Popis Pure Leverage si můžete přečíst zde. Kde vše popisuji.

Do tématu vstupte kliknutím zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odměňovací (kompenzační) plán

 

Jak fungují odměny bylo už načnuto ve videu (pokud jste neviděl, tak si ho pusťte), ale vysvětlím to zkráceně ještě jednou, aby to bylo úplně jasné.

 

+ K výdělkům jsou různé finančně zajímavé bonusy, například týdenní bonus, nebo také věcné ceny jako notebbooky, tablety a v dubny dokonce byla soutěž o Ferrari F430 Spider

 

Rozdělovací plán je tedy...........

 

První měsíc:
 
Začátek za 1 USD na první týden zkušební doby, poté prodloužíte na necelých 25 USD každý měsíc. Nezapomeňte, že se vyplácí 100% provize, což jen tak nikde jinde nedostanete !

 

 

Další měsíce:
Další měsíce už je 50%, takže 12,5 USD z každého tohoto balíčku, ale také 50% toho, co vydělají oni! Přípojí se například 100 lidí, tak první měsíc je to vždy 100%, takže to bude celkem 2 500 USD (cca 50 000 Kč) a další měsíce budete dostávat 100 x 12,5 = 1 250 USD (cca 25 000 Kč) + samozřejmě 50% jejich osobních výdělků z osobně doporučených, nebo jinými slovy prodejů. Proto je důležitá týmová práce a pak to fugnuje skvěle!
 
To platí až do nekonečné hloubky, tzn. počet lidí pod Vámi není omezen.
 
Například máte v tému člena, který si vydělal za měsíc 1 000 USD (20tis Kč), tak dostanete jako bonus k měsíčnímu výdělku 50% tedy každý měsíc ještě 500 USD (cca 10 000Kč).  Máte tedy plus 50% zisku toho, co vydělá každý osobně doporučený člen a jemu samozřejmě z výdělku nic nezmizí, bonus dostáváte od Pure Leverage.
 
Zkrátka získáváte peníze z práce ostatních lidí, kteří jsou ve vašem týmu a tomu se říká pasivní příjem! Můžete sledovat denně, kolik máte nových členů v týmu a kolik jste zrovna vydělali.
 
+ Jako VIP člen můžete mít 5x vyšší výdělky !
 
Můžete se stát VIP členem, který má lepší produkty a také vzdělávací programy a hlavně také získává 100% provizí z členů, kteří jsou také VIP. Cena VIP je 97 USD měsíčně a opět máte garanci vrácení peněz 30 dnů! Výplaty jsou stejné první měsíc 100% další měsíce 50%, takže 97 USD a poté už 48,5 USD. Pokud nejste člen VIP a někdo pod Váme se jim stane, tak ztrácíte provize ! A ten dostane první člověk, který je pro toto kvalifikovaný, takže v tomto případě bych to byl já!
Ideální řešení je, že se stanete VIP členem a pokud během měsíce se nikdo nestane VIP členem, tak si necháte vrátit 97 USD zpět. To není pro Vás žádné riziko. Stačí pouze jediný člověk na VIP a to Vám zaplatí vaše VIP členství. Což je skvělé !
 

Možná se ptáte, když je vypláceno 100% provizí členům, tak z čeho má firma peníze?

Ceny produktů jsou jasné a to necelých 25 USD, plus možnost stát se VIP členem za 97 USD. Nástroje si můžete využívat, jak uznáte za vhodné. Někdo využívá pro své jiné ponikatelské aktivity, ale pokud chcete také získávat provize v Pure Leverage, tak musíte být affiliate členem. To stojí 19 USD a poté získáváte 100% provize, takže určitě většina lidí bude právě affiliate členy, protože to se opravdu vyplatí.
 
Velmi snadno pokryjte měsíční náklady, to opravdu nemusíte mít obavy, nikde jinde takové možnosti nemáte ! Navíc je opravdu velká výhoda, že díky 100% startovních bonůsů se velmi snadno dostanete hned do plusu, to jiné systémy neumožňují.
 

Jednoduše řečeno Pure Leverage je cenově dostupné opravdu pro každého! Když by jste si chtěli otevřít stánek se zmrzlinou, tak počítejte, že Vás to celé bude stát mnohem více peněz a také úsilí a nemluvím o jiných možnostech podnikání, kde potřebujete vždy velký kapitál


Ale co je nejdůležitější, musíte chtít.

 

 

Můžete začít klidně hned za 1 USD zkušební lhůtu na týden. Klikněte zde na návod, jak začít vydělávat.