7.června 2013

 

 

Tento úvodní popis byl napsán 7. června 2013

10. unora 2014 - Toto téma jste mohli najít pouze pomocí vyhledávačů, ale jinak už není mezi

publikovanými tématy.

Napsal jsem ještě recenzi na DigitalGeneration, kterou najdete v menu a Blog

 

Důležité :

V podkategorii zde sledujte novinky a aktuality.

 

Vzhledem k velkému zájmu lidí a dotazů jsem přidal Digital Generation a to pouze z důvodu, že je možné vydělávat bez investice a výběry jsou v tuto chvíli instantní.

Nicméně dával bych pozor na mnoho nesmyslných řečí, které je možné číst na různých webových stránkách apod. 

Prvně tedy napíši, jak Digital Generation funguje a poté také svůj názor.

 

Jak funguje DigitalGeneration:

Pomocí projektu Digital Generation (DG), můžete použít svůj počítač k výdělku. Tím, že máte spuštěnou aplikaci, tak díky počítači vyděláte peníze. Není potřeba dále nic dělat, něco sledovat a nebo na něco klikat apod.

 

Kolik je možné vydělat peněz?

Za poskytnutí části výkonu svého počítače, notebooku, tabletu, jste placeni.

Za každých 24 hod. obdržíte 1 USD, které můžete ihned vybrat a výběry jsou ihned připsány do vašeho platebního procesoru.

Platební procesory jsou Paxum, PAYZU, PerfectMoney, PayPal, kreditní kartu, bankovní převod.

Svúj zisk můžete zvýšit. Dále jste odměňováni i za doporučování této možnosti výdělku. Kdy jste odměnováni 20% z výdělku osobně doporučených a 10% z výdělku členů, které doporučí vaši osobně registrovaní. 

Pokud doporučíte osobně členy, kteří dohromady vydělají 500 USD, tak budete denně dostávat 100 USD a například v druhé linii členy, kteří dohromady vydělají také 500 USD, tak máte 50 USD denně, což by v tomto případě bylo dohromady 3 000 Kč denně.

A třetí faktor ovlivňují výši zisku je možnost zakoupení dalších vláken (there). Díky kterým je pak možné profitovat podstatně více. Podle toho, kolik jich máte, tak budete vydělávat. Maximálně z nakoupených vláken je možné vydělávat 100USD denně.

 

Můj názor na program:

DigitalGeneration funguje necelé tři měsíc a já jsem ho zaznamenal na začátku. DG začíná být velmi populární program a důvody jsou celkem jasné, protože každý vydělává peníze a to i když neinvestuje žádné peníze. Přitom své zisky může každý vybrat ihned.

Digital Generation údajně využívá část počítačového výkonu a za to lidem platí. Podobné program, které využívají spojenou sít výkonu počítačů samozřejmě existují, ale není tam možnost dosahovat výše výdělku jako je možné zde.

Jedná se například o tzv. mining pooly, které slučují výkon například k těžbě virtuálním kryptoměn, najčastěji Bitcoin. Poté si uživatelé rozdělují většinou právě ,,vytěžené" věci. Ale v Digital Generation jsou členové odměňováni v penězích, což je uričitě dobré a ještě když výdělek je možné vybrat kdykoliv.

Nicméně i přesto, že je možné vydělat zdarma bez investice, tak se dále kupují vlákna a to už trošku vybočuje z programu, který by fungoval na pouze reálném využívání výkonu počítače. Proč tedy DG vyžadujete po členech peníze ?

Dle mého názoru, ano DG opravdu využívá určitý výkon počítačů k určité práci, jako například mining pooly, ale taky funguje částečně na ponzi systémem, protože si nemyslím, že je možné vydělávat takové peníze poskytnutím tak malé části výkonu PC. Pokud by šlo o těžbu Bitcoinu, tak je to absolutně nereálné.

Jak dlouho může program fungovat, to nebudu spekulovat vůbec. Může rok, může měsíc, nebo den.

Jak dlouho bude tedy DG vyplácet se nedá říci. Výhodou je, že bude čím dál více populární, když bude platit. Nevýhodou je, že vyplácí celkem dost peněz, takže dlouhodobě to bude velký problém.

Ale některé věci v programu jsou opravdu propracované až překvapující a je možné, že se bude jednat opravdu o dlouhodobý program. Navíc když je možné vydělat bez investice, tak alespoň mají možnost i ti co se bojí investovat například do svého podnikání a nebo nemají co. A to je jeden z důvodu, proč jsem zde Digital Generation přidal.

 

Co doporučuji udělat:

Program jsem přidal, že na to bylo dost dotazů, protože se to začalo v ČR šířit celkem hodně a lidé to chtějí prostě dělat.

Vzhledem k tomu, že výběry jsou rychlé a od 1 USD a že je to lepší jak nějaké klikačky apod. kde lidé ztrácí svůj čas. Takže mnozí DigitalGeneration uvítají a začnou vydělávat peníze a kolik, to už je na každém, za doporučení jsou velmi zajímavé provize.

Doporučuji tedy zájemcům se zaregistrovat a začít vydělávat s tím, že není potřeba nic investovat. Lidi co nechtějí vůbec invesovat, tak vydělají jen 30 USD a lidi co mají dva počítače a více, tak není možné mít více zdarma pozic na jedno IP adresu a nesmí být také účty registrované pod sebou z jedné IP adresy.

A po měsíci, kdy už končí vydělávání zdarma, tak je možné si zakoupit za 50 USD. Tzn. There(vlákno) za 30 USD vydělává postupně peníze každý den a po roce to je 365 USD čím více jich vlastníte, tím větší zisk máte.

Máte jich 10, tak vyděláváte 10 USD denně, což je nějakých 6 000 Kč za měsíc a to už není tak špatné, to snadno uděláte i týmovou prací. Počítáno samozřejmě pokud bude vše v pořádku.

Co se kupování vláken, tak platí známé pravidlo, investovat pouze, co si každý může dovolit ztratit, ale je možné si kupovat z výdělku. 

 

Je nějaké riziko ztráty dat z PC?

Co se týče aplikace, která téměř vůbec PC nezdržuje , tak by nemělo hrozit nebezpečí zneužití dat.

To je zrovna část, kterou jsem trošku prošel a využil také vhodné programy, aby zjistily dostatečné informace. Plus vím o lidech, co to také řešili.

Takže v tomto směru jako nějaké ukradení dat, hesel a nebo virů v PC není potřeba mít obavy. V případě obavy, je možné využívat příslušné programy, které tomuto zamezují a nebo by to zjistily, ale to předpokládám stejně každý v počítači má. 

 

Základní informace shrnutí:

První vlákno, které získáte při registraci, je na zkoušku zdarma 30.dní.

Možné fungovat zdarma a tím, že doporučíte program budete vydělávat 20% z první linie a 10% z druhé linie a to také pokud mají free vlákna.

Peníze se Vám načítají v aplikaci, pokud máte puštěný počítač.

Vlákno Vám vydělá 1 dolar za 24 hodin.

Záleží jen na Vás, jak dlouho máte PC puštěný a kolik vláken budete mít.

Výplata je možná již od 1USD na peněženku a nebo bankovní učet. A pokud zažádáte o vyplacení, máte ji ihned na peněžence.

 

Zaregistrovat se můžete ZDE a můžete začít vydělávat .

Návod registrace a další postup je v podkategorii ZDE

 

 

České video s popisem programu, ale hlavně s návodem na registraci a ovládání, které natáčel Michael P. nejdete níže. Nejlepší volba, aby jste vše pochopili.

Plus video pod tím, názorné výběry peněz.

 

Aktuality a novinky sledujte v menu v podkategorii zde