Aktuality, novinky Digital Generation

 

7 prosince -  Jak jsem psal v poslední aktualizaci, tak výběry jsou pro akcionáře v pořádku, což mě celkem překvapilo, ale uvidíme, jak dlouho to takto bude pokračovat. 

Vzhledem k tomu, že opět umožnili free vlákna pro nové členy, tak mnoho lidí se zase připojilo vydělává jako člen zdarma. Mnozí lidé, kterým bylo vše převedeno na akcie si začali kupovat nové vlákno. Nicméně doporučuji si toto rozmyslet a být obezřetný a počítat s tím, že to může být ztrátová investice. Také již vzniká nějaká možnost směrnárny akcií mezi členy. Samozřejmě toto nejsou klasické akcie a nikdy nebudou na žádné burze, jak si někteří myslí, to je úplný nesmysl. Jediná možnost je, že členové budou sami mezi sebou obchodovat. 

 

 

18 listopadu - Tak v tuto chvíli má každý nový člen stejné podmínky, jak byly na začátku, takže se může zapojit zdarma a to vlákno má na 30 dnů a následně si může kupovat vlákna, kdy jedno stojí 50 USD a vydělává 1 USD denně rok. Ten kdo se stal akcionářem, tak má podmínky jaké jsou uvedeny a získává denní dividendy, které jsou podstatně nižší, ale výběry jdou zase v pohodě, což by měli také jít novým členům v pořádku.

Jinak těm, kteří jsou programu delší dobu a nestali se akcionáři, tak výběry asi nepůjdou, ale jak se stanou, tak už půjdou a mohou si následně také koupit vlákna, které vydělávájí 1 USD denně, akorát se musí stát nejprve Founderem a nechat vše změnit na akcie.

 

14. listopadu - Digital Generation udělal změnu, která je celkem dost velká, nicméně je to způsobeno tím, že Digital Generation nemá peníze na výplaty lidí už delší dobu.

Změna je asi taková, že není možné již kupovat vlákna, ale všechny peníze je možné změnit na akcie.
Ale nemyslím si, že je moc moudré vše přeměnit na akcie a stát se tedy Founderem, protože poté budete vydělávat mnohem méně, i když třeba výběry zase pro vás budou možné, ale spíše bych vyčkal a udělal to později a radši zkoušel vybrat peníze klasicky, i když pravděpodobnost že budete úspěšní není až tak moc velká.
Do účtu každého přibylo tlačítko Stocks a tam je možnost kliknout na Yes, i would like to become a Founder a poté se peníze v balanci a také všechny vlákna i případně čekající bankovní výběry převedou na akcie.
Každá akcie má cenu 10 USD a  budete denně dostávat dividendy za ty akcie + můžete vybírat, ale určitě si nemyslím, že výběry budou zas tak úplně v pořádku, každopádně zisky budou mnohem nižší než byly do této chvíli.
Pro představu každá akcie bude vydělávat 0,01 USD, tzn pokud jste měli vlákna a výdělek v balanci v hodnotě 1 000 USD, tak budete získávat 1 USD denně, takže jinými slovy. Pokud jste měli 20 vláken a získávali 20 USD denně, tak nyní budete získávat 1 USD denně, což je 20x nižší návratnost. 

 

31. října - Momentální stav je takový, že je možné vybírat denně dle počtu vlánek. Příklad máte 10 vláken, můžete vybírat 10 USD denně.

Ale maximální limit je 25 USD denně a hlavní problém je v tom, že vůbec provést výběr bude složité, protože jen ve výmečné okamžiky je možné výběr provést. Výběry jsou sice instantní, tzn peníze jsou po úspěšném výběru ihned připsány na peněženku, ale málo kdy takový výběr proběhne.

Dašlí možnost výběru na bankovní účet a minimální výběr je 500 USD a popalatek je 50 USD, takže dá se říci, že je potřebné mít pro minimální výběr 550 USD.  I já jsem zadal výběr bankovním převodem, ale nemyslím si, že peníze přijdou.

Digital Generation sice dává lidem aktualizace a lidé pořád věří, že něco bude lepší, nicméně jsou to převážně výmluvy a nemyslím, že něco bude lepší, ale právě naopak. Je totiž zjevné, že DG nemá dostatek peněz na výběry a pokud lidé nebudou investovat, tedy kupovat nové vlákna, tak ani dostatek peněz nebude. Digital Generation by museli úplně změnit koncept a vymyslet si nějaké nový výmluvy, ale otázkou je, kolik vůbec mají peněz k dispozici pro výplaty. 

 

24. října - Nyní již jsou možné výběry. A to podle počtu vláken. Pokud máte do pěti vláken, tak můžete vybírat 5 USD denně a pak vždy za každé vlákno je to o jedno USD více. Takže například máte 25 vláken, tak můžete vybírat 25 USD denně. 

Výběry jsou možné na Payza, EgoPay, Paxum. A jsou instantní, takže po zadání máte ihned peníze v peněžence připsané.
Vyplatí se kupovat vlákna ? Osobně bych si vlákna určitě nekupova, protože je zjevné, že DG nemá dostatek peněz na výplaty, takže dělá různé omezené a uvidí se, jak to bude dále, takže vlastní nákupy vláken jsou celkem rizikové, pokud jde o to, jestli se investice vůbec někdy vrátí. 

 

4. října - Výběry jsou problémové a dá se říci náhodné. Není možné vybírat pokud někdo má zakoupené free vlákno. Ale výše denního výběru je závislá na počtu koupených vláken. A to 1 vlákno = 5 USD denně maximální výběr atd... čím více vláken člen vlastní, tak tím více může denně vybrat.

Druhá věc je, jestli vůbec se výběr podaří, protože ten funguje jen v určité chvíle. Z toho všeho vyplívá, že DG nemá dostatek peněz na výběry a tímto nutí členy více investovat.

 

21. září - Výběry jsou stále problémové a ne vždy se povede. Byla sice přidána možnost PayPayl, ale to pouze pro vklady, což samozřejmě situaci neřeší, ale spíše jedná o taktický tah, aby lidé více investovali a byly v programu peníze na případné výplaty ostatních členů. Takovéte náhodné platby totiž nic neřeší. Lidé co investovali přes Payzu, tak si mohli zažádat o peníze zpět. Někdo to uděla a někdo ne. Stejně jako teď někteří investují a jiní ne. Osobně určitě investovat nedoporučuji, nemyslím si, že DG má moc naděje, aby zase fungovalo na instantní platby a úplně v pohodě. V podstatě jak píšu v článku o DG. Peníze není možné získávat pomocí těžby Bitcoinu v takovém množství. A vlastně si ani nějak nemyslím, že DG vůbec BTC někdy těžilo.

 

30. srpna - Platby na Payzu jsou opět spuštěné. Je možné, že to ještě nejde každému. Ale já už to mám aktivní. Platby jsou instantní, ale jsou zde nějaké limity. Takže je lepší vybírat po menších částech. Takže například místo vybrat 200 USD naráz, tak udělat 4x výběr po 50 USD. Max pro instant by měl být 54 USD a denní výběr max 1 000 USD. Vyšší výběry mi zůstaly v pending, takže je třeba počkat a nižší do 54 USD by měly být okamžité s možností jich dělat více za sebou.

 

18. srpna - Během týdne by údajně měly jít výběry opět na Payzu. Spor, který probíhá s Payzou o zablokování účtu by měl být podle vyjádření DG vyřešený, jestli to tak bude opravdu, to se uvidí. Protože momentálně není možné vybírat výdělky, což samozřejmě není ideální. A pokud nelze přidat jinou peněženku, tak je to problém. Uvidí se tedy, jastli Payza uvolní peníze a bude dokonce stále v nabídce jako platební procesor.

 

1.srpna - Zatím stále není možné přidat jiný procesor pro výběr. Udajně má být přidána nová možnost plateb, ale těžko se dá říct kdy to bude, podle vyjádření DG to má být brzo. Každopádně ten spor s Payzou může mít na DG ne moc dobrý dopad, takže uvidíme jak to všechno ještě bude probíhat, co se týče bezproblémových výběrů a dalších věcí. Určtě v této chvíli je nejlepší nakupovat žádné vlákna.

 

25.července - V toto chvíli si nemůžete změnit platební procesor v profilu, takže pokud například jste měli pouze zadanou Payzu pro výběry a teď chcete přidat EgoPay, tak se to v profilu neuloží. Toto by mělo být vyřešeno v rámci několika dnů podle zpráv od DG.

19.července - Již nebude možné využívat pro výběr Payzu, protože jsou tam určitě problémy mezi DG a Payzou, takže vhodné bude třeba zvolit pro výběry EgoPay, která je propojená s Payzou, respektive z EgoPay je pak možné poslat peníze na Payzu a vybrat. A nebo zvolit třeba PerfectMoney pro výběry, případně Paxum, ale s tou nemám zatím žádné zkušenosti.

 

13. července - Shrnutí Digital Generation a náhledy na které nejasnosti a fakta o využití výkonu sloučených PC  v souvislosti s ,,těžbou" BTC

 

Vzhledem k mnoho dotazům, které dostávám, kde se lidé ptají na Digital Generation a na můj názor, co si o tom myslím jsem se rozhodl napsat takové  shrnutí DG, protože na internetu jsou často informace, které jsou dost od reality.

Pravdou je, že o Digital Generation toho je možné najít u nás mnoho, vzhledem k tomu, že momentálně je to pro lidi v ČR velmi žhavé téma.

O čemž také mluví graf z Alexa a náštěvnost lidí z ČR, kterých denně vstoupí na stránku Digital Generation mnoho a světový nárost náštěvnosti je dokonce 800 000% za poslední tři měsíce. (Obecný popis, jak DG funguje jsem popsal zde)

Proč vůbec Digital Generation vzbuzuje tak velký zájem u lidí?

To je jasná odpověď. Když je možné někdy získat peníze zdarma, lidé jsou jak krysy.

A mnohdy zapomínají přemýšlet, jednoduše se nechají zaslepit penězi, když jsem se tak podíval na nějaké diskuze, tak jsem se opravdu musel spíše smát.

Obecně nemám rád, pokud někdo něco strašně moc vychvaluje a vlastně o tom technicky nic neví a v podstatě ani nechce vědět.

Protože proč přece? Nemusím nic dělat, neinvestoval jsem žádné peníze a každý den vybírám peníze! Je to jak sen! Ano, to mnoho lidem stačí. Tak proč nezačít doporučovat Digital Generation dále. Vlastně je to úplně snadné i pro ty nejméně schopné lidi. To se nedá upřít.

Člověk tedy nemusí nic dělat ,,pracuje" za něj pouze počítač. Teoreticky nemusí investovat peníze, ale vybírá peníze třeba každý den. Ano.To se nedá upřít.

Což musím potvrdit, protože výběry jsou každý den připsány ihned na Payzu........

Co se v Digital Generation plánuje do budoucna ?

Podle vyjádření Digital Generation bude tento měsíc k dispozici největší platební systém na světě a to PayPal. V dohledné době také možnost nechat vydělávat mobilní telefon a nebo tablet. Dále vlastní kreditní karta Digital Generation z které bude možné vybírat z bankomatu. To jsou zajímavé plány, ale zatím jsou to plány. Pokud bude PayPal opravdu, tak určitě to DG dost podpoří, i když jsou k dispozici i klasické kreditní karty, ale nejvíce využívaná je Payza.

 

Ale.......

Pokud se zaměřuje Digital Generation na těžbu Bitcoin, jak se alespoň říká, tak je potřeba si uvědomit následné fakta.

Ano, mining pool je nejlepší na těžení BTC. Takže ano, sloučení počítačů je běžné k těžbě BTC a využívá to velké množství lidé na celém světě.

Nicméně. Pokud se podíváme na to, kolik je možné vytěžit, tak najednou se začínají být pochybnosti. Pokud se podívám, jak malou část Digital Generation využívá z výkonu PC a jak rychle nabíhají zisky, tak to vzbuzuje otázky každému, kdo tomu rozumí. Jednoduše řečeno, nároky na těžbu Bitcoinu nejsou malé.

A další věc je, že obtížnost se stále více zvyšuje. Protože u těžby BTC platí, že čím více lidí těží, tak tím obtížnost těžby stoupá. A předpokla je, že třeba do konce roku se obtížnost může zvýšit dokonce až 10x, což určitě není pro těžaře pom pozitiní fakt, ale tak stejně také není pro Digital Generation.

Na druhou stranu je možné, že Digital Generation vůbec BTC netěží, ale může třeba některou z dalších virtuálních kryptoměn například LTC, NMC, NVC, TRC apod. kde je sice těžba snadnější, ale zase hodnota mnohem nižší.

Ale pak jsou další způsoby, jak využívat sloučený výkon počítačů, takže třeba DG vůbec nevyužívá k těžbě virtuálních kryptoměn. Takže možností je více, proto nemohu vyloučit, že odměna je opravdu dle zisků společnosti.

Třeba to tak je, protože otázkou je, kde by brali tolik peněz na výplaty lidí? Protože je dost možné, že v celém programu je třeba více jak 80%, kteří jsou pouze free a kteří dostávájí třeba i každý den zaplaceno.

A co nakupování vláken? To může být právě hlavní zdroj příjmu peněz.

Co třeba: Nebudou se kupovat vlákna, nebudou se vyplácet peníze.

Zde opět musím říct, že délka funkčnosti vláken rok je velmi dlouhá a výnosy jsou celkem dost vysoké, co se týče procent návratnosti. Pokud by vše byl o závislé pouze na tomto, tak by to určitě nebylo dobré, protože to není dlouhodobě udržitelné a kor když toho ještě přičtu vysoké provize za doporučení.

Na druhou stranu nákup těchto vláken může každému rázně zvýšit zisk, ale opět jako všude platí, že by každý měl počítat s určitým rizikem a investovat pouze to, co si může dovolit ztratit. 

Prostě pro mě neexistuje žádná riziková a ani žádná stabilní investice, akorát pouze +EV a -EV investice a to je základn úspěchu nejen v investování.

 

30. června - Vzhledem, že někteří členové mají problém s vertifikací, že jim nepřijde sms, tak jsem přidal takový jednoduchý návod, jak napsat na support, aby byla provedena vertifikace manuálně. Stačí napsat na support a bude tak učiněno. Stajně tak, když někomu nebylo přidělano free vlákno na 30 dnů, opět stačí nepsat na support a nebu přiděleno. Tento návod možné najít v podkategorii v menu Gigital Generation. 

Pokud už si někdo zaregistruje, tak je moudré vše dokončit, někteří se registrují zbytečně, když si pak nestáhnou aplikaci a těžko pak

Dříve jsem uvedl, že je možné využívat více PC na jeden učet a nebo si udělat více účtu pod sebe v domácnosti a nebo ani ne pod sebe, ale celkově nesmí být na jednu IP dva účty zdarma, pokud to někdo má, tak dostane ban. Dva účty ze stejné adresy neprojdou a ani stejná peněženka ve dvou účtech. Poté se stane to, že účet bude zablokován, takže je dobré si založil pouze jeden účet na IP adresu.

Jinak zatím je vše v pohodě, pokud opravdu dochází k těžbě některých kriptoměn sice nemohu s jistotou říci, ale výběry jsou ihned, členi jsou spokojení a vydělávají vlastně všichni. Navíc je zde asi v tuto chvíli tak přes 80% členů zdarma, protože je to relativně nový program, takže peníze někde DG na výplaty brát musí. 

Světový rank už je kolem 13 000 a v ČR dokonce už nějakých 650, takže počet členů roste a celkově už má být kolem 300 000, ale to si nejsem jistý, jak moc je to založené na pravdě. Každopádně se DG teprve spíše dostává do podvědomí lidí, takže to číslo může být brzy podstatně vyšší a to s příchodem největšího platbeního systému na světě PayPal. Uvidí se, ale dokud je možnost vydělávat jen zdarma a výběry budou v pořádku a takto rychlé, tak zájem bude stoupat, to je jisté..

 

27. června - Popularita v tuto chvíli celkem dost roste a to i v ČR, kde se každý den registruje celkem dost nových členů, proto kvůli zájmu budu aktualizovat častěji. Růst nových členů je zapříčeněn spokojeností aktuálních členů, kteří pak vřele doporučují program dále a velkou roly tam hraje právě ta možnost výdělku bez investované částky a rychlé výběry bez poplatků.

V plánu je přidání PayPal a pokud k tomu dojde, tak nárost členů se ještě více zvýší, protože je to největší světová peněženka. Zatím asi nejvíce lidí vybírá na Payzu, protože je to ihned a bez poplatků. Někteří začali celkem slušně vydělávat i bez investice, protože komise za doporučení jsou zde celkem vysoké, takže výdělky mohou jít celkem dost nahoru. 
I když je možnost mít s vlastních vláken maximálně 100 USD denně, tak díky doporučení je možné vystoupat výše. Návratnost při koupi vláken je 50 dnů, což je dobré a možná až moc výnosné, co se týče udržitelnosti, ale těžko to dovedu posoudit v tuto chvíli, když není vidět pozadí, to ukáže čas. Každopádně díky možné platbě kreditní kartou je to přístupné i pro lidi, co nemají internetové peněženky. 
Pokud se zaregistrujete pod můj link, tak mi napište, když bude třeba poradit, protože já nemohu kontaktovat členy, protože nevidím kontakty registrovaných. 

19. června - Výběry na Payzu jsou okamžité, vždy když požádám, tak to mám hned připasné, což je určitě dobré. Zatím jsem neměl žádný problém a dotazů na program je celkem dost. V podstatě žádné problémy, jen někdy co se týče ověření účtu je problém, že nedojde sms, to se někdy může stát, ale je potřeba si ji nechat poslat znova. A také dotazy na vydělávání z více PC v domácnosti, ale tam je právě nově změna. První věc: Nesmí být dva účty pod sebou z jedné IP adresy, takže třeba nesmíte dát váš reg. link nikomu z domácnosti. A také už nemůže být zdarma verze z jedné IP adresy 2x a vícekrát. Takže je možné udělat jeden jeden účet zdarma, nebo tak je to tedy v pravidlech v tuto chvíli.

13. června - Přidal jsem video, které je v CZ jazyce a kde je možné vidět, jak udělat výběr a příklady výběrů.

10. června - Výběry jsou v pohodě a probíhají v podstatě i hned od 1 USD, je tedy možné udělat výběr každý den, i když necháte vydělat jen PC. Někdo má problém s aktivací tel čísla. Pokud někomu nepřijde sms zpráva, tak je třeba napsat na support a oni to udělají manuálně.

 

Přidal jsem Digital Generation na stránky, protože mnozí lidé mají o tento program zájem a chtějí ho využívat k výdělku.