Aby jste se mohli zdarma zaregistrovat, potřebujete mít elektronickou peněženku Payza, Paxum, PerfectMoney, nebo účet v bance.

1. Klikněte na registrační link zde a poté zadejte jméno, email, 2x heslo a kod z obrázku.

2. Přihlašte se, klikněte na záložku " Profile " a vyplňte všechny údaje.

3. Aby nedocházelo ke zneužívání systému, tvoření falešných účtů, je nutné aktivaci potvrdit odeslání kodu SMSkou.  Kod Vám dojde ihned po vyplnění údajů v " Profile " a kliknutí na Save. 

4. Během několika okamžiků Vám příjde SMS z čísla +447937946882 (Velká Británie) s textem:

 " Send this CODE: XXXXX back to us "

Došlý kod pošlete zpátky SMS zprávou ( Stačí dát odpovědět, opsat kod a odeslat).

Cena za SMS je běžná, jako kdekoliv jinde do jiné sítě.  Doporučuji si zkontrolovat zda sms bala doručena. Pokud ano, ukáže se Vám v profilu u vašeho čísla - číslo ověřeno(Successful verification) Pokud to tam máte, je Váš účet plně aktivní !   Pokud je tam stále napsáno neověřeno, zřejmě jste udělali někde chybu. V tom případě si vše si znovu zkontrolujte.  

 

5. Za nějaký čas Vám přidělí systém ZDARMA vlákno (Thread), díky kterému budete denně vydělávat.

Pokud chcete aktivaci vlákna urychlit napište na Ticked: " Can you add me trial thread. Thank you. " Admin Vám většinou přidělí vlákno rychleji, má zkušenost je taková, že se přidělí do 48hod.

 Ověřit si aktivaci vlákna lze v záložce Threads.

Zde názorně vidíte jak vypadá neaktivní a aktivní vlákno.

6. Jakmile máte ověřený číslo a aktivní učet, nemusíte čekat na přidělení vlákna a můžete si instalovat aplikaci.  ThreadManager aplikaci stáhněte v sekci " Download " a nainstalujte.

7. Stáhnutou aplikaci spustíte a ihned vyděláváte. Aplikaci lze jednoduše minimalizovat na lištu, takže Vám vůbec nepřekáží.  Zátěž aplikace je minimální, zabere Vám maximálně 5% výkonu procesoru, takže vůbec nepoznáte, že máte něco navíc spuštěno. 

Aplikace neobsahuje žádné reklamy, ani Vás jinak neotravuje. Tato aplikace je zcela bezpečná. Přímo v aplikaci vidíte vše potřebné, samozřejmě i Váš výdělek. Popis na obrázku.

Jakmile se Vám aktivuje přidělené vlákno, výdělek z aplikace, se Vám tam zpětně načte, takže o nic nepřijdete.

 
 
Doporučuji Vám také shlédnou krátké video s popisem programu, ale hlavně s návodem na registraci a ovládání, které natáčel Michael P. nejdete níže. Nejlepší volba, aby jste vše pochopili.