Toto téma již není aktuální. 

Klikněte zde a budete přesměrováni na aktualizovaný článek o tom, jak napsat ebook a jak vydělávat v info-marketingu.

 

 

 

Jak napsat eBook

 

Psaní ebooků je poměrně oblíbená věc pro různé info podnikatele, obchodníky, eshopy a měl by týt základem pro každého člověka, který má webovou stránku z hlediska nejen důvěry a nevazování kontaktu, ale také získávání kontaktu.

Říká se, že ebook je základním prvkem úspěšného prodeje a nejen prodeje, ale má také další výhody, které jsou opravdu důležité, protože je více možností, jak se dají ebooky využívat. 

To je celkem důležitá strategie, protože vytvoření důvěry a navázání bližšího kontatku se zákazníkem je základní bod úspěšného prodeje. Protože samozřejmě pokud prodejce má vytvořenou důvěru se zákazníkem, tak je mnohem větší pravděpodobnost, že zákazník dříve a nebo později zakoupí, protože všeobeně je známo, že lidé rádi kupují, ale jsou neradi, když jim někdo něco prodává. 

Celá podstata psaní a využítí eBooků je v tom, že nejprve je potřeba dávat a pak prodávat.

Lidé totiž hledají řešení a vy jim ho můžete zdarma nabídnou a tím si začít vytvářet určitý vztah s lidmi, kteří se poté mohou stát i zákazníky.

Nejenn že vytváříte vztah, ale také získáváte kontakt, protože ebook je dobré udělat za výměnu emailového kontaktu. Takže vy následně máte kontakt na člověka, který může být dříve a nebo později zákazníkem a to je opravdu velmi důležité, protože webové stránky, které nenabízí formuláře pro získávání kontaktu mají mnohonásobně nižší efektivitu, než stránky které ho mají. 

 

Kvalitní kurz, který Vám ukáže, proč a jak využívat ebooky:

Kvalitní kurz na téma vytvoření ebooku, který jsem testoval a mohl bych doporučit je od autorky Stanislavy Mrázkové, která jinak pracuje ve Smart Emailingu.

Díky nízké ceně, je kurz přijetelný orpavdu pro každého a z hlediska informací a bonusů ve formě knih, je cena zanetbatelná. Dokonce v rámci serioznosti je zde nabídnuta garance vrácení peněz. Tedy taková záruka spokojenosti, kterou si myslím využilo maximálně několik jedinců, protože jak už řekl, nízká cena a kvalitní informace přesahuje hodnotu, takže není důvod k nespokojenosti.

 

Klikněte zde pro vstup na web o tom, jak psát ebook a sledujte úvodní video a poté se můžete rozhodnout, zda by jste i vy tento kurz nevyužili.