Práce po internetu

 
Leden 2014 - Toto téma jsem přesunul mezi nepublikované témata, protože tento projekt jsem se rozhodl přestat podporovat. Doporučuji se podívat na jiné možnosti.
 

 

Projekt Práce po internetu jsem se rozhodl popsat, protože se znám s jedním se zakladatelů a některé myšlenky se mi libí a nemyslím tím, co funguje už v tuto chvíli, ale také to, co se připravuje do budoucna.
Zajímavé pro lidi je to hlavně z důvodu, že nemusí nic platit, registrace je zdarma a nejsou zde žádné poplatky a přitom každý si může nejen vydělat, ale také získat zajímavé benefity. 
Po bezplatné registraci je také možnost získat 100 Kč za vyplnění formuláře a následně i provize 10 Kč za každého doporučeného, co tento formulář také vyplní. To ale jen tak okrajem, jsou to první částky, které je možné získat ihned, ale je to spíše takový bonus navíc.
Ta zajímavější část je v produktech a službách, které jsou v Práce po internetu dostupné a nebo budou dostupné. 
 
Práce po internetu je český projekt, který patří firmě, která fungovala do této chvíli offline a rozhodla se vstoupit na internet a 1. září 2013 spustila projekt Práce po internetu, který postupně rozvíjí, tak aby nabízel obyčejným lidem pracovní příležitosti a možnosti výdělku bez toho, aby lidé museli investovat peníze.
Celý projekt je tedy na začátku a v tuto chvíli nenabízí ještě tolik možností v porovnání s tím, co mají v plánu spustit v blízké budoucnosti. A dá se říci, že nic podobného na českém internetu není, takže pokud vše půjde podle plánu, tak tento projekt bude pro mnoho lidí přínosný.
 
 
Účel projektu:
Každý člověk se může zdarma zaregistrovat a prostřednictvím různých nabídek ,,prací", může začít profitovat. 
Registrovaný člen má také k dispozici svůj vlastní registrační link na základě kterého může do programu zapojit nové členy a získávat tak provize a mezi provize z případných dalších linií. 
Tímto můžete získávat zajímavější peníze, protože budete dostávat provize z provedené práce lidí, kteří jsou ve Vašem týmu.
 
Co můžete získat:
Pokud se zapojíte zdarma do systému, tak můžete například získat výhodné volání, které nemáte šanci normálně získat. Jedná se například o neomezený volání a sms  s internetem a smlouvou, kterou můžete kdykoliv vypovědět bez sankcí a samozřejmě je možné přejít i s číslem.
 
Získáte neomezené sms a volání do všech sítí a internet v mobilu, kdy tarif stojí necelých 500 Kč měsíčně a smlovou, kdy můžete podat výpověď, což klasický operátor u neomezeného tarifu nenabídne.
Volání vyjde výrazně levněji, než když ho máte u stejného operátora, protože zde máte výhodu, že se jedná o výhodné tarify v rámci společnosti.
Pokud si zřídí někdo z vašeho týmu toto volání, tak získáte provize, ale jako člen můžete zřídit výhodný tarif i rodinným příslušníkům
 
 
 
Další benefity můžete získat v podobě elektroniky, kde máte k dispozici produkty, které vyjdou levněji, než kdyby jste si je koupili samostatně, ale v této části je potřebné už mít určité příjmy, aby jste se kvalifikovali na získání těchto produktů.
Máte také možnost získání výhodného leasingu k automobilům a nebo také možnost získat automobily od BMW na splátky, pokud budete mít splněnou podmínku dosaženého příjmu.
Další benefit je možnost výhodné dovolené a přidány mají být postupně ještě další benefity.
 
Co je v plánu:
 
Na podobném principu jako odesílání placených sms se už také připravuje mobilní hra.
V budoucnosti a pokud vše půjde dobře, tak bude možné získat kreditní kartu, kde za každou platbu kdekoliv v obchodě budete získávat peníze zpět.
Je to postavené na principu, že každý obchodník platí bance určité procento, že někdo zaplatí třeba kartou v obchodě. Může to být například 3,5% a pokud se banka rozhodne s někým dělit o zisk, tak si představte, že z každého nákupu máte procenta zpět. To je zajímavé, ale ještě zajímavější je, když máte tým, který dělá obraty a tak můžete vydělávat podstatně více peněz.
Pak jsou ještě další plány, ale to již nebudu veřejně uvádět.
 
 
Aktuální produkty:
Pokud někdo z lidí, kteří jsou zaragistrováni pod Vámi využije některý z produktů, tak získáte provizi a nebo stačí pouze doporučit někomu službu, tak že tam napíšete kontakt a pracovníci ho již budou kontaktovat.
 
Článek z Novinky.cz je možné přečíst zde.
 
Článek z Novinky.cz je možné přečíst zde.
 
 
 
Kliknutím zde vstoupíte na stránku Práce po internetu, kde snadno provedete registraci, která je zdarma.
Jako registrovaného člena v mém týmu Vás budu kontaktovat, pokud budou nějaké novinky a pošlu také návody.
 
Pokud máte nějaké dotazy, tak mě kontaktujte.
 
 
 
 
.