Věnujte 3 minuty času .... 
 
Cílem tohoto webu je
          zvyšovat nejen finanční gramotnost, ale celkově lidem rozšiřovat obzory a poukázat na možnosti, co je v této době všechno možné a že vydělávat peníze aktivitou, která nás baví a žít svobodně není v této době až takový problém.  
 
„Žijeme v nejlepší době na podnikání. Nikdy ani vojevůdcům nemohl za několik hodin ležet u nohou celý svět. S internetem se to může stát komukoli klidně ještě dnes.“   Larry Page, spoluzakladatel Google.
 
Na internetu je plno lží
    a je třeba si dávat pozor odkud informace čerpáte.  Mnohé weby totiž uvádějí nepravdivé a mlživé informace o tom, jakým způsobem můžete vydělávat na internetu. Vždy se zamyslete nad tím, proč vám autoři webů dávají takové informace, co třeba z toho mají a také jestli vám to dává smysl. Nenechte se zbytečně obalamutit zázračnými nabídkami o snadném zbohatnutí bez práce. 
 
Dělám to, protože mě to baví 
                                  a vidím v tom smysl.
        Myslím si, že nejlepší co mohu udělat s informacemi, které jsem získal - prostě je předat dál. Je mnoho lidí, kteří jsou úplně na začátku svého podnikání a možná právě to, co napíšu nebo na co odkážu jim může někdy i výrazně pomoci. Pro mnohé to na začátku není snadné, často nemají dostatečnou podporu okolí, spíše to bývá právě naopak a pokud informace, které zde uvádím budou nápomocny, tak rozhodně mi psaní dává smysl. 
 
Web vznikl ze dne na den.
          Zkrátka jednoho dne jsem se rozhodl, že udělám web, který bude lidem poskytovat informace o tom, jak si mohou budovat příjem. Tento web byl můj první, ani jsem tenkrát nevěděl, jak se weby dělají, ale to nebyla žádná překážka, naučit se dá vše. V této době už mám více webů, ale už mám také lidi, kteří mi weby tvoří a starají se o ně a jediný web, který upravuji pouze sám je právě ten, na kterém se nyní nacházíte. Ano, není zrovna nejkrásnější, to já vím, nicméně to není ani podstata a věřím, že se budete více soustředit na informace, než na samostatný vzhled webu. A technicky to ani není možné, protože web byl založen přes platformu, která nenabízí zdaleka takové možnosti úprav. 
 
 
Pokud mohu dát 3 rady, tak ...
 
1. Dělejte co vás baví
   Nevíte kde a s čím začít? Najděte si něco, co vás bude bavit a v čem si myslíte, že jste a nebo můžete být dobří.
Když děláte to, co Vás baví, děláte to rádi.
Když to děláte rádi, děláte to často.
Když to děláte často, děláte to stále lépe.
Když to děláte stále lépe, jste stále úspěšnější.
Když jste stále úspěšnější, vyděláváte více peněz.
Když vyděláváte více peněz, baví Vás to ještě víc.
Když Vás to baví ještě víc, děláte to ještě raději…
 
2. Vytrvejte
     Vždy je zkrátka potřebné být vytrvalí, nic není hned a většinou jde vše hůře, 
než se původně předpokládalo. Pokud jste ale vytrvalí, tak si vždy cestu k cíli najdete.
 
3. Začněte hned teď.
      Je zajímavé kolik lidí o něčem pořád mluví, ale přitom reálně pro to vůbec nic nedělá.
Možná si myslí, že se něco udělá samo. Ale samo se nic nestane a nikdo za vás také nic neudělá.
Pokud mohu něco doporučit, tak nemluvte vůbec a prostě začněte na tom dělat hned teď.
Ne zítra, ale teď. Máte snad v tuto chvíli něco opravdu důležitého na práci? 
Pokud ne, tak už vám mohou bránit jen výmluvy.
 
 
 
Pokud máte dotazy, nebo připomínky, tak mě můžete kontaktovat. 
Spolupráci se také nebráním.