Přečtěte si tyto informace a účinný,,návod", to Vám nezabere mnoho času.

Pokud se Vám nedaří být úspěšní a nechce se Vám ani toto číst, tak už Vám nepomůže asi nic.

 

Musíte změnit myšlení, naučit se přemýšlet správně a pochopit, že děláte věci špatně a že vždy můžete být lepší, než v tuto chvíli jste. Jednoduše řečeno, pokud budete dělat věci, které jste dělali do teď, budete také dostávat to, co jste do teď dostávali ! Pokud něco chcete změnit, tak musíte změnit sebe! Chyba je totiž právě v každým, proč myslíte, že jiným to jde? Že mohou spát, jak dlouho chtějí, že si mohou dělat, co chtějí a jezdit kam chtějí?  Je to to pouze v tom, že to dělají jinak, pokud změníte přístup a myšlení, tak můžete mít, to co jste do teď neměli.

Musíte se učit novým věcem a vzdělávat se. Nic neumíte a vůbec nic nevíte v porovnáním s tím, co by jste se ještě v životě mohli dozvědět a naučit se. To platí totiž pro každého člověka, protože pořád je potřeba se učit novým věcem a jít s dobou. Tomu se nevyhne nikdo, zlepšovat se je totiž základ. Investujte peníze a čas do vzdělání, protože to je ta nejlepší investice, kterou můžete udělat. Investice do sebe,do svého rozvoje. Učte se od těch nejlepší, nechte si poradit od úspěšných. Neposlouchejte nikdy rady lidí, kteří tomu nerozumí, kteří v tom nejsou úspěšní. Od takových lidí se nic nenaučíte. Nečtěte fóra a diskuze, protože schopní lidé tam psát nebudou, píšou tam z 90% lidi, kteří si radši stěžují, schopní lidé využívají svůj čas jiným způsobem než diskuzí. Tito lidé nepotřebují diskutovat s ostatními, komu se co povedlo, co je špatné a co ne. Zatím co jiní diskutují a stěžují si, tak druzí využívají svůj čas tím, že pracují a dělají výsledky.

Musíte se smířit s tím, že nic není zadarmo a nic není bez práce. Obecně platí, čím méně budete investovat peněz, tím více budete muset pracovat. Nechce se Vám dělat něco navíc? Nechcete investovat svůj čas a peníze? Bojíte se, že to třeba nevyjde? Neztrácejte čas, tím že chcete vydělávat a jdete radši na zahrádku a nebo na procházku se psem. Nikdy nebudete vydělávat více. Protože na to nemáte. Ne každý může mít peníze, to je prostě fakt, který se nedá zapřít. A to že většina lidí, nebude úspěšná. Možná je to právě určitá rovnováha přírody, ale nezapomeňte, že každý si o tom kde bude rozhoduje sám. Úspěch nikomu nenadržuje. Je to pouze na Vás a nikom jiném. Pokud chcete, tak můžete a pokud budete dělat přesně to, co jste se dozvěděli, že by jste dělat měli, tak je to jen otázkou vytrvalosti a výsledku krok po kroku budete dosahovat. Je třeba pochopit, že nejsou žádné rychlé peníze, rychlé peníze mohou být v tom smyslu, že můžete o vše příjít a nebo něco získat, ale musíte přemýšlet dlouhodobě a ne krátkodobě. Protože rychlé peníze jsou o štěstí, dlouhodobě budete nevydělávat nic. Takže pokud hledáte něco takového, tak máte smůlu, nenajdete nic a ještě příjdete s největší pravděpodobností o peníze a čas.

Musíte být vytrvalí, pochopit, že nic není hned. To je právě bod, kde nejvíce lidí skončí, protože se něco nepovede, nedaří se. Tento bod vidím jako nejdůležitější, protože se s tím setkávám stále. Kdyby bylo vše snadné, tak to má každý, to si musíte uvědomit. Pokud chcete mít něco víc, musíte také udělat něco víc. Pokud si budete věřit a budete vytrvalí a pochopíte, že nic není přes noc, tak máte velké předpoklady, že opravdu to tak bude. Pokud nemáte morálku a vytrvalost a sebevědomí. Musíte vyhledávat kurzy a přednášky na tento typ, jinak se neposunete dále.

Musíte hlavně jít do akce, odstartovat a začít opravdu něco dělat. Většina lidí, co si tento článek přečte, tak si řekne něco ve smyslu, že je to dobré a nebo, že takové věci ví, či že na tom bude něco pravdy a že už to někde slyšeli apod. To je právě ten rozdíl, protože přečíst si může vše každý, ale opravdu začít, to už je pak pro mnohé problém. Někteří lidé se diví, že nejsou žádné výsledky, ale přitom ani nic nedělají. Zeptejte se sami sebe, kolik hodin jste třeba pracovali včera a co jste všechno udělali, kolik jste udělali prezentací atd.. Nechtít výsledek rychle, ale zároveň se do toho pustit po hlavě, je úplně to nejlepší, co můžete udělat.

Nestaňte se hledačem příležitostí, začněte dělat jednu věc a věnujte se jí, nebuďte skokanem, či cestovatelem, který stále hledá něco nového s domněním, že třeba další věc bude lepší a nebo že třeba náhodou tam něco dostane zadarmo a bez práce. Nemůžete dělat další věc, pokud neumíte dobře dělat první věc, pokud vše budete dělat jen částečně nemá to smysl. Neměňte svůj business, ale změňte radši sebe. Když něco děláte, tak to dělejte pořádně a snažte se být expert ve své oblasti. Odblokujte se od lidí, kteří jsou cestovatelé, kteří vše jen zkouší a nic nedotáhnou do konce a tak to dělají pořád dokola.

Dobře vím, že takových lidí je opravdu mnoho, vidím to každý den, jak lidi jsou opravdu tragédi a nemají asi co dělat. Jsou různé skupiny a fóra, tomu je potřeba se vyhnout. Diskuze nikam nevedou, je potřeba něco dělat a ne o tom diskutovat. Někteří asi dělají závody v registracích do různých společností a nebo si to ani jinak neumím vysvětlit. Tudy cesta opravdu nevede, to si musíte uvědomit. Nevyhledávejte věci bez práce a investice, protože to je nesmysl, nic takového není. Nevěřte slibům, že někde něco dostanete. Platí pravidlo: není prodej, nejsou peníze. Vyhýbejte se také různým ,,klikačkám" ,,emailovkách" apod, tyto věci Vám pomohou akorát k tomu, aby jste poznali hodnotu peněz.

 

Články, které mají opravdu vysokou obsahovou hodnotu a které by jste si měli bez pochyby určitě přečíst najdete níže.

Protože to jsou rady od těch lidí, od kterých přesně potřebujete.

A hlavně mosíte mít motivaci hlavně v sobě, protože pokud ji nemáte, tak Vám nepomůže pokud Vás bude motivovat někdo jiný.

 

Článek - Desatero největších překážek na cestě k bohatství.

Článek - Nejbohatší žena světa popisuje 20 rozdílů v přemýšlení mezi bohatým a průměrným člověkem.

 

Možná jste už třeba tyto články četli dříve. Ale kdybych se zeptal, co jste se tam dozvěděli. A nebo lépe, kolik věcí jste už realizovali ?

Podívejte se také do sekce Vzdělání a motivace , kde jsou další velmi hodnotné informace.

 

Nabízím spolupráci:

Pokud máte jasné představy a chcete vydělávat peníze, tak mi neváhejte napsat a mohu poradit ve věcech, které na tomto webu nenajdete. A ukážu Vám, jak začít vydělávat peníze a můžeme navázat dlouhodobou spolupráci.