Nechcete, aby Vám unikl zajímavý program?Klikněte ZDE

Specifikace. Čtěte..

  • Vše jednou začíná, i ty největší firmy jednou začínaly. Mnoho firem a programů nabízí partnerům možnosti spolupráce a registrace už době, kdy firma ještě nemusí umožnovat výdělek, ale může nabízet určité výhody.

Výhody :

  •  Být na záčátku může znamenat řadu výhod. To se může například projevit v případě určité formy kompenzačního plánu, může se jednat například o binární struktury, matrixy apod.. A díky tomu, že se připojíte v čas, můžete získat mnoho peněz díky tomu, že si zajistíte dobré místo v systému odměňování.
  • Firmy ještě nejsou tolik známé, ale mají určitý potenciál, takže můžete využít ideální chvíli k tvorbě svého týmu a můžete být jeden z průkopníků.

Nevýhody :

  • Nezrealizované předem oznámené plány,  jsou největší problém začínajích firem. Udělat plán je jedna věc, realizovat ho, je druhá věc. Každá firma která vzniká, se snaží realizovat své plány, ale testování může přinášet neočekávané problémy a může trvat určitou dobu, než bude vše v pořádku.
  • Velký ,, humbuk" bývá marketingový tah mnoha firem, aby se podařilo získat co nejvíce členů právě v této před registrační fázi. Firmy někdy potřebují dostatek členů, aby mohli realizovat některé svoje činnosti a nebo například spolupráce s partnery. V konečném důsledku nemusí být vše tak, jak členové programu očekávali.

 

Firmy/programy se otevřely v menu v podkategorii.


Pokud máte dotazy, či připomínky, neváhejte napsat