Klikačky (PTC) lidem přináší ztrátu času a ponaučení, ale ne peníze. Nebuďte hloupí a neztrácejte čas.

22.04.2013 17:02

 

Tento článek píši, aby i člověk, který s klikačkami (PTC) nemá žádné zkušenosti věděl, jestli se tento typ ,,výdělku" vyplatí a nebo ne, protože internet je plný těchto nabídek a jedna nabídka lepší než druhá, ale realita většinou bývá trošku jiná a lidem, co to různě propagují a spamují všude, kde je to možné, doporučuji aby se nad sebou zamysleli.

Mnoho lidí se zajímá i tento typ výdělku a důvody jsou celkem jasné, nejen propagace o kterou se starají převážně zvláštní lidé. Ale také protože klikačky fungují na jednoduchém principu, kde není potřeba nic umět, není potřebné investovat peníze a  přesto člověk může zdánlivě vydělávat peníze pouze klikání myší na reklamy. To sice možná zní pěkně, ale stačí trocha rozumu a zamyšlení a nejlépe osobních zkušeností a věci už tak růžově vypad nemusí. 

Osobně jsem nikdy žádnou klikačku nezkoušel a ani to nemám v plánu, nicméně samozřejmě znám na jakém principu fungují dostatečně na to, abych vysvětlil zásadní věci, nejen jak klikačky fungují, ale také abych popsal, jestli vůbec má smysl něco takového zkoušet.

 

Co je to klikačka a jakou možností se dá vydělávat :

Klikačky ( neboli PTC ) je v současnosti celkem rozšířený způsob ,,vydělávání" peněz na internetu, i když si myslím, že postupně tento boom ustupuje. 

Klikačky fungují na jednoduchém principu, kde figurují celkem tři strany: Majitel klikačky, zadavatel reklamu, příjemce reklamy.

Majitel klikačky, který bývá nezíván admin je člověk, který provozuje celkem jednoduchý program. Provozovat také program je v této době snadné a svoji klikačku si může udělat v podstatě každý.

Zadavatel reklamy je člověk, nebo firma, která zaplatí majiteli klikačky za propagaci webových stránek formou bannerové reklamy.

A tří strana jsou lidé, co klikají na reklamní bannery. S tím rozdílem, že lidé co kliknou na bannerovou reklamu, dostanou za to zaplaceno.

Takže majitel klikačky takto firmě zajištěje reklamu, ale oproti jiné reklamě, tak zde získává odměnu také člověk, který reklamu zobrazí. A tuto odměnu získá právě od majitele klikaček, který rozděluje určitý podíl na zisku, který získal od zadavatele reklamy. 

Podstata je tedy v tom, že firma, či osoba si zaplatí určitý počet zobrazení bannerové reklamy s odkazem třeba na svoji webovou stránku a tento banner se zobrazuje registrovaným členům konkrétní klikačky. 

PTC program nebo-li klikačka jako zprostředkovatel reklamy, si nechává platit od firem, či osob za každé kliknutí na banner, který propaguje mezi své uživatele, které se zaregistrovali s tím, že na tyto bannery budou klikat, aby následně získali určitou finanační odměnu. 

S nadsázkou to můžeme přirovnat k tomu, že by Vám reklamní agentura platila za to, že sledujete jejich bilboardy a nebo televizní stanice za to, že sledujete reklamy.

 

Podobně fungují surfbary:

Na podobném principu jako klikačky fungují tzv. surfbary, které také část peněz rozdělují mezi členy, co sledují reklamy s tím rozdílem, že v surfbaru není nutno nic proklikávat, ale stačí pouze sledovat reklamní bannery.

Tyto reklamní bannery se objevují uživatelům surfbaru v určitém okně po stažení aplikace, či rámu internetového prohlížeče, např. zapnete počítač a v okénku nainstalované aplikace už se zobrazují reklamy.

 

Kde je problém:

Jeden ze základních problémů klikaček je, že nefungují dlouhou dobu a nebo nevyplácí peníze vůbec a cíleně tedy majitel klikačky podvádí své registrované členy a neplatící klikačky jsou označovány jako scam (podvod). 

Další problém může být minimální čáskta pro výběr peněz. Mimimální částka pro výběr může být například 10 USD, což je sice částka nízká, ale pokud vezmeme v potaz, že za každé kliknutí získáte 0,001 USD, tak i doba pro dosažení minimální částky pro výběr může trvat delší dobu. Během této doby to mnozí uživatele vzdávají a i na to majitelé spoléhají, protože samozřejmě i jim jde v prvé řadě o vlastní zisk. 

 

Kolik je možné vydělávat:

To je otázka, která záleží na více faktorech, protože v klikačkách bývá také možné tzv. upgrade, kdy člen zaplatí určitou částku a budete mít lepší status a získávat tak z kliknutí více peněz.
Další možností navýšení příjmu v klikačce bývá doporučení nového člena pomocí registračního linku, který má každý člen k dispozici.
Pokud doporučíte členy a ti následně klikají, tak vy jako doporučitel získávate další provize.
Když vezmeme v potaz, že za každé kliknutí je možné získat například 0,001 USD a přičteme k tomu faktor, že bývá většinou potřeba reklamu chvilku sledovat, tak není až tak problém si spočítat kolik času je potřebné vynaložit a jaké zisky to přináší.
A hlavně je potřebné myslet na to, že naprostá většina klikaček skončí velmi brzo nebo nevyplatí peníze vůbec a tedy nikomu a nebo většině členům se nepodaří vydělat vůbec nic a nebo dokonce prodělají, protože si zaplatili vyšší status.

Takže nejen to, že se dá vydělat velmi málo peněz, ale také je velmi reálné, že klikačka nebude vůbec vyplácet peníze. Těch dlouhodobých je opravdu pouze několik ze stovek a tisíců.

Takže výdělek záleží na tom, jak moc budete klikat, jestli si zaplatíte vyšší status a také kolik budete mít. tzv referralů, tedy zaregistrovaných/doporučených členů. Dokonce je možné si zakoupit členy do týmu z kterých poté budete mít zisky, pokud jsou aktivní, ale pokud nebudou, tak Vá to stejně nevyplatí

A pokud by jste měli opravdu velké množství aktivních refferalu a opravdu platící klikačku, tak je možné, že dosáhnete zisku několika desítek dolarů, ale pokud nebudete mít, tak horko těžko budete dosahovat pár dolarů za měsíc, které možná ani nepůjdou vybrat.

 

Cílené podvody :

Existují také klikačky, které slibují vysoké zisky za kliknutí. To může být například 10 USD za každé kliknutí.  

Výběry jsou často možné, až od určitého výdělku např.10 000 USD. A doba schválení výběru bývá třeba 3 měsíce od požádání.

Tyto klikačky jsou samozřejmě cílené podvody, protože registrovaní členové, co klikají na reklamu nikdy žádné peníze nedostanou.

Nicméně existují opravdu lidé, kteří tomu věří a jsou schopni tyto klikačky propagovat i dalším lidem, protože věří také v provize.

Ale většina lidí, co vstupují do těchto vysoce výnosných klikaček, tak jdou s tím, že to zkusí, i když tomu moc nevěří, ale říkají si ,,a co když opravdu ty peníze dostanu". ,,Za zkoušku nic nedám" . Ale není žádné kdyby, peníze nikdy nebudou vyplaceny. Takže pouze ztráta času.

Člověk se základním rozumem musí pochopit, že není možné platit takové částky. Stačí se jen zamyslet, protože je jasné, že žádná firma nebyla ochotná platit za kliknutí tak vysoké částky.
Cílem každé reklamy je, aby byla efektivní a tedy následný prodej převýšil náklady na reklamu. Tzn. že lidé, kteří klikají na reklamu by si museli následně zakoupit nějaký produkt, či službu firmy která inzeruje svoji reklamu, aby byla reklama efektivní a zisk z ní převýšil náklady.

 

Závěr
O klikačkách se říká, že jsou dobré na pochopení hodnoty peněz a času.

Klikačka pro Vás může znamenat tedy pouze ponaučení a ne výdělek.  Stejně na tom jsou surfbary, ty jsou dokonce možná ještě horší.

Zapomeňte na to, že budete získávat z klikaček nějaký příjem vyšší než pár dolarů za mnoho hodin nudného a nekonečného klikání a to jen když budete mít štěstí, protože jak už jsem psal výše, tak většinou nevyděláte vůbec nic, protože peníze nebudou stejně vyplaceny, protože naprostá většina klikaček vůbec žádné peníze nevyplácí !

Rozumný člověk se těmto programům vyhybá a pokud si o sobě i vy myslíte, že jste alespoň trošku rozumní, tak se jim také vyhněte také, protože jediné co Vám klikačka nabízí je ztráta času a ponaučení a to asi nehledáte.

Nebuďte hloupí, protože to opravdu nestojí ani za pokud, čas je to nejdůležitější co máte a proto ho využívejte efektivně a pokud to budete dělat, tak příjmy budou deleko vyšší. 

Čas věnujte radši svému osobnímu rozvoji a vzdělávání ve finanční gramotnosti, protože pokud to budete dělat, tak dříve nebo později příjde úspěch a budete vydělávat dalekové více než v nesmyslech typu klikačky. A pokud se nechcete vzdělávat a tím pádem nechcete ani být více finančně nezávyslí, tak místo klikání na reklamu jdite radši ven na procházku.

Tímto způsobem se zkrátka peníze nevydělávají, pokud chcete vydělávat peníze, tak musíte zvolit jiný směr. A pokud jste připraveni, tak mi klidně můžete napsat a já Vám ukáži lepší možnosti pro příjem peněz.

 

V diskuzi níže můžete přidat svůj názory a nebo zkušenosti s klikačkami.

—————

ZpětDiskuze, názory, zkušenosti

Datum: 01.12.2018

Vložil: buxer

Titulek: Klikačky

Ahoj, za mě vám můžu doporučit klikačku neobux. Někteří tady možná budou říkat, že to je podvod (i já jsem si to myslel), ale není tomu tak. Vydělané peníze opravdu vyplácejí, což si můžete sami vyzkoušet. Minimálně částka k výplatě jsou $2, které dosáhnete při pravidelné aktivitě během týdne. Pro rychlejší zisky je nutné zvolit správnou strategii, najímat referraly a hlavně ze začátku určitou dávku trpělivosti. Určitě vám doporučuji neobux zkusit, není co ztratit (max. 20 min denně). Pokud se rozhodnete zaregistrovat se, učiňte tak prosím přes můj link.
https://www.neobux.com/?rh=4D6976656E313131435A
Všechny vaše dotazy zodpovím přes mail neo.prace@seznam.cz
PS: Existují i další podobné důvěryhodné klikačky:
https://www.scarlet-clicks.info/?ref=Miven111CZ
https://timebucks.com/?refID=215513141

—————

Datum: 16.04.2018

Vložil: Kone

Titulek: pokračovanie neobux

nedávno som práve na tomto mieste písal, čo som zažil s Neobuxom.
Dnes viem, že som prišiel o 2000€. O tom som vedel už dávno.
Dnes je situácia nasledovná:
- Mal som predĺžiť asi 1200 referalov - neúspešne, pretože prenajatý referalovia veľmi malé skóre - okolo 0,15, v skutočnosti minimálne bolo potrebné, aby mali skóre 0,69.
- Na účte -18 doláre, ktoré mám povinnosť vyplatiť obratom na účet, v opačnom prípade som právne postihnuteľný a zároveň na ich stránkach budem zablokovaný.
- rovnako admin vzal na vedomie, že som nereagoval na posledný e-mail, v ktorom mi uviedol, že za moje údajné neslušné správanie budem zablokovaný. Nereagoval som na neho, keďže nebol som si vedomý svojho porušenia podmienok - t. j. údajne som som sa neslušné správal, keď som uviedol v jednom z e-mailoch, že asi majú zlý systém, keď im fungovala štatistika a teraz im záhadne nefunguje.

Neobux je podvodná stránka, žiadna stratégia, žiadna taktika, žiadna rada nepomôže - všetko to je riadené adminom, ktorý si určuje ako rýchlo padnete.
Tí, ktorí rýchlo investovali a je jasné, že už neinvestujú admin odpíše do roku, tí, ktorí investovali menej (okolo 700€) si ponecháva a znižuje im pomaly skóre, aby z nich ešte potencionálne vybral viac peňazí a potom sa uvidí.
Sú to skrátka podvodníci

Samozrejme, štatistiku nedovolia vytvárať, pretože by to bol dôkaz na mojej strane a proti ním. Takže som odpísaný. Z hľadiska práva nevidím žiadnu možnosť ochrany

—————

Datum: 22.03.2018

Vložil: kone

Titulek: neobux podvod

Ahojte, investoval so do jednej klikačky peniaze - do neobuxu. Presnejšie, investoval som 2500€.
Dnes moje peniaze majú hodnotu =0€ a varovanie od admina, že budem mať zrušený účet pre nevhodné správanie, lebo som im napísal, že prečo nemôžem prispievať do fóra.
Neobux je podvod, Neobux je strašne veľký podvod a týmto podvodným stránkam by sa mali venovať policajné orgány.
Celé fórum je podvod.

—————

Datum: 07.10.2017

Vložil: Vendy

Titulek: Coinformail

Také bych ráda věděla co bude dál. Nejdřív se přejmenovali na Newemailing.cz. A teď se nedostanu ani na můj učet. Když název zadám do vyhledávače nic mě to nenajde kromě diskuzí. Podle mě neexistuje ani ten Newemailing.cz prostě timhle že něco řeší jen nakrmili lidi a stránky zrušili úplně.

—————

Datum: 07.08.2017

Vložil: Jana

Titulek: Kontakt na Coinformail

Prosím, nevíte někdo správný kontakt na Coinformail? Psala jsem na info@coinformail.cz a support@coinformail.cz, ale zprávy mi došly zpět jako nedoručitelné. Žádala jsem po letech o vyplacení odměny, no nevím, zda se dočkám.
Děkuji za info.

—————

Datum: 08.08.2017

Vložil: Karolína

Titulek: Re: Kontakt na Coinformail

Nedočkáš, taky mám po letech částku k vyplacení, ale jenom když se podíváš, stránky neustále přeskakují, nejde se přihlásit přes facebook a co je nejvíc zajímavé, tak v nejčastějších dotazech už není psaná minimální částka k výběru a ani mail, na který máš o výplatu požádat. Takže asi dva roky ztraceného klikání, co už, prostě na mailech se vydělat nedá,lepší jsou dotazníky,krize15 a nebo podobné stránky co vyplácejí v bitcoinech,které si pak můžeš převést na české, neztrácej čas na podobných stránkách, stejně pak jenom utřeš....

—————

Datum: 06.10.2017

Vložil: Vladimír

Titulek: Re: Kontakt na Coinformail

Přejmenovali se na Newemailing. Zvýšili výběr z 2.500 Kč na 250 dolarů, což je asi přes 5.000 Kč. Je řízena někde v Americe. Za kliknutí pouze 0,1 dolar. Dobrý podvod!!!

—————

Datum: 03.02.2018

Vložil: Blanka

Titulek: Re: Kontakt na Coinformail

Taky jsem několik let klikala,vloni v listopadu mi najednou přestaly chodit a pak sem tam v americké měně :) ,už mi moc nechybělo do výplaty,tak jsem taky utřela,no blbka jsem ,už niky více .

—————

Datum: 02.04.2017

Vložil: PTC se dá vydělat

Titulek: PTC se dá vydělat

Na klikačkách se dá vydělat, existuje několik klikaček které vyplácí několik let. Kouzlo v úspěchu je najít si refferaly (lidi přihlášené pod sebe). Jde si vydělat i sám ale trvá to delší dobu.
Tady je několik klikaček které fungují už dlouho:
https://www.clixsense.com/?10623985
https://www.neobux.com/?r=keeenyyy100
https://www.paidverts.com/ref/keeenyyy100
https://www.easyhits4u.com/?ref=keeenyyy100
https://www.scarlet-clicks.info/?ref=keeenyyy100
https://www.mypayingcryptoads.com/ref/47241
https://www.mypayingads.com/ref/254529

—————

Datum: 26.02.2017

Vložil: Demo50

Titulek: Podvod menom COINFORMAIL!

Coinformeil sú podvodníci, ktorí používajú rozne metody. Po dosiahnuti cca 2400 Kč mi znížili stav uctu cca o 300 Kč. To som reklamoval, v odpovedi uviedli, ze ich stranku napadli hackeri, po cca tyzdni vratili na povodny stav. Teraz mam cca 2450 Kč, ale uz mi prestali uplne posielat maily (posledny mesiac ani jeden!). Tí co chcete zacat, skutocne strata casu, odmeny sa nedozijete. Vyzva vsetky, co maju podobne negativne skusenosti s Coinformailom: Napiste ich a zverejnite na vsetkých mozných strankach a forach o klikackach!!!

—————