Pohled na Revenue Times po měsíci a půl od startu v ČR/SK

14.09.2013 19:10

Je tomo téměř měsíc a půl, co Revenue Times nabídl lidem v ČR a SK možnost vydělávat denní příjem. Za tuto dobu se zaregistrovalo celkem dost lidí a mnozí začali vydělávat jiní ještě vyčkávají a snaží se pochopit program. Nicméně jedná se o velmi snadno pochopitelný program, pokud člověk chce pouze vydělávat denní příjem z provedené práce. A pokud také tvoří síť, tak se akorát naučí, jak funguje binární struktura. Popularitu také značí náštěvnost webových stránek Revenue Times v ČR a SK, kdy na slovensku je to tisícá nejnavštěvovanější stránka.

Rychlé výběry - Určitě je dobré, že výběry jsou rychlé, takže není třeba čekat delší dobu od zažádání o výplatu. 

Kvalitní a rychlý support - Revenue Times má také k dispozici Live support, takže pokud někdo má nějaké otázky a nebo případně problém, tak je možné využít live chat a vyřešit to ihned s podporou Pure Leverage. 

Více jak 300 členů v podpůrné skupině CZ/SK na Facebooku - Během relativně krátké doby se přidalo do skupiny větší množství členů, kteří tak mohou diskutovat a pomáhat si.

Video návody a obrázkové návody, jak začít vydělávat v Revenue Times - Jak na tomto webu jsou návody krok za krokem, jak začít, tak i ve skupině na FB jsou video návody, jak procovat v Revenue Times. Tyto návody umožňují každému, aby správě vše pochopil a mohl tak úspěšně začít.

Dá se předpokládat, že se bude zapojovat čím dál více lidí a vydělávat tak peníze a to dlouhodobě, protože takové jsou předpoklady Revenue Times. Další článek o průběhu bude plánovaný opět za měsíc, pokud nenastanou nějaké větší novinky o kterých by se mělo vědět. 

—————

Zpět