Prvních 14 dnů od startu vše proběhlo v pořádku a RT vzbudil kladné ohlasy a velký zájem

21.08.2013 18:34

Je to teprve 14 dnů od chvíle, kdy jsem RevenueTimes přidal na web a kdy se také začalo rozšiřovat po ČR a už jsou zde stovky registrovaných a převážně spokojených členů z Česka a Slovenska a samozřejmě další tisíce členů z dalších zemí. Takže dá se říct, že i když je Revenue Times funguje teprve něco přes dva týdny, tak už si začíná vypracovávat slušnou popularitu a přitom ještě není úplně kompletně funkční, alespoň co se týče množství produktů. Ale to není tolik důležité. Nejdůležitější je, že se neobjevily v podstatě žádné technické problémy a vše funguje, jak má a výběry jsou bezproblémové arychlé.

Trošku nevýhoda je, že zatím není funkční Solid Trust Pay, protože přece jen STP je asi nejvíce používání peněženka a mnozí čekají na přidání této peněženky, tak snad to bude brzo. Momentálně nejvíce členů využívá Payzu, což je také vhodný procesor a více využívaný než EgoPay a Perfect Money, které jsou také k dispozici.

V tuto chvíly mohu hodnotit Revenue Times kladně a možná mě až trošku i překvapilo, že se neobjevily, žádné chybky na startu a že v podstatě běží vše jak má a další funkce mají být v dohledné době, což je určitě dobré. Revenue Times má všechny předpoklady k tomu, aby se jednalo a dlouhodobě fungující projekt na bázi denního příjmu, protože koncept odměnovacího plánu je složen opravdu zajímavě a jsem si jistý, že se objeví dříve, nebo později nějaký program, který se bude snažit Revenue Times napodobit.

 

Pro inspiraci přidám můj včerejší výběr na Payzu.

—————

Zpět