SpinDing - projekt, který láká lidi zařazením do celosvětové linie, kde ,,každý" vydělá.

29.04.2014 00:37
 
Vzhledem k tomu, že se mě ptalo v poslední době několik lidí na projekt s názvem SpinDing a padl i návrh, jestli bych na SpinDing nenapsal recenzi, tak jsem se nakonec rozhodl, že kratší recenzi na SpinDing napíši. Informace, které zde budu uvádět nejsou z mých vlastních zkušeností, ale pouze z toho, co dává logiku a co si bylo možné zjistit, myslel jsem také, že zde uděláme nějaké výpočty tohoto netypického kompenzační plánu, tak bohužel jsem nedostal do ruky dostatek podrobností, které firma ani neuvádí. 
 
Na úvod bych chtěl říci něco, co říkám pořád dokola a to, že je potřeba vždy přemýšlet před tím, než se něčemu začnete věnovat a rozhodně si dávat pozor, jakým informacím věřit. A hlavně pokud někdo tvrdí, že vyděláte i když nemusíte téměč nic dělat. Když jsem si o projektu SpinDing hledal informace, tak jsem viděl videa a texty, které byly udělané typicky náběrovou formou, kde se pořád mluvím o tom, kolik  budete vydělávat, ale už se tam zapomíná mluvit o tom, za jakých okolností budete takto vydělávat, ale to je také způsobené tím, že ani ti lidé, co to propagují vlastně odměny pořádně nechápou, což v podobných projektech bývá celkem běžné. 
 
Ale tak pojďme tedy na věc....
První bod, který jsem si zjistil, tak to je že majitelem je Paul Nash, který patřil mezi jednoho se zakladatelů GoFunPlaces, který v této době již nefunguje, protože model odměňování nebyl legální. GoFunPlaces zkrátka nedopadl dobře a když jsem se tak díval, tak v zahraničí propagují SpinDing stejní lidé, kteří také propagovali GoFunPlaces.
 
Nechci to moc prodlužovat, takže....
Aby jste měly nárok na výdělek, tak musíte splnit dva body:
1, Zakoupit si produkt minimálně za 30 USD/měsíčně
2, Zaregistrovat osobně dvě lidi, kteří si také zakoupí produkt za 30 USD
 
Co je tímto produktem ?
Hlavním produktem ve SpinDing je mobilní aplikace, která má poskytovat slevy do různých obchodů. Co jsem tak pochopil, tak by to mělo fungova tak, že půjdete do obchodu a ukážete slevový kupón a získáte slevu. No každopádně nevím, jak to funguje a nebo nefunguje. Dalé jsou tam ještě nějaké virtuální produkty kolem webových stránek, ale to ani moc nestojí za zmínku. Takže jsou to takové spíše neprodukty.
 
Co jsem postřel, tak největším lákadlem na lidi je to, že pokud zapojíte dva lidi osobně, co si koupí produkt, tak budete zapojeni do tzv. ,, celosvětové linie", kde se řadí všichni lidé, kteří jsou v programu a splní tuto podmínky. 
Řazení je chronologicky, tedy každý nový člověk se zařadí pod všechny a to až na konec.
Minimálně takto je to prezentováno, ale jestli to tak opravdu je, tak to by zjistilo pouze tak, kdyby jsem viděl script stránek.
 
 
Z toho vyplývá...
že pokud si koupíte produkt za 30 USD a zaregistrujete 2 lidi osobně, kteří si také koupí produkt, tak jste zařazeni do celosvětové linie, kde následně čekáte v podstatě na další lidi, kteří udělají totéž a zařadí se za Vás, kdy pak získáváte 1 USD a to pokaždé, když dojde k jakému si cyklování a to tím, že se Vám do linie zařadí čtyři lidé, viz obrázek níže. . K cyklování může dojít maximálně 10x za den, což znamená maximálně 10 USD denně, což tvoří 300 USD měsíčně a to to je lákadlo na členy, ale jak znovu opakuji, že jednáse pouze o maximum, kterého stejně nedostáhnete. Pozor tedy na sliby. 
 
Můžete získat ještě více...
tím že lidé, které jste osobně zaregistrovali, tak udělají totéž co vy. A také každý zapojí dva lidi, kteří
si zakoupí produkt za 30 USD.
Poté co splníte tuto podmínku, tak vyděláváte ještě 50% z toho, když oni cyklují v celosvětové linii, takže
vždy 0,5 USD za každé cyklování, kterých může být denně také max 10 a jak obrázek naznačuje, tak to 
vychází maximálně 150 USD měsíčně na každé straně a to je tedy celkem 300 navíc, což společně
s vlastním výdělkem max 10 USD denně tvoří až 600 USD měsíčně.
Čím více lidí by jste tedy zapojili a oni by dále zapojili další, tak tím více můžete vydělat z celosvětové
linie.
 
Reálné měsíční zisky jsou ale trošku jinde.
Co jsem si tak zjišťoval ze zkušeností lidi, co mají koupený balíček za 30 USD, tak průměrně cyklují
tento měsíc 2-3 den jeden cykl, což tedy znamená, že mají výdělek necelý 1 USD za tři dny, což je pak
asi 10 USD měsíčně, takže pozor na klamné sliby.
 
Plus jsou zde ještě další možnosti kupování dražších balíčků, tzn nejen za 30 USD/měsíčně, ale pak za 90 USD /měsíčně, 
210 USD/měsíčně, 450 USD/měsíčně, 830 USD/měsíčně a 1 890 USD/měsíčně. 
Takže pokud by jste chtěli přijít o více peněz, tak si kupte dražší balíček:)
 
 
Uzavřel bych to tedy tak, že....
SpinDing má celkem promyšlený kompenzační plán, který jsem zatím nikde jinde neviděl. Je to vlastně taková jedna velká pyramida, kdy vše je závislé na tom, aby přicházelo co nejvíce nových lidí, protože pokud to bude poměr, že nových lidí bude přicházet méně, než je stávajících členů, tak logicky nebude docházet k tomu, že všichni vydělají peníze. Pravdou však je to, že k tomu docházet nebude a vzhledem k tomu, že je to pouze cyklace peněz, tak všichni vydělávat nebudou, jak bývá často uvedené v inzerátech.
Myslím si také, že tento kompenzační plán není možná až tak promyšlený a vlastně jsem nedohledal veškeré informace na základě kterých bych udělal počty, jak to celé vychází, ale bez toho to spočítat nemohu, takže vlastně stejně jako v GoFunPlaces asi nikdo pořádně ty odměny nechápe.
 
Takže rada na závěr je, aby jste se nenachali zlákat lidmi, kteří Vám budou tvrdit, že vyděláte jen tím, že budete
zařazeni do ,,celosvětové linie". Pokud hledáte způsob, kde budete vydělávat sami od sebe, tak to budete zklamáni, 
protože nic takového nenajdete. 
 
Pokud máte nějaké zkušenosti, můžte využívat diskuzi níže.

—————

Zpět


Diskuze SpinDing

Datum: 07.05.2014

Vložil: zazi

Titulek: Spinding

Boha jeho, to jsou kraviny, dostal jsem nabídku z které jsem to teda moc nepochopil, ale i tak mi to celkem stačilo.

—————