Úvodem: Začátek World GMN

20.08.2013 12:26

Do World GMN jsem se zapojil ke konci roku 2012, kde začal být velký rozmach této společnosti. Pokud to hodnotím v tuto chvíli zpětně, tak v této době ještě nebyly mnohé věci, které jsou už v této chvíli. Nebyla aplikace AdKash, nebyly postavené elektrárny, nebyl tak výkonný tablet a smartphon, které jsou už v této době k prodeji.

Zkrátka v tom roce 2012 to bylo o to horší, že se musely věci brát tak, že jednoho dne budou. Ale i teď se čeká na další věci a to jako zapsání do prestižní organizace DSA, která kontrolovala činnost firmy celý rok. K tomuto by mělo dojít cca koncem září. A také otevření nového sídla v Londýně a zapsání World GMN na Londýnskou burzu. Adkash aplikace pro normální členy zdarma je také v plánu. Až dojde k tomu, že aplikaci si bude moci stáhnout i člen, který je uplně zdarma a získáva tak peníze, tak Wordl GMN bude velmi rychle růstm, to je třeba si uvědomit a kdo si udělá ted základy, tak poté může mít vystaráno celkem rychle. Další plány jako stavět stále nové solární elektrárny apod..

Je toho zkrátka v plánu dost, což je dobře, protože firma chce jít stále kupředu a držet krok s dobou, což mnoho společností nevzládá a já postupně budu informovat, co už bylo realizováno a co ne.

Zkrátka a jednoduše World GMN má určitě zajímavý potenciál do budoucna a určitě má také šanci patřit během nějaké doby k top firmám v síťovém průmyslu, které mají nejvíce členů.

—————

Zpět