Začátek roku 2013 beta verze Adkash, otevření centra v Rusku.

20.08.2013 12:46

Doslova těsně před koncem roku a dá se říct v podstatě na hranici nového roku se vyprodaly celkem rychle všechny dostupné akcionářské balíky. Každý člen se mohl stát akcionářem, protože firma bude vstupovat na burzu. Takový balíček stál 5 000 USD (100 tis. Kč) a byl jsem celkem překvapený, kolik lidí si ho v Česku a na Slovensku koupilo. Vím, že asi deset posledních lidí z ČR a SK v mém týmu, si ho kupovalo doslova na poslední chvíli na Silvestra, kdy ten večer se všechny vyprodaly.

World GMN se umístil v únoru na pátem místě o nejlepší network business na světe. Anketu pořádal známý deník Businessforhome a hlasovali čtenáři.

Během března je možné kupovat už také solární panely z první elektrárny, která se staví v Rumunsku.(nyní už dokončená) A také probíhalo testování aplikace AdKash, kde se objevily nějaké chybky, tak jak už to bývá v aplikacích, takže místo spuštění na ostro v březnu si členové ještě museli vyčkat. To je samozřejmě nevýhoda technologií, protože se vždy objeví nějaké chybky, tak to chodí v podstatě u všech aplikací a musí se s tím hold počítat, že se mohou objevit nějaké chybky, které je třeba vyladit.

V únoru bylo otevřeno další centrum World GMN a to Rusku, protože tam je velké množství členů z World GMN.

 

Krátké video znázorňující novou pobočku World GMN v Rusku:

—————

Zpět