Výběry, aktuality, novinky k RicanAdFunds

Aktuální info pro registrované členy o stavu programu

Pokud máte dotazy, tak mi napište.

 

 

RicanAdFunds vznikl  25.září 2012

Momentální průběh :  /poslední aktualizace 25. července / pokud budou nové informace, tak doplním, jinak platí pořád to stejné, co je psáno z poslední aktualizace, tedy momentálně z 25. července Edit: 8. srpna začaly chodit výplaty, takže uvidí se, jak to bude s placením dále..

 

Už je možné se přihlásit a požádat také o výběr, pokud nemáte vygenerovaný kod z ISM, tak můžete maximálně 15 USD denně vybrat. Jde to zatím jen na STP. A pak na eWallet.. Zatím ale žádné výběry nechodí. Admini si pořád něco vymýšlí, ale tak naděje, že se celý program vzpamatuje není moc velká.

 

Průběh programu od začátku...

 

25.července - Stále se nic moc neděje, plán byl sice změněj. Výběry jsou celkem komplikované, i když teda pár jich došlo, ale je třeba to udělat přes stránku blogu a takové siciální sítě, která jakoby patří majitelům. Takže jsou to pořád nějaké sliby, kdy člověk neví, jestli to myslí vážně a nebo si opravdu takto z lidí dělají stranu. Obecně si takto lidé majitelé dělají strandu, ale přece jen tito jsou vystupují veřejně a to včetně jmén, takže možná  to myslí vážně. Jenže jedna věc je něco myslet a druhá realizovat. I když jim mnoho členů i takovýchto vchvílích věří, tak přece jen postupně jich ubývá, protože členy už to také nebaví, to čekání a výmluvy a některé dělší nové problémy. Hlavní problém jsou výplaty, což je také základ, jak jsou výběry v pořádku, tak pro členy je to samozřejmě hned jiné, ale to se pořád u Ricana říct nedá. I když teda já a většina lidí, co chodí tady na web jsou v plusu, tak stejně každý by rád vybíral další peníze.

30. dubna 2013 - Jak už jsem psal dříve, že už nedoporučuji vstup novým členům, tak to musím ještě jednou zdůraznit, protože pořád jsou celkem problémy s výběry a vůbec celý chod systému je složitější. Po takové přestávce bude velmi těžké se vzpamatovat a dostat se zpět, kdy bylo vypláceno maximálně do tří dnů.

Každopádně cca půl roky byly takto rychlé výběry a bez problému, takže Rican byl dobrý program, což jsem věděl hned od začátku, že se vyplatí zde investovat. Samozřejmě takové programy nemohou fungovat věčně, takže vždy je otázka času, kdy se začnou objevovat problémy.

Můj vklad a tip pro investory/hráče byl v půli řijna, můj osobní odhad byl, že na 95% to bude profitová investice, hodnotil jsem dost hledisek a admini pro mě byli zde nejdůležitěšjí částí. Což se ukázalo správné se zajímavým ziskem.

18.dubna 2013 - Výběry do 45 USD jdou bez ověření dokladů, ale výběry nad 45 USD už jdou pouze pokud jsou schváleny ID doklady, které jsou nahrány na blogu a zárověn sociální stránce ismMagic. Jako doklad pro ověření stačí například kopie OP a výpis z bankovního účtu, kde je vidět jméno a adresa. V případě nových členů bych počkal nějakou chvilku pro vstup do programu, nemuselo by to být totiž třeba už moc vhodné, ale uvidí se. Pokud má totiž nějaký program problémy a nebo úpravy, to už je jedno, jak se to vezme a nějakou dobu stojí, tak pak už pravděpodobnost, že bude v pořádku  fungovat dále se snižuje, protože mnoho lidé už třeba nemusí mít tolik důvěru, to platí hlavně pro nové členy.

26.dubna 2013 - Některé výběry už probíhají, ale admini říkali, že teď je tam 15 000 žádost a výplaty, takže to postupně budou schvalovat ručně..

16.dubna 2013 - Už je po úpravě a je možné se přihlásit. Zisky naběhly i za celou dobu, co nebylo možné se přihlásit.

24.března 2013 - (po 6 měsících bezproblémového vyplácení 2% denně, psal jsem průběžné info) Aktualizace webu a úpravy v programu, stránky pozastaveny na delší dobu

25.září 2012 START programu - výběry vždy do tří dnů  - moje investice a přidání na web -  9. října

 

 

Jeden z mojich výběrů na SPT z RicanAdfunds

 


RicanAdFunds - info

08.05.2013 01:06

Informace od admina 7.května, Aktualizace (využil jsem překladače a zkopíroval zprávu)

Kdybych věděl, kdy jsme začali Rican všechno, co teď vím - pořád bych to udělal, ale já bych to udělal jinak. Od prosince se progrese Rican Skupina byla zanedbána a všichni naši pozornost šla do Říčan PN. To nebylo naším záměrem, a nebyl pozitivní pro skupinu jako celek. Setkali jsme se tolik...

—————