Výběry, aktuality, novinky k PipMega

Aktuální info pro registrované členy o stavu programu

Pokud máte dotazy, tak mi napište.

 

 

PIP MEGA vznikl a začal vyplácet 23.ledna 2013

 

Momentální průběh : /poslední aktualizace 25.července pokud budou nové informace, tak doplním, jinak platí pořád to stejné, co je psáno z poslední aktualizace, tedy momentálně z 25. července.

25. července - Pořád žádná změna a vlastně si ani moc nemyslím, že bude změna, i když se jedná o dobrého admina, tak prostě bez peněz se to dělat nedá. Nebudu informovat vůbec o tom,že se nic neděje, takže napíšu pouze, když se něco stane.

2. července - Pořád to samé, program nejede a neví se kdy pojede, ale spíše bych moc nečekal, že někdy. Sice amin aktualizuje, ale tak to nic neznamená. To platí stejně jako u MoneyMegaHybrid.

Platí v podstatě to stejné, akorát pád LR tomu všemu moc nepřidává.

- Ne moc dobrá aktualizace, protože dle vyjádření admina se jim moc nevede na forexu a budou muset omezit platby pro investory, kteří jsou v zisku. A bude se vyplácet pouze lidem, co nejsou ještě díky PipMega v zisku. Uvidíme, jak dlouho tato situace bude trvat. Každopádně za těchto okolností není dobré investovat.

 

23. ledna - PipMaga je první program a další hybridní program od těchto adminů přijde v dohledné době, ten bude podobný jako FCM, akorát bude lepší. Trošku riziko je, když člověk využívá více programů od stejných adminů, protože pak případně se může stát, že skončí všechny. I když jsou toto dobří admini, tak by měli zastavit starý progra FastCashMega, který už funguje rok a nerad bych, aby ho dotovali další nový programy, protože FCM nemůže fungovat pořád.

23.ledna 2013 - Start PipMega investování a přidání na web...

 

 

Jeden z mojich výběrů na SPT z Pip Mega