• Tento popis k GVO již není v publikovaných tématech, pokud jste na něj narazili, tak je to díky vyhledávačům. Popis je udělán k lepšímu balíčku od GVO a to pod názvem Pure Leverage, který je mnohem lepší, můžete se podívat zde.

  GVO (Global Virtual Opportunities) nabízí dobré a levné nástroje na vytvoření úspěšného podnikání. Chcete být úspěšní v některém business ? Využívejte nástroje ! Některé nástroje pracují 24 hodin denně,7 dnů v týdnu, nespí, nedělají chyby, dělají pouze to, jak je nastavíte.
 • GVO je firma, která nabízí nástroje a to za velmi nízkou cenu se zkušební lhůtou za 1 USD na sedm dnů .
 • Kromě použití GVO jako nástroj pro podnikání, je zde ještě možné vydělat díky affiliate programu, který je celkem pěkně udělaný. Takže nástroje na internetové podnikání a nebo výdělek a nebo rovnou spojit, jednoduše ideální kombinace.
 • GVO nabízí za  zanetbatelnou cenu balíček, kde je autoresponder(odpovídá automaticky) konferenční místnost (můžete dělat webináře živě) formuláře pro nábor lidí, webhosting (vlastní webová stránka), domény za dobré ceny, blog a internetové stránky pomocí oblíbené služby Wordpess.
 • Díky šablonám a návodům a českým videím dokáže uplně každý bez znalostí tvorby webů, vytvořit právě to, co potřebuje.
 • TIP: Naučte se využívat internetové nástroje správně a zvyšte své pravidlené zisk, navíc si ušetříte práci a když to naučíte i jiné lidi, nepříklad ve vašem podnikání, tak se navýší nejen jejich zisky, ale také vaše a navíc ještě budete odměněni v odměnovacím systému GVO.
 • Cena je pouze 1 USD na první týden, kdy si můžete vše vyzkoušet a rozhodnout se a poté se platí necelé 10 USD na měsíc za všechny služby, takže naprosto zanedbatelná částka v porovnání, co vám to může přinést. (Jsou také další možnosti příkoupení, například větší místnost, autores. pro více kontaktů atd...)
 •  Jako motivační doplňek je affiliate program - Vždy z každého příjmého dostanete Start bonus 50% při prvním zakoupení a pak vždy  5% a to až do 10 linie za všech lidí každý měsíc viz obrázek.Týdenní bonus 100 USD dostanete, když během týdne zaregistrujete 5 lidí. Vždy od pondělka do pondělka. Když to bude 10 lidí, tak 200 USD.
 • Příklad. Zeregistrujete během týdne 5 lidí, kteří si zakoupí zkušební týdenní dobu za 1 USD a další týden si zaplatí necelých 10 USD. Vy tedy dostane Start bonus za každého člena (5x5=25 USD) a také získáted odměnu v týdenním odměňovacím systému 100 USD. Lidé zakoupí za necelých 55 USD  a vy dostanete 125 USD! Firma totiž spoléha na spokojené zákaníky, takže i když přeplatí na začátku, tak postupem času se jí to vrátí zpět.

 

 • V případě dotazů u registrace, mi napište na Skype a nebo třeba zde do formuláře zde . Registrovaným členům zašlu videa s návody v CZ jazyce a poradím co a jak. Probíhají také CZ webináře a k dispozici je také skupina na FB, kde nejdete mnoho rad.

REGISTRACE ZDE

Odkaz na video ZDE, kde je popsán projekt a orientace v back office v CZ, další videa s návody, jak pracovat jsou pro členy k dispozici, takže není problém vše pochopit.

Vyplníte jméno a email a objeví se další rámeček, kde se zadá. Přihlašovací jméno heslo a ještě jednou heslo.

Poté už se jen vypíše v pravém sloupu údaje : jako jméno a byliště apod. (to už je na každém, jestli uvede správně a nebo ne) a hlavně zde už se platí 1 USD, takže je potřeba vyplnit kreditní kartu a potvrdit to. A to je všechno.