Tento náhled na World GN byl napsán v říjnu 2013 

Kvůli vytíženosti v podnikání ale nestíhám písemně informovat o vývoji firmy, takže informace zde uvedené nejsou aktuální a celé toto téma jsem zařadil mezi nepublikované.

Niméně pokud máte dotazy a nebo připomínky, tak mě kontaktujte.

 
 
V tomto článku se dozvíte :
1 - Základní informace o společnosti:
Kde sídlí, jaké má plány a potenciál.
 
2 - V jakých oborech společnost působí:
A, Mobilní technologie
B, Mobilní reklama
C, Video a VoIP komunikace
D, Obnovitelné zdroje energie
 
 
3 -Jakým způsobem zde můžete vydělávat:
Z čeho jsou tvořeny zisky, jak a kolik můžete vydělávat.
 
 
 
Informace jsou ze zkušenosti lidí, veřejně dostupných zdrojů a z vlastní zkušenosti, zatím jsou některé informace pouze předpoklady. Nedá se tedy brát vše doslovně, protože se informace mohou postupem času výrazně lišit od skutečnosti. 
 
1, Základní informace o společnosti:

World Global Network je členem Singapore Business Federation a nyní pending členem nejprestižnější organice DSA (Direct Selling Association), která združuje přední společnosti v oboru. DSA klade na firmy vysoké požadavky a etické standarty, aby se mohli stát součástí této organizace. Kontrola firem trvá minimálně rok, kdy tato organizace sleduje pečlivě každý krok společnosti. 
 
World GN vstoupí  listopad/prosinec na Londýnskou burzu a právě v anglickém Londýně je nyní hlavní centrála společnosti World GMN. Členové měli možnost zakoupit akcie společnosti na konci roku 2012. O tyto akcie byl celkem velký zájem a všechny se prodaly se rychle. 
 
 
World GN má další centra:. 
Asijské centrum v Singapuru je finančně-
logistické-technologické centrum. V New Yorku je podle amerického právě společnost zapsaná. Italské centrum odkud pochází majitel World GMN Fabio Galdi. Další centrum se nachází Čínském Shenzhene, kde se vyrábí produkty. V Rusku je centrála pro Východoevropský trh, kde je World GN populární.
 
 
 
A, Mobilní technologie:
 
Společnost vyrábí smartpohony a tablet, což je celkem dobrý produkt v této době, protože smartphonu se už prodává více než počítačů, klasických mobiliů, či tabletů.
Smartphonů za poslední rok na světě prodalo 216,2 milionu, což je 51,6 % z celkových prodejů 
telefonů, meziroční růst dosáhl slušných 41,6 %. Navíc smartphon od společnosti World GMN má velmi dobré parametry s čtyřjádrovým Androidem.

 

B, Mobilní reklama:

Představte si, že pokaždé, když Vám někdo zavolá, napíše SMS, či MMS, tak dostanete zaplaceno - taková je myšlenka aplikce Adkash. Ta totiž funguje jako reklamní síť, kterou si může stáhnout úplně každý člen, který má mobil s Androidem, což má v této době většina lidí.
Reklamní prostor využívají i největší společnosti jako je BMW, Adidas, HP, IKEA, Marlboro, Coca Cola, Puma. Zatím je spíše jedná o počátek této aplikace, která sice již funguje po technické stránce. 
 

 

Krátké slovenské video, kde je vidět, jak fugnuje AdKash


 


C, Video a VoIP komunikace:
 
Pomocí další aplikace, která se jmenuje SoftSim je možné je možné volat ve více než 130 zemích, to znamená, že lidé mohou navzájem komunikovat zdarma, nebo za měsíční tarif.
World GN není mobilní operátor, ale pouze virtuální síť, která spolupracuje s více než 200 mobilních operátorů po celém světě. (vč. všech operátorů v ČR)
Vše je možné díky aplikace, která se nazývá SoftSim. SoftSim umožňuje volání, jak z mobilního telefonu, tak přímo z PC na způsob Skype, kde můžete volat přímo na kterýkoliv mobilní telefon. Pokud má i mobil na který voláte také tuto aplikaci, tak volání je zdarma a pokud ji nemá, tak Vám stačí mít koupený tarif v hodnotě 45 USD měsíčně můžete volat neomezeně až do 120 zemí po celém světě. Nemusíte měnit operátora, pouze si stáhnete aplikaci díky které voláte.
Dalším produktem je video konference.  A v případě této konference můžete pozvat až 1 000 lidí zároveň. K dispozici jsou také video emaily, kde jsou k dispozici různé šablony, můžete tedy nahrát video a poslat ho komu budete chtít. 
 
 
 
D, Obnovitelné zdroje energie:
 
Tato část projektu přitahuje celkem pozornost, protože v této době je celkem poptávka po investicích obecně. Lidí mnohdy chtějí investovat a neví kam. 
Investice do obnovitelných zdrojů jsou v této době využily i největší firmy Google, Microsoft, Facebook, Apple.
 
World GN má v plánu vybudovat velkou síť elektráren, kdy jednotlivé elekrárny budou rozmístěni v různých, tak aby byla maximálně využita sluneční energie s snížené rizika a každý se můžet stát spolumajitelem elektráren. Každý člověk může tedy vlastnit podíly, aniž by něco musel dělat. 

Projekt na obnovitelné zdroje eneregie, který společnost nazvala Power Clouds, kde se plánuje během následujících let vybudovat až 200 solárních elektráren v zemích, které podepsaly Kjótský protokol v rámci úmluvy OSN a jsou tedy podporovány státem. 
Firma také nabízí určitou garanci vrácení peněz, pokud se rozhodnete v určité době ze smlouvy vystoupit.
 

 

Promo video lidí z ČR a SK z návštěvy solární elektrárny v Rumunsku. 

 


 

Video o možnosti investice u Worldu.
 

 


Jak můžné vydělávat pomocí World Global Network peníze ?

 

A, Stáhnutí aplikace Adkash do mobilů a pokaždé, když někdo zavolá, tak získáte určitou odměnu z reklamy, která se zobrazí.

Děláte to, co jste dělali do této chvíle. Voláte, píšete SMS s tím rozdílem, že nyní za to budete dostávat zaplaceno.

Pro přirovnání je to třeba jako by televize Nova řekla, že se o příjem z reklamy z minulého roku rozdělí s lidmi, co reklamy sledují. Takže by se rozdělila o cca 3,5 miliardy korun. 

B, Po zakoupení solárního panelu, nebo větších množství získáte podíl na výnosech ve splátkách každý měsíc a po dobu 20 let.

 

Dále je zde ještě možnost kariéry..

      Jednoduše řečeno: Pokud díky vaší činnosti budete společnosti zvyšovat obrat, tak následně získáte další podíly ze zisku.

Způsob odměňování:
Každý člověk, který začne využívat možnosti World GN, tak je zařazen do tzv. binární struktury, která má dvě nohy a to pravou a levou. Nebudu to zde popisovat detailně, i když to není komplikované, tak je to je lepší vysvětlit slovy. 
Každopádně tím, že se zařadíte do binární struktury, tak získáte takové své místo ve společnosti, které pro Vás může znamenta řadu výhod. 
Ale není zde pouze birnání struktura, ale také unilevel plán a dalším bonusy. 
Binární struktura je zkrátka osvědčená a celkem oblíbená metoda, jak dosahovat zajímavých výdělků a zárovně pracovat týmově a podporovat se navzájem. Dá se říct, že je to jedna velká spolupráce, která je prospěšná pro každého. A proto bývá u společností a také členů velmi oblíbená oblíbená.
Výhodou je, že z binární struktury profitujete až do nekončné hloubky a z vytvořené sítě již budete profitovat napořád a není podstatné, jakým způsobem se tato síť vytvořila a jak velký podíl jste na to měli právě vy, profitovat budete napořád. 

 

Z čeho získáváte příjmy za sítě (struktury)?
Výdělky jsou vypláceny týdně a ze všech aktivit v binární struktuře až do nekonečné hloubky..
 
A, Tím, že lidé využívají aplikaci Adkash a jsou placeni za každý příchozí hovor a SMS, tak nejen že oni sami získají profit, ale další provize jdou také do sítě (struktury). 
B, Jestliže si někdo kdekoliv hluboko ve struktuře zakoupí solární panel/y, tak vy získáváte každý měsíc rentu. 
C, Získáváte také profit z toho, že lidé využívají aplikaci SoftSim a volají po světě.
D, Profitujete pokud lidé ve vaší struktuře kupují kterékoliv produkty, např. smartphone, tablet, konferenční místnost atd..
 
 

 

Jak se zapojit do World Global Network ?

Prvník krokem je provést registraci. Registrace probíhá online a to tak, že vyplníte jednoduchý formulář s údaji.

Co obnáší registrace ?

Každý člověk, který se zapojí jako člen, tak zaplatí jednorázovou částku 39 USD jako affiliate poplatek.

A tím získáte místo v binární struktuře.

Takže affiliate je pouze základ, další je partner za 100 USD, Master za 600 USD a Power Master za 1 600 USD, každá pozice má své výhody. 

 

Pokud máte nějaké připomínky, či dotazy, tak mi napiště...

 


Napište mi