Aktuality, novinky k Global One

 

21.dubna 2013

 

Takový menší přehled projektu, kde je registrovaných u nás a na Slovensku mnoho lidí. Global One sputil registrační část v červnu 2012 a v té chvíli jsem se také zapojil. Postupně bylo představováno v oficiálních webinářích mnoho plánů a různé data startu, které se postupem času ale oddalovaly a nakonec došlo  i k výraznější úpravě komp. plánu. V době největšího očekávání ukazovala Alexa rank náštěvnosti kolem 500 místa, takže se dá říct, že patřilo GO k nejočekávanějším projektům na internetu. Postupem času, kdy probíhali úpravy a objevilo se mnoho nedostatků a chyb, tak zájem postupně značně upadl. Sice začal systém   cash back iGOShopping Mall, ale dá se říct, že to už je v této době normální spolupráce, která funguje v mnoho partnerských programech po celém světě. A není úplně funkční. Každopádně už také je částečně spuštěný Global Travel, cestovní kancelář, která má nabízet zajímavé ceny. Ale to hlavní a to vlastní bio produkty, ty ještě nebyly spuštěny. Dalším produktem jsou marketingové nástroje, které také nejsou plně funkční. Prodej zlata a stříbra a další produkty by měly být spíše v druhé polovině roku. Takže pokud to celé posoudím, tak vlastně v tuto chvíli se dá těžko něco nabízet novým členům. Jak moc bude GO dobrá společnost ukáže čas. A těžko se dá odhadnout, jak dlouho to bude trvat. Každopádně je to asi nejvíce spackaný start společnosti, který se dá udělat. I přes to že normální člen nevidí zákulisní práci, tak si myslím, že vše šlo udělat úplně jinak, alespon co se týče lepší informanovanosti členů, kteří si třeba půl roku pracně budovali tým a takových bylo mnoho. Zisky sice jsou vypláceny, ale nejsou moc vysoké, dá se říct, že ted již jsou velmi nízké, jak se to celé protahuje. Já mám opravdu velký tým, ale kvůli těmto ziskům se práce kolem toho určitě nevyplatila, takže uvidíme časem, jaké budou a nebo nebudou pokroky. A jak si budou získávat důvěru od mnohdy již nedůvěřivých členů zpět. Navíc počet členů z ČR a SK je celkem dost vysoký, takže proto jsem ted také napsal takový kratší náhled a jak bude něco nového, tak budu opět informovat. 
 

15.března.2013

Zatím se čeká na přidání nových produktů. V tuto chvíli to není finančně zajímavé, když je pouze EOW a nákupní centrum. Čas ukáže, jak GO bude dobrý program.

 

7.února 2013

K dispozici už jsou také marketingové nástroje, jako je web, blog, videoemaily atd. Představen nový vzhled. Postupně budou příbývat další věci. Nejočekávanější jsou bioprodukty a také cestovní kancelář, ale chystají se i další věci, jako zlato a stříbro. To by mohlo být v průběhu následujících měsíců.

 

24.ledna 2013

V back office už je možné si připojit do iGO Shopping Mall, což je nákupní centrum s více jak 5 000 obchody po celém světě, kde je možné získávat cash back a ještě k tomu vydělávat peníze. Toto je pouze málá část celého programu, co členy čeká v následujících měsících.

 

6.ledna 2013

Již pravidlené výplaty každý třetí den a během prvního měsíce již vyplacené více jak milion dolarů mezi členy. 

5. ledna 2013

Nově budu psát i přímo aktuality k programu Global One, tyto aktuality budou také v přehledu novinek dne v menu.