Výběry,aktuality,novinky k Add Wallet

 

Poslední platby - 14. srpna 2013

Add Wallet vznikl a vyplácí peníze od 6.ledna 2013

Jeden z mojich připsaných výběrů na STP z AddWallet

Aktuality/novinky- Historie denních výnosů

14. srpna 2013-

Už více jak dva měsíce nedoporučuju vstup pro nové členy a pouze aktualizuji novinky. Samozřejmě není jisté, že se stav nezlepší a bude to zase výhodné i pro nové členy, ale pokud budu vycházet z momentální situace, tak přece jen technické problémy, které má nově upravný systém a které nejsou nikterak motivující, jak pro stávající členy, tak ani pro nové členy. Sice výběry chodí, i když teda jsou to selektivní platby a některým se také nedaří provést výběr, protože májí nějakou technickou chybu v účtu a nebo zkrátka mají pending..

V lednu když jsem AddWallet přidal jako hybridní program, který měl velký potenciál být úspěšným programem v tomto oboru a to protože nastavil rysy, které v členech vzbuzovaly určitě podobnosti s jedním úspěšným programem. Předpoklad popuarity se vyplnil, alespoň po nějaký čas. Nicméně asi po čtyřech měsících se začaly objevovat chyby, které zkrátka měly velký vliv na opatrnost členů a také na příchod nových členů.

Velký problém nastal, když hackeři vybraly z programu větší množství peněz, to je zkrátka problém pro další chod programu, to je jasné, denní výnosy se náhle snížily. Nicméně to je chyba AddWallet a amatérsky provedených programátorských prací kolem scriptu, to opravdu bylo podcenění, které znamenalo velkou ránu pro celý program, navíc měli podniknou něco hned.. Následné velké změny sice zamezily ztráty od hackerů, ale zase přinesly nové problémy v podobě funkcní v back office a další komplikace s tím spojené.

I když program má velké plány, tak jedna věc je něco mít vymyšlené a druhá věc je to zrealizovat. A to dokonce i když se realizace podaří ze začátku lépe, než bylo vůbec očekávání, tak kdykoliv se může situace otočit.

Majitelé AddWallet v této době by nejraději vrátili čas, aby před tím než začnou měli opravdu kvalitně připravený program a technicky funkční a promyšlené a také bezpečný. To že tuto situaci podcenili s největší pravděpodobností bude stát nedotáhnutí do konce plánu s kterými AddWallet počítal do budoucna. Nicméně, jak už jsem řekl výše, nikdy není dáno, že se situace nezlepší, ale otázkou zůstává, jestli je vůbec možné získat plnou důvěru členů zpět.

Z tohoto důvodů přesouvám téma AddWallet do sekce pro registrované v menu, kde budu aktualizovat pouze, když bude něco nového. Pokud budete chtít vědět, co se děje, můžete se zaregistrovat a nebo mi případně napsat na email..

 

 

 

 

 

 

1. srpna - V této chvíli už je nový web, ale není ještě plně funkční. Statistiky budou vráceni na 15. července, takže odečtené AU přibydou zpět. Uvidí se v  následujích dnů, jak vše proběhne a jestli bude vše technicky v pořádku a bude také možné vybírat peníze v pohodě. Každý bude muset poté odkliknout 10 reklam denně, aby měl nárok na zisk. Co se týče výběrů, tak ty chodít ale je takové selektivní v této chvíli. Uvidí se dále, jestli se z toho všeho AddWallet vzpamatuje a nebo ne..

17. července -  Nové stránky už  jsou k dispozici, ty obsahují některé nové funkce, momentálně se odpočítáva čas a to pět dnů, poté  by mělo bý vše v provozu. Do té doby není možné se přihlásit.

2. července - Jak už jsem psal dříve, že investice by v této době bylo už velmi riziková, tak to ještě více zdůrazním, protože moc tomu nedávám, že se opět AddWallet zvedne nahoru. Ukáže čas, ale každopádně není to pro nové investory. Některé výběry byly dnes schváleny...

19. června - Podle nového oznámení začne 15. července oficiální datum zahájení AddWalletu s upravami, má být nový vzhled webu, nové inzertní balíčky, Fast start bunus, tedy startovní bonus, který bude oznámen před zahájením, denní procenta jsou odvozené od toho, kolik je denně zakoupených AU , takže formátem sdílení příjmů. Součástí nového programu po záhájení má být také treninkový program. Výběry jsou v tuto chvíli schvalovány pravidelně, ale poté budou zase opět schvalovány jednou týdně. Nicméně už to nevidím jako vhodný program pro nové členy, takže je dobré už nazačínat, co se týče budoucnosti, tak tyto upravy mohou mít vliv na stávající členy z hlediska strachu a to  není dobré pro celý program. Pokud se to zlepší, tak dám vědět.

V tuto chvíli nebudu informovat jaké jsou denní procenta, ale v této pořád je to tak do jednoho procenta, což může být pro některé problém, co mají menší množství AU, aby se dostali do zisku, takže snad změny budou krokem v před a AddWallet se rozjede třeba jako dříve.

15. června - Výběry jsou teď v podstatě schvalovány náhodně, já jsem třeba dostal dneska, takže není konkretní den na výplatu určený. Co se týče procent, tak jsou nízké celkem a stává se, že někdy jsou i náhodné a každý má jiné trošku, což by tak být nemělo. Investice do AddWallet v této fázi by byla dost riziková.

5. června - Výběry byly schváleny dnes. Nová funkce pro bezpečnost je zaslání linku na email, kde se výběr potvrdí a zvolí jestli na Payzu a nebo STP. V poslední době jsem neinformoval, jaké jsou denní procenta, protože to celkem bylo nevyvážené a někdy i rozdílné a uživatelů a bylo to málo, například kolem 0,5% apod. Vzhledem k tomu, že se tedy objevily nějaké chyby ve scriptu, tak jsem procenta nedoplňoval, protože je mohl mít každý trošku jinak. I přes několik nových funkcí je v systému mnoho chyb v tuto chvíli, které se musí napravit, což určitě nepřispívá k tomu, aby byl program dlouhodobý a příbývalo nových členů a nákupu, což je potřeba pro hladký chod programu. Uvidí se jak se z toho všeho AddWallet vzpamatuje a jak bude fungovat dále.

31.května - U výběrů bude přidáno ověření emailem,takže po provedení výběru ještě přijde správa na email, které se potvrdí. Je to kvůli problémům s hackerama. Výběry ze středa, čtrtek jsou posunuty o pár dnů. Jak systém bude připravené. 

Bude také v nastavená reinvestice na 100%, to bude jen na chvilku.

27.května - výnosy cca pro Silver, Gold 0,39% a Diamond 0,60.

26.května - výnosy cca pro Silver, Gold 0,36% a Diamond 0,57.

25.května - výnosy cca pro Silver, Gold 0,36% a Diamond 0,58.

24.května - výnosy cca pro Silver, Gold 0,71% a Diamond 0,77.

23.května - výnosy cca pro Silver, Gold 0,40% a Diamond 0,50.

22.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,51% a Diamond 1,55.

22.května - kdo měl více výběru, tak byly zrušeny. Je potřeba zadat vždy jeden výběr týdně. Peníze se vrátili zpět do cash, pokud někdo měl více výběrů a tak se jen provede jeden naráz. Kdo měl jeden, tak bude dnes/zítra schválen a peníze přijdou na STP a nebo Payzu.

21.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,33% a Diamond 1,38%.

20.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,23% a Diamond 1,28%.

19.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,63% a Diamond 1,67%.

18.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,60% a Diamond 1,73%.

17.května - Přádána nová funkce a to bezpečnostní otázka a pin. Před výběrem je potřeba si to nastavit. A vždy u výběru zadat pin. Už je také možné změnit a nebo přidat procesor ručně. Opět je potřeba mít nastavený pin a ten poté zadat.

Výběr je dobré zadat pouze 1x za týden a to třeba nejlépe v neděli a výběr bude schválen ve středu-čtvrtek. Pokud budete zadávat výběr každý den, tak je dost možné, že nedojdou všechny výběry a budete muset zase čekat na další týden.

17.května - výnosy cca pro Silver, Gold 55% a Diamond 1,60%.

16.května - Nově bude v systému pin pro změnu platebního procesoru pro výběr, takže se to nebude muset řešit přes support.(opatření pro hackerům) Brzo již také bude k dispozici peněženka i s kreditní kartou, která ale není povinné, možná stále využívat STP a nebo Payzu. Co se týče stability a dlouhodobosti programu, tak to nedovedu v tuto chváli odhadnout.

16.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,50% a Diamond 1,55%.

15.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,41% a Diamond 1,46%.

14.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,30% a Diamond 1,36%.

13.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,1% a Diamond 1,16%.

12.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,50% a Diamond 1,56%.

11.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,38% a Diamond 1,46%.

10.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,15% a Diamond 1,47%.

9.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,38% a Diamond 1,38%.

8.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,32% a Diamond 1,43%.

- 7.května - Dnes proběhly výběry, vypadá to, že budou častěji než každou středu. Dnes už je to 4 měsíce, co je možné vydělávat s AddWallet. Doufám, že ještě program bude fungovat co nejdelší dobu, když přijdou nějaké novinky a vylepšení, tak klidně může. Čas ukáže.

7.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,37% a Diamond 1,44%.

6.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,37% a Diamond 1,45%.

5.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,1% a Diamond 1,20%.

4.května - výnosy cca pro Silver, Gold 0,95% a Diamond 1,04%.

3.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,28% a Diamond 1,21%.

2.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,45% a Diamond 1,5%.

1.května - výnosy cca pro Silver, Gold 1,40% a Diamond 1,5%.

30.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,1% a Diamond 1,2%.

29.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,2% a Diamond 1,31%.

28.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,36% a Diamond 1,46%.

27.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,441% a Diamond 1,51%.

1. května 2013

Platby ve středu proběhly v pohodě...

26.dubna

Dnes byly schváleny výběry, ted budou schvalovány každou středu, pokud bude výběr zadán do neděle. Je potřebné také v profilu vyplňit správně údaje a do každé kolonky něco napsat, vč. telefonního čísla.

26.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,48% a Diamond 1,58%.

25.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,60% a Diamond 1,71%.

24.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,59% a Diamond 1,69%.

23.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,59% a Diamond 1,69%.

22.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,34% a Diamond 1,44%.

21.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,59% a Diamond 1,69%.

20.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,63% a Diamond 1,72%.

19.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,65% a Diamond 1,75%.

18.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,65% a Diamond 1,75%.

17.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,51% a Diamond 1,62%.

16.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,45% a Diamond 1,55%.

15.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,22% a Diamond 1,32%.

14.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,31% a Diamond 1,41%.

13.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,36% a Diamond 1,46%.

12.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,42% a Diamond 1,52%.

11.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,42% a Diamond 1,52%.

10. dubna AddWallet ted bude 2-3 dny probíhat úpravou, takže je možné, že se nepůjde přihlásit do účtu.

10.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,45% a Diamond 1,55%.

9.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,71% a Diamond 1,92%.

8.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,39% a Diamond 1,6%.

7.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,5% a Diamond 1,7%.

6.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,6% a Diamond 1,8%.

5.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,6% a Diamond 1,9%.

4.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,69% a Diamond 1,89%.

3.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,6% a Diamond 1,8%.

2.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,52% a Diamond 1,76%.

1.dubna - výnosy cca pro Silver, Gold 1,29% a Diamond 1,49%.

31. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,32% a Diamond 1,51%.

30. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,7% a Diamond 1,9%.

29. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,68% a Diamond 1,88%.

28. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,65% a Diamond 1,85%.

27. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,71% a Diamond 1,91%.

26. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,72% a Diamond 1,92%.

25. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,4% a Diamond 1,6%.

24. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,5% a Diamond 1,7%.

23.března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,6% a Diamond 1,8%.

22.března - výnosy pro Silver, Gold 1,78% a Diamond 1,9%.

21. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,7% a Diamond 1,9%.

20. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,6% a Diamond 1,8%.

19.března- výnosy cca pro Silver, Gold 1,7% a Diamond 1,9%.

10.března - Po více jak dvou měsících od startu je zaregistrováno v AddWalletu téměř 50 tisíc členů. A na Alexe se již dostal pod hranici 5tisíc nejnavštěvovanějších stránek na internetu. A ČR je dokonce Add Wallet cca 470 místě. A je zde více jak tisíc aktivních členů. Je to teprve stále začátek, tak trošku bete verze. Ale hlavní změny jsou plánovány na duben.

8.března - Dnešní zisk byl cca 1,7% pro Diamondy a pro Silver, Gold 1,4% . Tak to bývá přibližně normálně, což je dobré a zisky narůstají stále.

2. března- Promo akce na 120 dnů byla nakonec prodloužena a to na dobu neurčitou s tím, že to může být oznámeno kdykoliv. Denní výnosy jsou v této chvíli kolem 1,5%. 26.února - Akce na 120 dnů by měla trvat pouze do 28.února, takže jsou poslední dva dny pro využítí této promo akce a získat lepší zisky. Je možné, že promo bude prodloužena, určitě by to bylo plus, ale vypadá to, že nebude. Každopádně i tak Add Wallet získává dost popularitu a vidím ho na dlouhou dobu a zajímavé zisky.

21.února - už je funkční Help Desk, takže můžete komunikovat s podporou pomocí přehledného formuláře. Také je možnost nově nahrát si profilovou fotku, které se bude zobrazovat v matrixu. ČR je v TOP15 zemí, které mají nejvíce členů.

18. února - Již více než 40 000 členů se připojilo do tohoto programu a to je teprve začátek. Program se bude vyvíjet a lidé budou příbývat a zisky se zvětšovat. Tak to vidím pro následující měsíce.

15.února- Včerejší výnos cca 1,9% a dnes je také pravidelní čtvrteční firemní volání. Již jsou některé nástroje k dispozici. Například možnost převodu v systému kterému-koliv členovi. To je hlavně výhoda pro podporu týmu, když někdo nemá Solid Trust Pay a nebo Payzu.

13.února- Během dneška a zítřka budou přidány některé pomocné nástroje do back office.

12.února - Na posledním webináři byla oznámena novinka, že člen který má status Diamond, tak získává denně o 0,5% větší zisky než Silver a Gold.

7.února Od této doby již nebudou Ad credits generovat zisk 90 dnů ale 120 dnů, takže určitě dobrá změna. Ale je to pouze promo která platí pro Ad zakoupené v unoru. 

4.února Celkem již v programu více jak 30 000 členů za poslední tři týdny a Alexa ukazuje pod 20k. Dnes bude také oficiální call, kde budou nějaké novinky, co se týče toho, jaké změni a vylepšení nastnou. V tématu jsem také vytvořil obrázkový návod, jak surfovat a jak zakupit Ad Credits a aktivost členství, doufám, že to pomůže.

2.února k dispozici už automatické vklady pomocí STP. Během tohoto týdne by měly být přidány další funkce do programu.

30.1 Již během zítra by měla být automatická peněženka STP, takže už bude snadnější nákup Ad Creditů. Růst programu je velmi rychlé, jedna z nejrychleji rostoucích příležitostí na internetu hned první měsíc. Možné se podívat i na náštěvnost na Alexe zde Zítra by také firemní volání.

27.1 Add Wallet velmi rychle roste a je o něj dost zájem i u nás. Tento týden už také mají začít oficiální treninky a pravidlené cally.

24.1 Vyzkoušel jsem si na zkoušku výběry, ale budu zde nějakou chvíli reinvestovat. Zároven dnesje také call. A do programu se během dvou týdnu registrovalo skoro 20 000 členů, což je super rychlost. Dobré procento také patří členům z ČR a SK, takže i u nás je tento program v poslední době dost vidět. A to mnozí ještě ani pořádně netuší, že to co mají k dispozici ted, je pouze taková startovní fáze, i když jsou již s výdělekem třeba i spokojeni.

21.1 během několika dnů se zaregistrovali stovky lidí v ČR a stále to stoupá. A také vznikal skupina na FB, kde se registrovaní mohou přidat. Přesunul jsem ze vznikajích do investičních programů, protože už to běží a denní zisky se připisují. Dobré je, že každý může vydělat jak bez týmu, tak i s týmem, což je vlastně ideální. A ještě k tomu většina lidí už chápe vyplácení, které je stejné jako bylo v Zeeku a vzhledem, že tam dost lidí vydělalo peníze, tak lidé k tomu mají pořád nějak blízko. Ale je pravda, že tyto kompenazační plány jsou dobré.

20.1 již připisuje první denní zisky a to i zpětně. Od této chvíli již generuje pravidelně zisk. Sedm dní v týdnu z Ad Credit. Výplatně tedy jako Zeek, akorát ten měl celkem bezcené nepoužitelné bid aukce. Zde jsou nějaké nástroje a reklamní možnost využiji mnohem lépe. Co se týče toho surfování, tak je to ošetřené, že to nejde nijak ošidit jako, když je někdo nějaké surfování. Je potřeba mít 20 sekund otevřenou danou stránku bez teho, aby byla možnost otevřít více. Proto podmínkám nejsou ani autorespondery a nebo formuláře s automatickým videem, což opět zvyšuje učinek reklamy.

17.1 V tuto chvílí probíhá beta verze testování a jsou k dispozici dva výdělky  a to z matice a denní zisky ze surfování a Add Creditu by měly být také již tyto dny. V dalším týdnu se má spustit program více a také se pracuje na propojení peněženek s bankami v Ekvádoru, kde má Add Wallet sídlo. Doufám, že to proběhne vše v pohodě a bez nějakých komplikací a všichni začnou co nejdříve vydělávat.

15.1 Již vypláceny první provize z celé matice. Doporučuji registraci a zabrat si místo v matici, protože to není žádné riziko v porovnání s tím, že tento Add Wallet může být populární jako ZeekRewards v dohledné době. vzhledem k tomu, že je to úplný začátek a hlavně také můžete získat přelévání. V brzké době se chystá call, který má úvést novinky. 

Zítra také má být první konference, kde mají být řečeny nějaké novinky a plány do budoucna.

14.1 - Během posledního dne vidím v matrixu tolik nových lidí, že to ani radši nebudu počítat, tak doufám, že to alespon nezklame..

14. 1- Vytvořil jsem i toto pod téma k Add Wallet pro lepší přehlednost. Tyto informace budou také v denních novinkách.