Global Hangout

 

Global Hangout je nový program, který patří pod Google+ je zajímavý a to už jen kvůli tomu, že by se měl vyskytovat pod Google nejdražší značky planety a nejnavštěvovanější stránky na světě. Možnost registrace zdarma a získání místa v binární struktuře, kde každý může získat členy díky přelévání, takže rozhoduje i čas registrace. Může to být zajámavá příležitost, jako když vzniklo od Google Adwords, kde lidi vydělávají nemalé peníze. Uvidíme jak bude přesněji fungovat Global Hangout a jaký bude mít přínos pro možnosti výdělávaní peněz pomocí jej. Budu informovat, jak budou další novinky.

Odkaz na Google blog zde

Global Hangout, který nabízí aplikace, které usnadňuje práci s Google+. Google + už každý uživatel zná, Jak každý ví, tak Google koupil Youtube. Google koupil Motorolu a také vlastní značnou část sítě Android. Všichni budou používat Google a to dříve nebo později. Google+ už má více než 500 milionů uživatelů.

 

- Affiliate může vydělat až 3 000 dolarů týdně v TTB komisích.
- Executive Team Builder může vydělat až 6 000 dolarů za týden v TTB komisích.

- Master Team Builder Affiliate může vydělat až 18 000 dolarů za týden v TTB komisích.

- Global Team Builder Affiliate může vydělat až 36 000 dolarů za týden v TTB komisích.

 

Rychlé odměny
Registrace je v tuto chvíli zdarma využívání aplikací je jednorázově 99,00 USD a ($ 29 roční obnova) Za registraci tří těcho zákazníků získáte zdarma využívání. Dostáváte provize týdně.
Binární bonusy
Každý registrovaný člen se řadí bud do pravé a nebo lové nohy. Toto řazení je automatické. Tyto nohy jsou plňeny i pomocí přelévání, můžete získat členy, které zaregistroval uplně někdo jiný výše a když tyto získané osoby někoho registrují, tak vždy už budou ve Vaší noze a to je až do nekonečné hloubky ! Dostáváte zaplaceno 20 USD, když se v každé noze zaregistrují dva partneři.
Plus jsou tam další match bonusy a rychlé odměny, které můžete získat.

  • Zatím je to takový počáteční popis, postupně budu doplňovat a registrované členy informovat, aktuality můžete sledovat v podkategorii v menu.

 

Registrujte se zdarma

 

( Po otevření stránky kliknete nahoře na červené SUBSCRIBE NOW a registračním formuláři zkontrolujte, aby bylo v Sponzor ID toto číslo 44677 . Mělo by tam být automaticky, ale nemusí to tak být )