Sledujte novinky a aktuality zde  v podkategorii aktuality a novinky.

 

 

14. srpna

Už více jak dva měsíce nedoporučuju vstup pro nové členy a pouze aktualizuji novinky. Samozřejmě není jisté, že se stav nezlepší a bude to zase výhodné i pro nové členy, ale pokud budu vycházet z momentální situace, tak přece jen technické problémy, které má nově upravný systém a které nejsou nikterak motivující, jak pro stávající členy, tak ani pro nové členy. Sice výběry chodí, i když teda jsou to selektivní platby a některým se také nedaří provést výběr, protože májí nějakou technickou chybu v účtu a nebo zkrátka mají pending..

V lednu když jsem AddWallet přidal jako hybridní program, který měl velký potenciál být úspěšným programem v tomto oboru a to protože nastavil rysy, které v členech vzbuzovaly určitě podobnosti s jedním úspěšným programem. Předpoklad popuarity se vyplnil, alespoň po nějaký čas. Nicméně asi po čtyřech měsících se začaly objevovat chyby, které zkrátka měly velký vliv na opatrnost členů a také na příchod nových členů.

Velký problém nastal, když hackeři vybraly z programu větší množství peněz, to je zkrátka problém pro další chod programu, to je jasné, denní výnosy se náhle snížily. Nicméně to je chyba AddWallet a amatérsky provedených programátorských prací kolem scriptu, to opravdu bylo podcenění, které znamenalo velkou ránu pro celý program, navíc měli podniknou něco hned.. Následné velké změny sice zamezily ztráty od hackerů, ale zase přinesly nové problémy v podobě funkcní v back office a další komplikace s tím spojené.

I když program má velké plány, tak jedna věc je něco mít vymyšlené a druhá věc je to zrealizovat. A to dokonce i když se realizace podaří ze začátku lépe, než bylo vůbec očekávání, tak kdykoliv se může situace otočit.

Majitelé AddWallet v této době by nejraději vrátili čas, aby před tím než začnou měli opravdu kvalitně připravený program a technicky funkční a promyšlené a také bezpečný. To že tuto situaci podcenili s největší pravděpodobností bude stát nedotáhnutí do konce plánu s kterými AddWallet počítal do budoucna. Nicméně, jak už jsem řekl výše, nikdy není dáno, že se situace nezlepší, ale otázkou zůstává, jestli je vůbec možné získat plnou důvěru členů zpět.

Z tohoto důvodů přesouvám téma AddWallet do sekce pro registrované v menu, kde budu aktualizovat pouze, když bude něco nového. Pokud budete chtít vědět, co se děje, můžete se zaregistrovat a nebo mi případně napsat na email..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Add Wallet je populární internetový hybridní program, který je velmi jednochý na pochopení. Aby měl člen nárok na denní odměnu, tak musí odsurfovat (zhlédnout) minimálně 7 webů.

Co je to websurf? Obyčejně surfy složí k propagaci stránek. Majitel webu si zaplatí za propagaci stránek a dostane určitý počet zhlédnutí dle toho, kolik si zakoupí kreditů. Surf například nabízí lidem, kteří budou tyto stránky sledovat určitý podíl. Takže webmastr je spokojen, protože jeho stránky sledují lidé, zprostředkovatel surf také a lidé co sledují dostávají kredity, které mohou například využít pro propagaci a nebo změnit v určitém poměru na peníze.

Add Wallet ale nabízí podstatně větší možnost zisků, protože rozděluje zisky na základě toho, kolik kdo vlastní kreditů. Tyto peníze jsou vypláceny denně, pokud zhlédnete denně 7 náhodných webů, které uvidíte ve svém účtu. Vždy je potřeba sledovat 20 sekund každý web, poté přepnete na další. (vidíte časomíru a poté dostanete možnost přepnout na další web) celý proces zabere 2 min 20s času (7x20 sekund) a budete odměněni za konkrétní den.

Jak je možné vydělat peníze a kolik ?

Jsou tři faktory, které ovlivňují výši zisku a to :

  1. Kolik máte zakoupených kreditů (AU)
  2. Týmové provize, pokud jste program někomu doporučili.
  3. Výše denního procentuálního zisku, které je od Add Wallet a který neovlivníte.

1, Pokud chcete získávat denní odměnu, tak musíte vlastnit kredity/Ad Credit (AU) 1 kredit= 1 USD. Pokud vlastníte kredity, tak máte nejen nárok získávat denní odměnu, ale také můžete vložit svoji stránku (pokud máte) do manual surfu a získat celkem efektivní reklamu, která se bude zobrazovat ostatním surfujícím, možné i autorespondery, formuláře s automatickým videm, weby...

2, Denně je vždy určité procento zisku, které je stejné pro všechny členy. Například máte 1 000 kreditů a procento bude cca 1,7%, dostanete tedy 17 USD(340 Kč) za konkrétní den. Zisky mohou jít do cash balance, kde je možné následně vybrat a nebo do AU balance, tedy zakoupíte ze zisku nové kredity. To je možné nastavit v procentech reinvestici (=automatické nakoupení dalších kreditů z denního výdělku) Reinvesticí zvyšujete počet AU a tedy i denní zisk. Tyto procenta jdou nastavit od 25%-100% a kdykoliv změnit. (25% je povinná reinvestice) Trvanlivost Ad Credits(AU) je 120 dnů od zakoupení každého, poté již dále negeneruje zisky. Denní výnosy bývají průměrně 1,2%-2%.

Např. když bude 2% denně, tak koupě Ad Creditů za 1000 USD a nastavení reinvestice 100% - po 50 dnech přenastavit na výběr na 75% tak během 20 dnů bude vklad zpět a dále každý den bude výdělek cca 70 USD denně (1400 Kč). Ale těch příkladů může být mnoho, každý si to může nastavit, jak uzná za vhodné. To je pouze příklad, pokud bude Add Wallet fungovat bez problému!

A tyto procenta k 2% jsou pro status Diamond, ale je potřeba spíše počítat s menšími procenty. Denní procenta je možné vidět v menu v podkategorii výběry / aktuality.

Comp-Plan

 

3, Pokud se rozhodnete program doporučit, tak si můžete zisky výrazně zvýšit.

Osobní pravidelně se opakující bonusy za doporučení programu až 20% z ceny statusu a zisky od firmy z denních nákupů a reinvesticí doporučených členů až 10% z první linie (tedy osobně doporučených členů, ti kteří se zaregistrovali přes Váš registrační link. Nový člen může do programu vstoupit pouze přes link již registrovaného člena) a 5% z druhé linie (ty které doporučili vámi osobně registrovaní lidé

Registrací se každý člen zapojí do systémové matice, kde můžete získat provize až z více jak 65 000 členů a spotencionálním příjmem až 120 000 USD měsíčně. Jedná se o matici 2x15 a dochází také k,  přelévání (může se pod Vás zařadit člen, kterého zaregistroval úplně jiný člen v programu.) Jednoduše v této matici má každý člen pod sebou pouze dva lidi, další už jdou zase pod ně atd.Je to taková perlička v programu. 

Registrace je sice možná zdarma, nicméně pro zisk a nebo pro zakoupení Ad Creditů je potřeba mít jeden ze tří měsíčních statusů :

  • Silver- cena 10 USD
  • Gold- cena 50 USD
  • Diamond - cena 100 USD (Dostane denně o 0,2-0,3% z Ad Creditů než Silver a Gold)

Status je vždy na měsíc, další měsíc se platí znovu. Možné platit z výdělků a kdykoliv změnit.

-Pokud jsem Silver mám nárok na 7% z nákupu a reinvestice Ad Credit balíčků osobně registrovaného partnera.
-Pokud jsem Gold mám nárok na 7% z nákupu a reinvestice Ad Credit balíčků osobně registrovaného partnera a také 5% z nákupů členů v druhé linii.
-Pokud jsem Diamond mám nárok na 10% z nákupu a reinvestice Ad Credit balíčků osobně registrovaného partnera a také 5% z nákupů členů v druhé linii.

Provize ze statusů a matrixu:

- Za každého registrovaného člena, který si zakoupí status Silver dostáváte pravidelně 2 USD(měsíčně). Pokud je Silver zařazen kdekoliv ve vašem matrixu a zaregistroval ho někdo jiný, tak získáváte pravidelně 0,30 USD(měsíčně).

- Za každého osobně registrovaného člena, který bude Gold dostáváte pravidelně 10 USD(měsíčně). Pokud je Gold zařezen kdekoliv ve vašem matrixu a zaregistroval ho někdo jiný, tak získáváte pravidelně 1USD(měsíčně).

- Za každého osobně registrovaného člena, který bude mít status Diamond, dostáváte pravidelně 20 USD(měsíčně). Pokud je Diamond zařezen kdekoliv ve vašem matrixu a zaregistroval ho někdo jiný, tak získáváte pravidelně 2 USD(měsíčně).

 

Comp-Plan

Výdělky z matrixu jsou vypláceny týdně, vždy částka které se nashromáždí. Ostaní částky jsou vypláceny denně.

 

Informace o Add Wallet

Čtyři podnikatelé, s více než 20-leté, kteří vlastní on-line internetové obchody, které prodávají webové stránky, SEO marketing, atd. Viděli Zeek obchodní model, který byl pravděpodobně vůbec nejúspěšnější a tak se rozhodli vytvořit model, který by propojili s podnikání.

Luis Cordero (CEO of AdWallet) vytvořil AddWallet ze účelem vytvoření internetového podnikání.
AddWallet je vlastněna "Cartera International," a kancelář má v Ekvádoru. Banky kde jsou peníze je Ekvádor a Panama.

Add Wallet vznikl v lednu tohoto roku, takže to je také velmi pozitivní, protože být na začátku je nejlepší možnost.

 

Vklady a výběry :

Solid Trust Pay a Payza (Jestli nemáte peněženku, můžete si ji založit podle návodu zde a nebo mi napište a můžeme se domluvit na směnu, protože je možné posílat z jednoho účtu do druhého učtu v Add Walletu.)

Minimální výběr od 10 USD, který je připsán do 72 hodin od požádání.
Chystá se také kreditní karta z které bude možno vybírat přímo z bankomatu.

Možné také sledovat v podkategorii v menu průměrné výnosy, výběry a aktuání novinky.

 

V případě, že máte dotazy, tak mi napište. Registrované členy budu informovat o novinkách a v případě zájmu pošlu i skupinu na Facebooku pro CZ/SK Add Wallet členy.

 

  • Podívejte se na návod jak začít pěti snadných krocích zde.

 

REGISTRACE ZDE

Po vstupu na uvodní stránku se zeregistrujete kliknutím na JOIN NOW. Vyplníte jednoduchý formulář (viz obrázek níže). Základ je vyplnit správně email, heslo, přihlašovací jméno. Sponzor Username bude automaticky cze .

Obrázkové návody, jak vložit peníze, aktivovat status a nebo jak surfovat nejdete v menu v podkategorii. Pokud potřebujete poradit, kontaktujte mě.