Nechcete, aby Vám unikla zajímavá příležitost? Klikněte ZDE

Denní novinky a aktualizace na webu

 

 

1. ledna 2016

 

Menší shrnutí za rok 2015.  

Dost se ptá, proč zde na webu už nejsou tak často nové články. Je to hlavně tím, že já se maximálně soutředím na své podnikání a tudíž na nové články není čas. A když píšu, tak jsou to hlavně pokročilejší techniky, které se na tento web nehodí, protože tento web slouží primálně pro začátečky, kteří teprve začínají a nebo chtějí začít podnikat, případně hledají nějaké tipy nebo příležitosti. I tak si myslím, že informací je zde poměrně dost a věřím, že mnohým vás pomohou. Hlavně sekce osobní rozvoj je prospěšná, kde budu i tento rok občas přidávat užitečné informace. Přeji vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a úspěchu.

 

1. července 2015

Přidán nový článek v kategorii osobní rozvoj:

Ke stažené - audio kniha Tomáš Baťa: Úvahy a projevy

Nedávno jsem si poslechl audio verzi knihy Tomáš Baťa: Úvahy a projevy, jestliže jste knihu nečetli, doporučuji to udělat. Velmi inspirativní kniha a Tomáš Baťa byl opravdu výjimečný člověk. I když to neměl v tehdejší době jednoduché,  podařilo se mu vybudovat nejen obrovskou firmu, ale hlavně inspirovat a ovlivnit život velkému množství lidí. 

Rada:

Investujte svůj čas a knihu si přečtěte, litovat nebudete.

 

Zde si můžete přečíst recenze na knihu:

https://www.databazeknih.cz/knihy/uvahy-a-projevy-81938 

 

Zde si můžete stáhnout knihu v audio formátu a poslechnout si ji v hlasové formě.

https://www.tomasbata.com/audiobook.html?lang=cs

Jde to poslouchat přímo z webu, ale lepší je to stáhnout do počítače

 

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

15. dubna 2015

Přidán nový článek v kategorii osobní rozvoj:

8 Youtube kanálů, které vás mohou inspirovat nejen v podnikání, ale i v životě.

Youtube již dnes není jen největší internetová televize, ale také už největší televize na světě. V ČR jsme ještě trošku pozadu, oproti americkému trhu, ale je jen otázkou, kdy Youtube začne nahrazovat kanály, které běží v české televizi. Počkejte pár let a uvidíte, že televizi ani nebude potřebovat a vlastně už ji potřebujete ani teď:) Vybral jsem osm kanálů z těch, které osobně sleduji a které vás mohou inspirovat nejen při podnikání, ale také v osobním osobním životě. 
 

TEDx Talks

Toto je pravděpodobně celosvětově největší kanál na Youtube, pokud jde o inspirativní přednášky a pokud by jste chtěli sledovat úplně vše, tak by vám snad už ani nezbýval čas na nic jiného:) Na živé přednášky, které se konají ve velkých sálech jsou zváni lidé, kteří dosáhli úspěchu a nebo nějakého zajímavého výkonu takřka v kterékoliv oblasti. TEDx Talks poukazuje na to, že úspěch je dost relativní slovo, protože rozmanitost přednášejících je opravdu velká a cílem je skrze příběhy inspirovat. Naprostá většina videí je v anglickém jazyce, ale najdete tam i česká videa, které stojí za zhlédnutí. TEDx Talks přednášky jsou totiž u nás velmi populární a na celodenní živé akce jsou vždy vybráni zajímaví lidé, pokud chcete najít česká videa, tak využívejte vyhledávač na Youtube a k TEDx Talks přidávjte příponu třeba CZ, nebo Prague a něco najdete určitě.

 
Investicniweb
Na tomto Youtube kanále jsou publikována videa celkem často. Většinou jsou to krátká videa v řádu několika minut, které jsou zaměřené na nějakou problematiku či téma, ale také zde můžete vidět rozhovory se zajímavými osobnostmi z byznysu, proto tento kanál je dobré sledovat. Osobně nesleduji zdaleka všechna videa, vybírám si a věřím, že si vyberte i vy, pokud vás tedy nebude zajímat vše:)
 
 
Business IT Club
Kanál, který sice nemá až tak moc videí, ale dá se předpokládat, že jich bude mít čím dál více. Na druhou stranu zde můžete slyšet rozhovory s opravdu zajímavými přednášejícími z byznysu jako třeba Roman Staněk, Jakub Havrlant a další..
 
 
Cesta Úspěšných
Jedná o další z mnoha projektů, který je zaměřený na vzdělávání hlavně mladých lidí, takže přednášky bývají na vysokých školách. Mezi přednášejícími jsou i často zajímaví lidé, kteří vypráví svůj příběh a zkušenosti.  Věřím, že tento kanál bude postupně dávat na Youtube čím dál více videí.
 
Pokračujte v článku kliknutím zde.
 

 

 

13. dubna 2015

Přidán nový článek v kategorii doporučené články a videa :

Český antivirový gigant Avast má rekordní rok. Antivir teď dají zadarmo i firmám.

Dávat něco kvalitního zadarmo a doufat, že se najde dost těch, kteří za to zaplatí. Takový je byznys model českého antivirového giganta společnosti Avast. A jak je vidět, tak jim to funguje velmi dobře. 
 
Pár čísel...
Avast je dostupný ve 186 zemí.  Obsahuje 45 jazykovými mutacemi. 
A využívá ho přes 233 miliónů lidí. Pokud jde o tržby, tak za rok 2014 Avast měl 217 miliónů dolarů (cca 4,5 miliardy Kč). Počet zaměstnanců 530 s tím, že v 90% z jich je pracuje v Česku.Nadační fond Avast, který dozorují manželky obou zakladatelů, loni rozdal 74 milionů korun, čímž se zařadil na 3. místo mezi největšími firemními nadacemi v Česku.
Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

4. dubna 2015

Přidán nový článek v kategorii osobní rozvoj:

6 inspirativních filmů o byznysu, které stojí za zhlédnutí

The Social Network
Každá doba má své vizionáře, kteří za sebou ve stopách své geniality zanechají pozměněný svět – ale málokdy k tomu dojde bez boje o to, co se přesně událo, a kdo byl přítomen okamžiku zrození změn. Social Network není pouze film o vzniku Facebooku, není to ani film o tom, jak se Mark Zuckerberg stal nejmladším miliardářem všech dob. Ve filmu The Social Network divákům režisér David Fincher a scenárista Aaron Sorkin umožňují nahlédnout do okamžiků, kdy vznikal Facebook, nejrevolučnější sociální fenomén nového století, prostřednictvím odlišných pohledů hyperinteligentních mladých mužů, kteří svorně tvrdí, že právě oni byli u toho, když Facebook vznikl a následné spory kvůli astronomickým částkám.
Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

23. únor 2015

Přidán nový článek v investování :

Dáte do "hrnečku" 15.000,- Kč a každý měsíc přibude 500,- Kč

Máte takový hrneček? 
Pokud ne, tak je dobré si ho pořídit.
A proč si rovnou nepořídit takových hrnečků více?
 
Jak vysoký máte měsíční pasivní příjem? A máte vůbec nějaký?
Pasivní příjem je takový příjem, který vám chodí opakovaně, aniž byste pro to museli něco dělat. Řekněme, že dostáváte pasivních 500,- Kč každý měsíc.To sice není žádná monstrózní částka, ale i kdyby to bylo pouze 500,- Kč každý měsíc, může pokrýt část vašich nákladů. Můžete si za to pořídit například měsíční tarif na neomezené volání a SMS, měsíční permanentku do posilovny, nebo si zajít třeba každou neděli na oběd do restaurace, a pokud rádi chodíte do kina, můžete každý víkend zajít na nějaký zajímavý film.
 
Za 10 let si můžete vybudovat pasivní příjem 50 000,- Kč měsíčně
Pokud byste se rozhodli, že nebudete utrácet peníze z pasivního příjmu za zábavu, ale že je znova investujete, pak můžete očekávat, že váš příjem hezky poroste. Dosáhnout 50 000,- Kč pasivního příjmu za 10  let není vůbec obtížné, pouze se musíte držet správné strategie. A může toho dosáhnout opravdu každý člověk. Je samozřejmě možné, že těch 50 000,- Kč měsíčně můžete mít třeba už první rok, ale počítal jsem to za takových podmínek, aby i člověk s průměrným příjmem byl schopný dosáhnout této částky. Níže uvedu také podrobnější kalkulaci a nastíním, jakým způsobem toho můžete dosáhnout i vy.  

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

7. únor 2015

Přidán nový článek v kategorii zajímavosti:

iCollege - škola byznysu se špičkovými lektory

iCollege propojuje vybrané studenty se špičkovými lektory

iCollege je intenzivní 9ti týdenní program do kterého se můžete zapojit klidně i vy. Já mám v plánu se zůčasnit dalšího ročníku. Pokud se chcete dostat v byznyse na vyšší úroveň, tak zde budete přímat rady od podnikatelů, kteří vybudovali společnosti, které jim vydělávají miliardy. Jako lektor zde například vystupuje Tomáš Čupr - zakladatel Slevomat.cz, Damejidlo.cz. Václav Dejčmar - spolumajitel RSJ. Eduard Kučera - spoluzakladatel firmy AVAST Software. Martin Kasa - zakladatel portálu Kasa.cz. Jan Bárta - spolumajitel ePojisteni.cz, extra.cz a vlastní jedno z největších doménových portfolií na světě. A řada dalších zajímajvých osobností z českého byznysu.

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

 

14. leden 2014

Přidán nový článek v kategorii doporučené články a videa :

Franšíza je jedna z možností, jak začít podnikat a přitom nemít vlastní produkt, nápad a ani vlastní systému. Vcelku zajímavý článek napsal před časem web Forbes.cz, kde prezentuje 11 franšíz díky kterým si můžete rozjet vlastní podnikání. Franšíza obecně není špatný způsob, jak začít podnikat, ale není to pro každého. Je to hlavně pro lidi, kterým se nedaří začít podnikat a nebo vymyslet něco, co by fungovalo. Pokud jste to právě vy, tak se můžete po nějaké franšíze porozhlednout. Avšak důležité je si správně vybrat...

11 vstupenek ke svobodě. Tipy na fungující franšízy, s nimiž můžete začít podnikat.

Přečtěte si článek zde 

 

7. prosinec 2014

Přidán nový článek v kategorii zajímavosti:

Provozování eshopu je zajímavá možnost, jak začít s podnikáním.

V Česku jsou desetitisíce eshopů a patříme na první místo, co se týče množství eshopů na počet obyvatel. To znamená, že konkurence je celkem velká a stejně tak je velká i úmrtnost nových eshopů. Ale neznamená to, že se nedá pomocí eshopu velmi zajímavě vydělávat.
Každopádně by bylo naivní si myslet, že stačí založit eshop, přidat do něj produkty a že následně už vše půjde samo. Tak to samozřejmě nefunguje. Hned na začátku si musíte ujasnit, co přesně budete prodávat a proč by zákazník měl kupovat právě od vás. Určitou dobu také bude trvat, než se váš eshop stane pro nové zákazníky důvěryhodný.

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

30. listopad 2014

Přidán nový článek v kategorii zajímavosti:

Duolingo - nejlepší aplikace světa na výuku jazyků nově i Česky a zdarma

Duolingo je podle mnohých nejlepší světová aplikace na výuku jazyků a nově začala fungovat také česky. I když tato informace až tak moc nesouvisí s tématikou o čem píši na tomto webu,, tak považuji ze velmi přínosné naspat tento článek, protože tato aplikaci jsem si vyzkoušel a mám z ní velmi dobré pocity. Podle mě je opravdu super. V mobilech s podporou Češtiny by měla být dokončená do konce roku, ale přes webovou stránku, lze využívat už nyní a podle mě je to i lepší takto přes web. 
Duoligno je považována za jednu z nejlepších aplikací na světě
Apple ji loni vybral jako „iPhone App of the Year“ a v Americe o ní vycházejí články, slibující on-line revoluci ve vzdělávání. V Google Play skončila loni mezi „Best of the Best“. Je zadarmo a po světě si ji stáhlo už skoro 50 milionů lidí.
Firma tvrdí, že 34 hodin Duolinga ve smartphonu má stejný efekt jako jeden semestr na vysoké škole (a že na to existuje nezávislá vědecká studie).
Učení jazyku pro vás bude zábavné a brzy poznáte výsledky
Duolingo funguje tak trochu jako počítačová hra, kde plníte krátké úkoly, sbíráte body, přicházíte o životy a krok za krokem postupujete dopředu. Na začátku si nastavíte svojí denní dávku, otestujete svoje znalosti a začnete. Můžete si tak nastavit klidně tu nejmešní a to vám zabere přibližně 10 minut denně, pokud se vám poradaří splnit denní úkol. Máte vždy čtyři životy a když je promrháte, tak jdete zpátky na začátek, denního úkolu a pokud úkol dokončíte, tak posbíráte body a postupujete dál.
Píšete, překládáte, tvoříte věty, posloucháte i mluvíte!
Co se mi líbí, tak, že úkoly jsou na psaní, překládání, tvorba vět, ale i na poslech a mluvení. Mluvíte a pokud nevyslovujete správně, tak vás aplikace na to upozorńuje stejně jako třeba učitel.
Pokračujte v článku kliknutím zde.
 

 

 

28. listopad 2014

Přidán nový článek v kategorii doporučené články a videa :

Video - Startup LEO Express nejrychleji rostoucí železniční společnost v Evropě.

To že Facebook koupil aplikaci WhatsApp v přepočtu přibližně za 400 miliard Kč není sice žádnou novinkou, protože ji už koupil v únoru, ale i tak řade z vás o tom nemusela slyšet. Jde o to, že pro mnohé může být celkem nepochopitelné i jak velké částky se dají utratit za mobilní aplikaci, která v době koupě nevydělávala ani korunu. Mark Zuckerberg tedy kupoval aplikaci za takto částku, i když v té chvíli z ní ještě nebyl žádný příjem, akorát měla cca 450 miliónů uživatelů. Na jaře jsem četl v časopise Forbs o tomto prodeji celý příběh. Jak to probíhalo, co tomu předcházelo apod. A příběh je to zajímavý, ale to už asi není tak podstatné, abych to rozepisoval.

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

22. listopad 2014

Přidán nový článek v kategorii zajímavosti:

InvestAukce umožňují zhodnocení peněz pomocí faktoringu.

Na začátku roku byl spuštěn celkem zajímavý projekt s názvem InvestAukce, který vznikl na základě inspirace ze zahraničí. InvestAukce poskytují alternativu ke klasickému faktoringu, akorát s větším zaměřením na menší firmy. Rozdíl ve fungování je ale v tom, že na rozdíl od bank fakturu s dlouhou splatností neproplácí sám, ale za provizi organizuje její aukci mezi registrovanými investory. Do té chvíli podle statistik uvedených na webu bylo pomocí investorů profinancováno již přes 65 milionů korun. 
Osobní zkušenost s InvestAukce sice nemám, ale vzhledem k tomu, že myšlenka celého projektu se mi líbí,  tak jsem se rozhodl, že o tom něco málo napíšu.  InvestAukce také před nedávnem obsadily druhé místo v soutěži start-upů GEW.
Investovat je možné od 100 tisíc do 5 milionů korun, na 30 až 120 dní a výnosy jsou 6–18 % p.a. To pro někoho zhodnocení může být zajímavé, ale pro mě to až tak moc zajímavé není. Myslím si, ale že poměr výkon/riziko se dá akceptovat. Četl jsem také v jednom rozhovoru s majitelem, že dosud nezůstala jediná faktura investorům neproplacená.
Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

10. listopad 2014

Přidán nový článek v kategorii zajímavosti:

Populární stavebnice LEGO může být také zajímavou investicí.

Stavebnici lego LEGO znají všichni. Ne každý však ví, že kostičky LEGA mohou být také zajímavou investicí.  Množství vydávaných stavebnic je totiž omezené a stejně tak série a nerozbalené krabice s modelem, který se již nevyrábí, mohou mít v této době zajímavou cenu. 
Nejsme žádný expert na LEGO, vlastně jsem o tom nikdy ani takto neuvažoval, ale nedávno jsem se díval na video rozhovor na investiční webu s analytiken Michalem Šnobrem z J&T Banky, který je vášnivý sběratel LEGA. Video rozhovor také přidávám pod tento článek, takže si jej můžete pustit. Právě on hovoří o tom, kolik má průměrná průměrně cenu jedna kostička LEGA, co ovlivňuje cenu a nebo jestli se vyplatí do LEGA investovat. 
Logicky každého asi napadne, kde LEGO prodávat, ale co mě celkem překvapilo, tak že pro LEGO existuje i taková burza, která je jmenuje Bricklink.com a když jsem dělal menší průzkum návštěvnosti webu, tak jsem zjistil, že se jedná o velmi živý web, který za poslední měsíc navštívilo přes 1,5 milionů lidí. Navíc jsem se díval, že tuto platformu založil Čech žijící v Americe.
Chvilku jsem přemýšlel, jestli tento článek dát do kategorie investování a nebo zajímavosti, ale nakonec jsem se rozhodl pro zajímavosti, protože přece jen LEGO je mnohem více hračkou, než nějakým investičním nástrojem. Pravdou ale je, že sběratelů a fanoušků LEGA je po celém světě opravdu hodně, proto se dá předpokládat, že cena některých kostiček bude stále stoupat. Já žádné LEGO nemám, ale pokud máte někdy ve skříni nějaké hodně staré a nejlépe nerozbalené, tak se můžete podívat na Bricklink.com a třeba bude mít i zajímavou cenu:)

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

 

7. listopad 2014

Přidán nový článek v kategorie strategie a tipy

Video - Jak vytvořit zdarma webovou stránku či blogu jednoduše a rychle

V předchozím článku jsem přidával video, jak vytovořit eshop a tak dnes přidám další video návod, který bude tentokrát o tom, jak si založit klasické webové stránky či osobní blog. Tvorba webu je přes stejnou platformu jako u předchozího článku, tedy přes službu Webnode. Na video jsem narazil náhodou, ale je tam vše celkem dobře, jednoduše a názorně vysvětlené. Myslím, že toto pro vás bude ještě více přínosnější, než video s tvorbou eshopu, protože mnohem více lidí si radši založí webou stránku, nebo blog. A rozhodně dopouručuji mít nějaký vlastní web.Výhoda Webnode je, že tvorba webových stránek je extrémně jednoduchá a v podstatě je téměř nemožné to nezvládnout. Zkrátka tato služba je dělaná tak, aby  si zde webovou stránku mohl založit a editovat i uplný začátečník. Sice je to trošku omezená služba například ve srovnání s tvorbou webu přes Wordpress, ale o to více je zde vše jednodušíí, dokonce máte na výběr z mnohoa vzhledů a šablon a v podstatě ,,hotový" web máte během jedné minuty. Poté akorát přidáváte texty, editujete obrázky atd. Slušný návod najdete ve videu níže, nicméně věřím, že by jste to zvládli i bez videa, protože hned jak vstoupíte na úvodní stránku Webnode, tak vás to vede krok za krokem.

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

5. listopad 2014

Přidán nový článek v kategorie strategie a tipy

Video - Jednoduché a rychlé založení eshopu krok za krokem

Pokud plánujete vytvářet eshop, tak jedna z možností, jak si jej můžete snadno založit a neplatit v podstatě žádné poplatky, je použít službu Webnode. Nebudu říkat, že nejlepší volba pro eshop je právě Webnode, ale pokud neplánujete větší investice do vlastního eshopu, tak je to celkem dobrá volba.  A když se pak eshopu bude dařit, tak postupně můžete přejít na vlastní stránky. 

Tento článek píši kvůli tomu, že jsem před časem náhodou narazil na celkem dobré video, kde je popsáno krok za krokem, jak takový eshop vytvořit. Výhoda Webnode je hlavně v tom, že celý jejich systém je opravdu velmi jednoduchý a pracovat s ním zvládne v podstatě úplně každý. Můžete si zde založit nejen eshop, ale také klasický web, či klasický blog.

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

4. listopad 2014

Přidán nový článek v kategorie strategie a tipy

Video - Jak obsadit první stránku na Google na některá klíčová slova

Nedávno jsee narazil na celkem dobré video o tom, jak obsadit první stránku na Google na některá klíčová slova, tak aby jste získali vyšší návštěvnost stránek bez SEO. Tato taktika by měla také fungovat i pro vyhledávání na Seznamu. 
Není to nikterak složité a jsem si jistý, že pro weby, které nemají až tak moc konkurenční klíčová slova to může mít šlušný přínos. 
Samozřejmě pokud jste v oboru, kde jsou vaše klíčová slova velmi konkurenční a kde firmy využívají na tyto slova placenou reklamu, tak to budete mít podstatně složitější a i s touto strategií. 
Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

3. listopad 2014

Přidán nový článek v kategorii zajímavosti:

Nová sociální síť Tsu rozděluje mezi své uživatele 90% zisku.

Projekt Tsu v posledních dnech vzbudil celkem rozruh po světě a Česko není výjimkou, proto jsem se rozhodl napsat tento článek. 
Důvod popularity je jasný... 
Socieální síť Tsu funguje takovým způsobem, že umožňuje v podstatě téměř každému uživateli této sítě vydělávat peníze. 
Pravdou je, že Tsu není ani první a ani poslední sociální síť, která přišla s tímto konceptem, ale řekl abych, že zatím má z těch všech sítí největší potenciál se prosadit, ale to se ukáže až časem. 
 Nicméně pravdou je ale to, že nyní je to pro lidi příležitost, kde krom nějaké ztráty času nic neriskují a proto Tsu zaznamenává takovou popularitu. 
Tsu nedávno získalo velkou podporu od investorů, takže finanční zázemí celého projektu by mělo být na dobré úrovni. A zároveň ji také podpořili některé zahraniční celebrity, což přispělo ke zvýšení popularity.
Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

3. listopad 2014

Přidán nový článek v kategorii zajímavosti:

Plus500 vám zdarma poskytne 500 Kč pro reálné obchodování.

Vzhledem k tomu, že se v diskuzi diskutuje o platformě pro obchodování Plus500, která je v Česku poměrně dost známá, tak mi to dalo takový námět na kratší článek. I když jsem se o Plus500 zmínil v dřívějším článku, který je zaměřen na obchodování na forexu, tak jsme se rozhodl, že ještě udělám tento kratší samostatný článek konkrétně na Plus500. Ta vám umožní si vyzkoušet reálné obchodování bez toho, aby jste museli vkládat peníze a poskytne vám kapitál 500, - Kč. Neříkám tedy, že díky tomu zbohatnete, ale je to hlavně pro ty, co se o obchodování zajímají a chtěli by si jej vyzkoušet. A pravdou je, že velké procento obchodníků začínalo právě na platformě Plus500.

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

2. listopad 2014

Přidán nový článek v kategorii doporučené články a videa :

Facebook koupil mobilní aplikaci WhatsApp za 19 miliard dolarů

To že Facebook koupil aplikaci WhatsApp v přepočtu přibližně za 400 miliard Kč není sice žádnou novinkou, protože ji už koupil v únoru, ale i tak řade z vás o tom nemusela slyšet. Jde o to, že pro mnohé může být celkem nepochopitelné i jak velké částky se dají utratit za mobilní aplikaci, která v době koupě nevydělávala ani korunu. Mark Zuckerberg tedy kupoval aplikaci za takto částku, i když v té chvíli z ní ještě nebyl žádný příjem, akorát měla cca 450 miliónů uživatelů. Na jaře jsem četl v časopise Forbs o tomto prodeji celý příběh. Jak to probíhalo, co tomu předcházelo apod. A příběh je to zajímavý, ale to už asi není tak podstatné, abych to rozepisoval.

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

31. října 2014

Přidán nový článek v kategorii doporučené články :

Hybridní eshop Ronnie.cz prodá ročně zboží za stovky milionů

Docela mě i překvapilo, když jsem zjistil, jak se daří Ronnie,cz, což je takový trošku hybridní web o kulturistice se zastarelejším vzhledem. Web návštěvníkům poskytuje kvalitní informace skrz pravidelná články, návštěvníci také mohou diskutovat, takže to je i takové forum a zároveň web slouží i jako eshop. Návštěvníci se tedy mohou dozvědět nejen užitečné informace, ale také si rovnou zakoupit různé doplňky stravy. Ronnie.cz znám už celkem dlouho a myslím, že už jsem i tam někdy dříve nakupoval, ale když jsem nedávno četl rozhovor s majitelem, který říká, že pouze ve skladu mají 25 zaměstnanců, tak to mě i překvapilo. Přece jen jsem Ronnie bral spíše jako takový informační web, než klasický prodejní eshop. Je to taková ukázka toho, že i web, který po stránce vzhledu je celkem dost zastaralý může celkem zajímavě vydělávat, když poskytuje čtenářům kvalitní informace. V rozhovoru jsem se také dozvěděl, proč vlastně majitel zvolil takový trošku podivný název domény a že to vlastně byla tak trošku nešťastná náhoda. Zastaralý vzhled a ne moc dobrý název domény, ale výsledky velmi dobré.

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

30. září 2014

Přidán nový článek v kategorii osobní rozvoj :

Per Ludwig a jeho přednáška: Osobní efektivita, aneb konec prokrastinace.
Záznam přednášky na akci Spolku absolventů MBA (SAMBA) v Brně v které mluví Petr Ludwig o tom, jak být v životě více efektivní a stíhat věci, které jsou pro vás důležité.
Petr Ludwig také napsal knížku Konec prokrastinace, kterou mohu doporučit. 
Pokud neznáte pojem prokrastinace, tak to znamená chorobné odkládání úkolů a povinností. 
Já považuji správnou organizaci času a určování priorit za vůbec nejdůležitější věc, protože to rozhoduje o výsledku a budování efektivních a pozitivních návyků je jedna z mojich nejoblíbenějších činností. Každý titož máme 24 hodin denně a přitom každý máme v životé jiné výsledky, jiné úspěchy. 
Ještě bych chtěl podotknout, že slovo nemám čas v podstatě neexistuje, protože každý máme stejně času. Rozdíl je pouze v tom, že ti co si umí správně organizovat činnosti, úkoly a určovat priority, tak problém s časem nemají a i když nikam nespěchají, tak to stíhají mnohem více, než lidi co pořád spěchají a 90% toho co dělají pro efektivní lidi prostě vůbec není prioritní.
Doporučuji investovat čas a studovat, jak být více efektivní. Co třeba investovat jednorázově 100 hodin času a získat tak o 2 hodiny více času každý den po zbytek celého života ? 
A pokud si na těch 100 hodin nedokážete udělat čas, tak o to více to potřebujete..

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

 

 

1. září 2014

Založené nového tématu: Doporučené články

Rozhodl jsem se, že také na web budu také přidávat odkazy na různé články, které jsem četl a o kterých si myslím, že by mohly zajímat také vás. Toto téma přispěje k tomu, že zde na webu budou častěji nové věci, což pro vás znamená více zajímavých informací.

Přidal jsem rovnou 3 články:

- Trend videoblogování na YouTube, kde se dají vydělávat zajímavé peníze.
- Fenomén digitálního nomádství. Cestujte po světě a vydělávejte.
- P2P půjčky: nová forma investování a získávání peněz.

Do tématu vstoupíte kliknutím zde

 

24. srpna 2014

Přidán nový článek v investování :

Proč NEkupovat novou Českou virtuální měnu CzechCrownCoin (CZC)

Před několika dny se začala veřejně prodávat Česká virtuální měna CzechCrownCoin (CZC) a když se mě na to pár lidí hned ptalo, tak jsem si řekl, že o tom také napíši krátký článek. V kryptoměnách jsem se dříve pohyboval celkem dost, takže je mi jasné, proč CzechCrownCoin vznikl, kdo na tom vydělá a také kdo na tom prodělá.
Na úvod by také bylo dobré vědět, že CZC není první kryptoměnou, která byla uvedena Čechy, ale dá se říci, že první měna, která se povedla celkem medializovat.
Majitelé to udělali vcelku chytře, nejprve založili webové stránky s měnou www.czechcrowncoin.cz a oznámili, že se začne prodávat, nechali si napsat pár PR článků na větších portálech, tak aby kolem toho udělali trošku bublinu a dokonce i Česká televize odvysílala reportáž o CZC.
Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

 

 

21. července 2014

Přidán nový článek v kategorii osobní rozvoj :

Peter Krištofovič a jeho přednáška studentům VŠ na téma recept na úspěch.
Peter Krištofovič patří mezi nejbohatší Slováky a je to velmi úspěšný podnikatel, který vlastní 11 firem a podniká na Slovensku, v Česku, na Ukrajině a v Rumunsku, Bulharsku a Rusku. Patří ke špičkovým školitelům, leaderům (vede více jak 50 000 spolupracovníků), motivátorům a k obdivovatelům myšlenek Tomáše Bati.  Tato hodinová video přednáška, kde mluví ke studentům vysoké školy rozhodně stojí za poslechnutí

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

16. července 2014

Přidán nový článek v kategorii investování :

Ponziho schéma - jeden ze způsobů, jak lidé přicházejí o investované peníze.

Občas mi někdo píše dotaz na určitý investiční projekt, do kterého chce investovat peníze. Ve většině případů se jedná o  projekty, které fungují na bázi Ponziho schématu. Lidé si zkrátka vybírají takové projekty, které nabízí vysoké zhodnocení, a přitom se mnoho z nich už zapomíná ptát, jakým způsobem jsou peníze zhodnocovány. Když jim pak řeknu, že peníze nejsou zhodnocovány žádným způsobem, mnozí se celkem diví.

Řekl jsem si tedy, že o tom něco málo napíši a celé to rozdělím na dva až tři články. Začínám tímto článkem, kde popíši, co vůbec Ponziho schéma je, a uvedu také některé známé příklady. V dalších článcích popíši několik druhů těchto finančních pyramid, čím se liší a také podle jakých bodů můžete Ponziho schéma rozeznat.

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

 

29. června 2014

Přidán nový článek v kategorii investování :

Proč investovat peníze ?

Plánuji napsat postupně několik článků na téma investování. Tento je takový základní, kde se možná ani nedozvíte nic moc zajímavého − hlavně v něm však chci upozornit na to, že je důležité přemýšlet dopředu. Podle mé zkušenosti existuje nyní mnoho lidí, kteří „na stará kolena“ hledají nějaký příjem. A bude hůř: kdo spoléhá pouze na příjem z důchodu, bude se jednoho dne velmi divit! Podle mého názoru je jeden z hlavních znaků inteligence schopnost přemýšlet do budoucna. 

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

11. června 2014

Přidán nový článek v kategorii přivýdělky:

Výdělek zpeněžením videí na YouTube.

Myslím, že YouTube není třeba moc představovat. Jak asi každý ví, je to největší videoportál na světě, který vlastní Google. Ne každý už ale ví, že někteří lidé díky YouTube vydělávají i miliony korun měsíčně. Výhodou je, že tímto způsobem může vydělávat každý, ale rozhodně se nedá říct, že by se díky YouTube dalo vydělávat snadno. Je totiž zapotřebí mít velké množství zhlédnutí vašich videí.

Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

 

7. června 2014

Přidán nový článek v kategorii osobní rozvoj:

  Forbes a FirstClass kvalitní magazíny o byznysu, podnikání, penězích a úspěchu.

Kliknutím zde vstoupíte do článku.

 

5. června 2014

Vytvořena nová kategorie v menu - Informační video kurzy

Zde najdete aktuálně probíhající video kurzy, kde se můžete něco naučit. Většina kurzů je otevřena pouze omezenou dobu. 

A přidán aktuální video kurz :

Peníze nerostou na stromech

Říká se, že peníze nerostou na stromech.
V tomto videu peníze na stromech rostou! Video je natočené přímo v centru Prahy! Zajímá vás, proč se lidé na snímcích chovají zrovna tak, jak se chovají? Jak byste se chovali vy?  Jaký je Váš vztak k penězům ?
Klikněte zde a podívejte se na video.
 

4. června 2014

Úprava menu

Vytvořena nová kategorie - Osobní rozvoj 

Dá se říci, že ze dvou kategorií se stala jedna. Tzn, že kategorie inspirace, motavace a vzdělání osobní rozvoj byly zrušeny a místo toho je pouze osobní rozvoj. Takto to bude přehlednější.

V kategorii osobní rozvoj najdete nyní tyto články:

- Ivo Lukačovič a jeho inspirující přednáška o tom, jak při škole založil Seznam.
- Nejbohatší lidé světa - 7 dílů inspirativního dokumentu.
- 10 inspirativních knih o bohatství a osobním rozvoji, které získaly popularitu.
- Výživná video přednáška na téma alchymie úspěšného podnikání.
- Peníze jako dluh - film o tom, jak vznikají peníze a jak funguje finanční systém.
- 5 MOTIVAČNÍCH videí, které Vás vždy povzbudí!
- Americký sen - drsný animovaný film o americké centrální bance.
- Film ve kterém Kiyosaki a další podnikatelé popisují, jak získat "nekonečný" příjem.
- Zakázané vzdělávání - film, který upozorňuje na zastaralý způsob výuky ve školách.
- Tajemství - slavný dokument z oblasti osobního rozvoje a pozitivního myšlení.

- Krátký video příběh: Nosíte vědra a nebo budujete penězovod ?

Kliknutím zde vstoupíte do kategorie Osobní rozvoj

 

29. května 2014

Vytvořeno nové téma - Investování

V tomto tématu budou články ohledně investování. 

Zatím tam byly přesunuty už existující články + jeden článek nový s názvem:

Investice do vlastního hardwaru na těžbu Bitcoinů.

Technologie Bitcoinů je značně složité téma, a proto vše budu psát takovým způsobem, aby to bylo co nejvíce pochopitelné, a budu se soustředit na základní informace. Co je to Bitcoin teď  probírat vůbec nebudu, budu mluvit pouze o investování do hardwaru pro tzv. těžbu Bitcoinu

Abyste mohli vydělat dolováním Bitcoinů, nepotřebujete být žádným expertem, což je výhoda - a proto zájem o tuto oblast byl v poslední době velmi vysoký, hlavně v době, kdy se hodnota Bitcoinu vyšplhala na cca 1 200 USD za jeden Bitcoin.
Kliknutím zde můžete pokračovat v článku.

 

10. května 2014

Nový článek:

Entropia Universe - strategická hra o reálné peníze, kde hráči "investují" i miliony.

V dnešní době si hraním počítačových a online her zajímavě vydělává celkem dost lidí. Já sice žádné počítačové hry nehraji, ale kdysi jsem patřil k nejlepším hráčům v ČR jedné celkem populární online strategické hry a tak jsem si řekl, že napíšu také článek o online hraní, respektive blíže popíšu jednu strategickou hru s názvem Entropia Universe, která je pro některé zábavou a pro jiné obživou..
Existujte celá řada strategických her, které jsou v určité části založené na reálné ekonomice a donutí Vás přemýšlet a plánovat a mnohdy Váši protihráči jsou další lidé po celém světě. A pro člověka mohou být strategické hry klidně i přínosné, protože mnohé věci může následně využívat i v klasickém podnikání.
Kliknutím zde můžete pokračovat v článku.

4. května 2014

Nová recenze

Napsal jsem recenzi na projekt Invest Secret

Český projekt Invest Sector spamuje tisíce lidí se svoji pochybnou nabídkou.
Objevil se další český projekt, o kterém jsem si řekl, že bych měl určitě něco napsat, protože se měna něj ptají lidé a ještě mi přišlo několik nabídek k registraci. Provozovatelé Invest Sector zvolili celkem masivní spamovací kampaň a proto určitě mnoho z Vás dostali možnost spolupráce do emailové schránky a někteří z Vás se již třeba i do systému zapojili, ale jsou zde některé důležité věci, které by si každý měl uvědomit a jednou z nich je například to, kdo vůbec tento program provozuje.
Kliknutím zde můžete pokračovat v článku.
 

29. dubna 2014

Nová recenze

Napsal jsem recenzi na projekt SpinDing

SpinDing - projekt, který láká lidi zařazením do tzv. celosvětové linie, kde ,,každý" vydělá.

Vzhledem k tomu, že se mě ptalo v poslední době několik lidí na projekt s názvem SpinDing a padl i návrh, jestli bych na SpinDing nenapsal recenzi, tak jsem se nakonec rozhodl, že kratší recenzi na SpinDing napíši. Informace, které zde budu uvádět nejsou z mých vlastních zkušeností, ale pouze z toho, co dává logiku a co si bylo možné zjistit, myslel jsem také, že zde uděláme nějaké výpočty tohoto netypického kompenzační plánu, tak bohužel jsem nedostal do ruky dostatek podrobností, které firma ani neuvádí. 

Kliknutím zde můžete pokračovat v článku.

10. dubna 2014

Přidal jsem nový článek:

Přidán do článků ale také do menu do oborů, kde možno vydělávat peníze.

Pokud rádi píšete články, můžete si za to nechat platit.

Jeden ze způsobů, jak vydělat peníze je psát články pro různé weby, či magazíny. 
Psaní článků není rozhodně pro každého, ale je to hlavně pro lidi, co mají nadání psát smysluplné články, nicméně neznamená to, že musíte být vyloženě nadaní spisovatelé. 
Každopádně si myslím, že celkem důležité také je, aby Vás to i bavilo, protože přece jen se píše lépe, pokud to člověka baví.
Kliknutím zde můžete pokračovat v článku.

6. dubna 2014

Přidal jsem nový článek:

Přidán do článků ale také do menu do oborů, kde možno vydělávat peníze.

Internetové domény mohou vytvářet velmi zajímavé zisky.

Existuje několik způsobů, jak je možné pomocí internetových domén vydělávat peníze a někteří si tímto způsobem vydělavají i pohádkové částky, nicméně pravdou je to, že prosadit se v tomto byznysu už není tak snadné, jak tomu bylo dříve a to hlavně z důvodu, že již existuje velké množstí domén a také, že způsob vydělávaní zná celkem velké množství lidí a tím pádem je větší konkurence. 

Klikněte zde a pokračujete ve čtení článku.

 

29. března 2014

Přidal jsem nový článek:

Přidán do článků ale také do menu do oborů, kde možno vydělávat peníze.

Info-marketing

Info-marketing je v této době celkem populární způsob, jak se dají vydělat mnohdy i zajímavé peníze. Pokud si myslíte, že jste odborníci v nějaké z oblastí, tak info-marketing pro Vás může být možnou volbou k výdělku. 
Jestli že si ale myslíte, že není žádný obor, v kterém jste expertem, tak v prvé řadě doporučuji na sobě začít pracovat. Ale i když nejste expert v žádné oblasti, tak to můžete vyřešit jednoduchým způsobem a to tak, že si nejdete dostatek informací, protože to v dnešním době internetu není až takový problém a nebo v lepším případě si můžete najít nějakého odborníka na určitou oblast a navázat s nim spolupráci. 

Klikněte zde a pokračujete ve čtení článku.

 

28. března 2014

Přidal jsem nový článek:

Přidán do článků ale také do menu do oborů, kde možno vydělávat peníze.

Klasický nákup a prodej online 

Jedním ze způsobů, jak možno vydělávat na internetu je klasický nákup a prodej. V dnešní době je na českém internetu mnoho inzertní serverů a bazarů a mezi nejznámější české patří Bazos, Hyperinzerce, či aukční server Aukro. A mezi zahraniční například Ebay a nebo Amazon. Často dobré možnosti ke koupit také nabízí různé dražby exekučně zabaveného zboží a to od elektroniky přes auta až po nemovitosti. Vzhledem k tomu, že způsobe koupit levněji a dráže prodat je logický a není až tak moc náročný, tak ho využívá celkem dost lidí, kteří se takto přivydělávají, nebo dokonce i živí.  

Klikněte zde a pokračujte ve čtení článku.

 

25. března 2014

Přidal jsem nový článek:

10 inspirativních knih o bohatství, které získaly popularitu.

Vytvořil jsem takový seznam 10 knih, které mají jsou oblíbené nejen u nás, ale také celosvětově. Určitě doporučuji pro lidi, kteří chtějí změnit myšlení a začít správně přemýšlet je prostě základ a jak se říká, úspěch za sebou zanechává stopy a ty stopy můžete najít v těchto knihách. K popisu knih jsem využil převážně originální texty, které jsou u knih k dispozici.

Kliknutím zde vstoupíte do kategorie články.

 

22. března 2014

Přidal jsem nový článek:

Přidáno do tématu, kde investovat a také do článků.

Český projekt Bankerat umožňuje půjčky a investice do půjček.

P2P půjčky je celosvětově celkem populární způsob, jak zhodnotit své peníze a v Česku tuto službu umožňuje Bankerat. Osobní zkušenost konkrétně s Bankerat nemám, takže informace mám ze zkušeností jiných lidí a z toho, co uvádí přímo Bankerat.
Jak to funguje ?
P2P půjčky je způsob půjčování peněz, který probíhá prostřednictvím přes webové aukce. Je to takový trh půjček.
Na jedné straně je to možnost pro lidi, kteří si chtějí půjčit peníze a jim úvěr banka zamítla. 
A na straně druhé je to způsob i pro menší investory, kteří chtějí vydělat na úrocích. 
Benkerat je tedy pouze zprostředkovatel půjček mezi tím, kdo půjčuje a tím, kdo o půjču žádá.
Ve čtení můžete pokračovat kliknutím zde:

 

20. března 2014

Napsal jsem nový článek:

Obchodování na Forexu.

Postupně plánuji ještě přidat několik způsobů, jak je možné na Forexu vydělat.

V tomto článku se dozvíte tyto základní věci:

  • Úvod k obchodování na Forexu.
  • Jak probíhá obchod na Forexu ?
  • Pro koho je obchodování vhodné ?
  • Kolik je možné na Forexu vydělávat ?
  • Výhody a nevýhody obchodování na Forexu.
  • Jak začít obchodovat na Forexu  bez investice.
 

Úvod k obchodování na Forexu.

Obchodování s měnami patří dnes mezi nejzajímavější možnosti finančního trhu a přitahuje stále více lidí a nyní již je největším trhem na světě, kde denní obrat činí více než 3 biliony dolarů!
Forex je mezinárodní obchodní systém pro směnu různých měnových párů, např USD, Euro, GBP, CZK apod. 
Klikněte zde a pokračujte ve čtení článku. (Téma jsem přidal v menu do Obory, kde je možné vydělávat)

 

8. března 2014

Upravil jsem trošku téma Spolupráce v menu.

Konkrétně je tam nyní tento text:

 
Jste dobří v určité činnosti a máte podnikatelský nápad ? Ale...
Nevíte, jak vůbec začít ? 
Jak založit společnost ? 
Jak se prosadit na trhu ? 
Nebo Vám chybí peníze na realizaci ?
 
Neváhejte mě kontaktovat a probereme možnosti spolupráce a určitě najdeme vhodné řešení realizace. 
Mám tým specialistů, které si velmi důkladně vybírám a proto mohu nabídnou kvalitní spolupráci a realizaci podnikatelského záměru, pokud to bude k daným okolnostem možné.
 
Hledáte způsob, jak vydělávat peníze, ale nevíte kde a jak začít ?
 
Napište mi jaké máte představy a zkušenosti, úspěchy i neúspěchy a co Vás vede k tomu tomu, že hledáte příležitost, jak vydělávat peníze.

Kontaktní údaje najdete zde a nebo mi napište na live chat níže.

 

18. února 2014

Nový článek:

Největší internetové podvody v posledních letech. První díl - ZeekRewards

Rozhodl jsem se napsat takovou mini sérii, která bude mít celkem 5 částí na téma největší internetové podvody v posledních letech.

Mnozí z vás samozřejmě tyto projekty mají ještě v hlavě a ti, kteří už pomalu zapomínají, si to mohou trošku připomenout. 
Ale hlavní důvodem, proč jsem se rozhodl tuto sérii napsat, je to, že na internet přichází stále více lidí, kteří hledají způsoby, jak mohou vydělávat peníze, ale začátky často bývají pokus-omyl, což se může táhnout delší dobu a přináší to nejen ztrátu peněz, ale také času.
Zkrátka internet je pro nováčky velmi zákeřné prostředí a nějakou dobu může trvat, než se tam začnou trochu orientovat. Věřím, že tato série jako pohled do minulosti pomůže lidem, kteří začínají, aby věděli, jakým typům projektů je dobré se vyhýbat, protože - jak už je trošku známo -  historie se opakuje a schytají to vždy ti, kteří se nepoučili ze svých chyb a hlavně ti, kteří nemají dostatek zkušeností.
 
Nemusel jsem ani  moc přemýšlel, když jsem se rozhodoval, kterým projektem začnu a myslím si, že začátek je dost stylový, pokud jde o internetový podvod.  ZeekRewards byl asi největším internetovým podvodem vůbec. A  pro mnoho lidí v České republice to byla první a mnohdy poslední zkušenost s internetovým podnikáním.
 
Jak to všechno začalo:
Vše  začalo v lednu 2011 celkem nenápadně, což je však u každé začínající společnosti samozřejmostí. V té době ještě asi nikdo netušil, že během roku se bude ZeekRewards nejrychleji rostoucí společností v tomto oboru. 
ZeekRewards zažil během roku 2012 nárůst milionů nových členů po celém světě a popularita zasáhla také Česko a Slovensko, kde mohlo být registrovaných odhadem kolem 20000  členů. Pokud jde o náš trh a zahraniční online byznys, v počtu členů  ZeekRewards drží pravděpodobně v ČR stále prvenství.
 
Sny se ze dne na den rozplynuly..
Plány a sny mnoha lidí o finanční nezávislosti se jednoho dne rozplynuly. 
Ti, kteří doufali, že zde budou dlouhodobě vydělávat, nemohli dlouho uvěřit tomu, co se ze dne na den stalo.  
Pravdou ale je, že koncept ZeekRewards už byl velmi nápadný a mnoha lidem bylo 
jasné, že tady něco nehraje. Spekulovalo se o tom už delší dobu, vlastně ani nebylo potřeba tak moc
přemýšlet a k podezření, že vše nemusí fungovat tak, jak je prezentováno, mohl dojít každý člověk.
Když začalo probíhat vyšetřování, jednalo se o rychlý proces a dá se říci, že úřady šly takřka na jistotu.
18. srpna 2012 organizace SEC zastavila ZeekRewards a zmrazila miliardy na bankovních účtech.
Jen za předchozí měsíc bylo vyplaceno členům na provizích kolem 4 miliard Kč, což není nic divného, 
nicméně důležité je to, odkud tyto peníze pocházely. A to bylo převážně z investic ostatních členů.
ZeekRewards byl tedy uzavřen jako Ponziho schéma, peníze členů zmrazeny a začaly soudy, které se táhnou dodnes.

Klikněte zde a pokračujte ve čtení článku.

 

8. února 2014

Nová recenze/článek:

Konečně jsem se dostal k tomu, abych napsal krátkou recenzi, anebo spíše jen takový
náhled na Digital Generation. Právě na toto téma jsem dostával v posledních měsících 
nejvíce dotazů. I když už jsem toho v diskuzi o Digital Generation průběžně napsal 
mnoho, ještě to sjednotím. Vlastně už bylo na čase, protože se na to chystám delší 
dobu. Ale dokonce i v této době, kdy je Digital Generation už delší dobu mrtvolka, se 
najdou tací lidé, kteří budou lhát a lhát ostatním, jak je to super.
 
Jak to všechno začalo:
V dubnu 2013 se objevil program s názvem Digital Generation. V té době jsem 
ještě netušil, kolika lidem umožní, aby přišli o své peníze.
Netrvalo dlouho a v Česku to byl velký hit. Mnozí bezhlavě inzerovali a musím říci, 
že některé inzeráty byly naprosté výmysly, ale to už tak bývá, když je něco nového a 
je to zdarma. Digital Generation také využilo žhavého tématu kolem digitální měny, 
kterou každý chce, ale leckdo vlastně ani neví, co to je. Ale četl jsem mnoho pohádek, 
jak vlastně Digital Generation funguje, a tehdy jsem si říkal, jestli to někteří lidé myslí 
opravdu vážně nebo úmyslně lžou. 
Opět se ukázalo, že touha po snadno získaných penězích některým lidem zatemňuje mozek.
Klikněte zde a pokračujte v článku.

 

17. leden 2014

Aktuality

Plánuji přechod na nový webhosting, který rozšíří a zkvalitní možnosti tohoto webu a také umožní přehlednější diskuzní fórum, kde každý bude moci psát své názory a zkušenosti z různými výdělky.

To bude sloužit jako recenzní fórum, kde každý bude moci říci, co sám chce, ale nebude to spamové fórum, takže žádné odkazy, stejně jako toto staré.

Věřím, že nebude trvat dloho a bude to největší fórum o výdělku v Česku a Slovensku, nebo alespoň nejpřínosnější co se týče hodnotných názorů uživatelů.

Brzy také plánuji psát nové články a recenze a už mám připravené na jaké téma budou. Zkrátka přesně ty věci, na které dostávám nejčastěji dotazy. 

Jak už jsem psal dříve, tak nyní jsem velmi časově vytížený, protože se vzdělávám v novém oboru online podnikání ve kterém vidím velkou budoucnost a je žhavým tématem po celém světě, ale tuto a v  tuto chvíli není moc lidí, co tomuto oboru opravdu dobře rozumí a já plánuji také sdílet informace i zde na stránkách. Také možná vytvoříme projekt, kde si bude moci každý vydělat peníze, ale to zatím není na jisté, protože je zde dost technických problémů, co se týče realizace, ale tak či jinak určitě plánuji vytvořit nějaký zajímavý projekt tento rok, kde si bude moci každý vydělat peníze a to myslím opravdu a bez obavy o to, že by to byl podvod. 

Tento rok bude zkrátka pro mnohé lidi na internetu úspěšným rokem a pokud budete sledovat můj web, tak mohu slíbit, že se podělím během tohoto roku o další své zkušenosti, které jsem získal a které mohou někomu pomoci.

 

 

30. prosinec 2013

Pro návštěvníky webu:

V posledních dvou měsících jsem nepsal moc nových aktualit a článků, ale to je pouze tím, že jsem dost časově vytížený a ještě pomáhám převážně konkrétním lidem, kteří se mnou začali blíže spolupracovat, což je čím dál více lidí.

A také jsem měl dost práce s tvorbou SimpleMoneySystemu, který jsem pomáhal sestavit. K čemuž bych těl říci, že já z toho nemám vůbec žádné výhody a dělal jsem to čistě jako pomocníka, kterého může využít úplně každý a zdarma.

Mám podmínky stejné jako každý člověk, který se tam zapojí s tím rozdílem, že mě to stále celkem dost času a také samozřejmě finanční náklady. Ale nejsme samozřejmě jediný, kdo na tom pracuje.

Nyní už pracuji na dalším projektu, který bude pro lidi možná ještě zajímavější a opět to bude něco, co v Česku a ani na Slovensku neexistuje a vlastně dá se říci, že nikde nic takového není.

Jinak mohu s jistotou říci, že tento web budu stále rozvíjet a už mám jasné plány pro rok 2014.

Píši to hlavně kvůli tomu, že mě až překvapuje, kolik návštěvníků se na tento web pravidelně vrací a to je pro mě závazek, aby jsem se snažil dělat tento web čím dál kvalitnějším. 

Jinak průměrná týdenní návštěva v roce 2013 byla přibližně 1 650 lidí. A denní tedy něco přes 200.

Přeji hodně úspěchů do nového roku 2014 a budu rád, když mi napíšete, pokud Vás něco zaujalo a nebo, co se Vám nelíbí, či pokud máte zájem o spolupráci.

 

5. června 2014 - Smazány novinky dne za celý rok 2013, aby to zde zbytečně nezabíralo místo, protože se stránka pak pomali načítá. Ponechány tedy denní novinky od 30. prosince 2013 a novější.

 

20. června 2013 - Smazány novinky dne za leden a únor, aby zbytečně nezabíraly místo, zdržuje to načítání.

 

Nový rok 2013 

Podle statistik v roce 2012 chodí na web přibližně 60% vracejích se čtenářů, kteří mohou očekávat ještě větší rozvoj webu a do budoucna více návodů a možností. Počítám, že během roku se celý web značně změní k lepšímu a bude nejlepší v České republice a na Slovensku, co se týče informací a možností. A také si myslím, že tento rok bude úspěšný, co se týče vydělávání na internetu, protože se čím dál více lidí zajímá o tuto možnost. A pokud každý bude správně přistupovat a vzdělávat se, tak si může být jistý, že bude sklízet také ovoce. Pokud máte nějaké dotazy, nebo připomínky, stačí napsat..

Denní novinky z roku 2012 budou smazány v dubnu 2013, aby nezabíraly zbytečně místo, dlouho se to pak načítá.