Kurzy pro radost je nový český projekt, který je založen na velmi zajímavé myšlence, kdy máte na výběr tři možnosti, jak program můžete využívat. Nejen, že můžete vydělat peníze, aniž by jste museli platit nějaké poplatky, ale můžete se naučit také věci, které vás zajímají a pokud v něčem vynikáte, tak můžete díky tomu začít vydělávat. A třetí možnost je spolupráce díky affiliate programu, který nabízí zajímavé provize.

Projekt Kurzy pro radost poskytuje online vzdělávací kurzy mnoha lektorů pod jednou střechou. Princip projektu je jednoduchý, kdokoliv se může přihlásit do kurzu zdarma a po shlédnutí několika kurzů si může zaplatit za vstup do placené členské sekce. Kurzy jsou z různých oborů a každý si může vybrat přes to, co ho zajímá a to že dostane první videa zdarma a pak se sám rozhodne, zde bude pokračovat dále a je dost férová a seriozní nabídka. Dá se říct, že je to podobné jako třeba Email Academy, kde jsou také zdarma kurzy, které už sami o sobě něco naučí podobně jako v projektu Kurzy pro radost.

Další výhodou hromadných kurzů je, že kurzy nejsou nikterak drahé, ale právě naopak ceny jsou velmi přijatelné a v porovnání s tím, že by jste si to museli někde platit samostatně. (800-1500Kč/kurz)

Řekli jsme si tedy ted něco o tom, co projekt Kurzy pro radost nabízí jako první formu. Tedy možnost zůčastnit se videokurzů zdarma a poté pokračovat v placené verzi.

Druhá forma spulupráce spočívá v tom, že se můžete stát lektorem a můžete si spustit svůj kurzy.

,,Ty jsi v něčem dobrý a něco skvělého umíš. My zas víme, jak natočit skvělá videa a jak tato videa  prodávat. Spojme tedy naše znalosti a spusťme jedinečnou a přínosnou spolupráci."

Lektorům je zajištěna kompletní technická realizace kurzu, platby a propagace, což je pro někoho kdo chce rychleji začít vydělávat na infoproduktech ideální způsob.

Třetí forma spolupráce je affiliate partnerský program, který je štedrý pro členy, kteří se rozhodnou nějaký způsobem o tento projekt podělit s ostatními. Můžete využívat klidně všechny tři možnosti spolupráce.

Po otevření stránky pro affiliate partnery  si můžete také otevřít video, které vám objasný možnosti.

Jaké jsou provize?
Ceny kurzů se zpravidla pohybují od 800,-
do 1500,- Kč a jsou tedy cenově dostupné široké
veřejnosti.
Standardní provize jsou 20% a pro nejlepší partnery
až 30% z ceny prodaných kurzů.
To znamená, že z jednoho prodeje můžete získat
až 450,- Kč. Kurzů si může jeden návštěvník koupit
několik a z každého získáte svou provizi.
Představte si, že přivedete 10, 50 nebo 100 lidí! A ti
lidé mohou kupovat opakovaně!

 • Affiliate program nabízí provize 20-30%
 • Cookies jsou na dobu 180 dnů. (stačí tedy, když člověk od otevření registračního linku, banneru se zaregistroval do 180 dnů)
 • Minimální výplata: 500Kč
 • Vstupní bonus: 50Kč (dostanete po registraci)
 • Provize z podpartnerů: 10% (pokud doporučíte jiného partnera)

Výhody

 • provize z podpartnerů
 • neomezená časová platnost kurzu
 • mnoho různých kurzů
 • obrovská délka cookies
 • rychlé vyplácení provizí
Komu je partnerský program určen?
 • majitelům e-mailových databází (rozešlete přátelům)
 • majitelům Facebook stránek a twitter účtů (sdílíte)
 • provozovatelům internetových projektů s komunitou (fora..)
 • provozovatelům navštěvovaných portálů (majitelé webů)
 • PPC specialistům

Podpora

,,Nejste na to sami, neustále je pro Vás k dispozici affiliate manažer. Pomůže Vám zvolit nejvhodnější strategii a bude Vám k dispozici na emailu i po telefonu. Budete mít k dispozici také komunitní fórum, ve kterém můžete sdílet zkušenosti se všemi našimi
affiliate partnery."

 

Podívejte se na stránky zde a jednoduše se zaregistrujete a můžete začít vydělávat díky affiliate partnerskému programu.

Na stránkách projektu Kurzy pro radost, uvidíte momentální nabídky kurzů a další informace.


Pokud máte dotazy, či připomínky, neváhejte napsat