! Tento popis Pure Leverage je starší a již není publikovaný !

Udělal jsem nový popis ZDE

Klikněte zde a budete přesměrováni na nejnovější popis Pure Leverage a podpůrného SimpleMoneySystemu.

Vstupne do nového popisu, kde se dozvíte vše co potřebujete o Pure Leverege a SimpleMoneySystemu.

Budu se těšit na spolupráci!

 

 

 

 

Proč vydělávat peníze s tímto systém a zapojit se do méhu týmu ?

 • Začnete vydělávat pomocí systému, který je nejlepší a nejjednodušší, jak na internetu vydělávat stabilně peníze, ale každý člověk v mém týmu získávát moji stálou denní podporu a rady, návody, jak vydělávat pomocí Pure Leverage. 
 • V mém zájmu je, aby vy jste vydělávalli a proto Vás naučím, jak to můžete udělat. Podpora je velmi důležitá, protože i když člověk má dobrý systém, tak musí vědět, jak ho používat, aby mu přinášel zisky a to všechno budete znát a když něco nebudete vědět, tak budeme ve spojení na Skype, emailu a telefonu, takže nejste v tom sami. Poté již rozhoduje pouze opravdu chtít vydělávat peníze, protože systém, který Vám to umožnuje už budete mít.
 • V říjnu získáte zdarma automatizovaný systém na kterém momentálně pracuji společně s týmem lidí. Systém slouží jako podpůrný video systém a výdělky v ČR se zvednou mnohonásobě. Zatím nebudu říkat, co to přesně bude, ale bude to revolučný. Něco co ještě v ČR nikdy nebylo. A nyní už na to netrpělivě čeká mnoho lidí.

 

Získáte tedy vše, co potřebujete:

- Systém, který byl vytvořen tak, aby normální lidé mohli začít vydělávat na internetu peníze.

- Moji denní podporu a rady, takže nenastane to, že by jste nevěděli co máte dělat jak nejlépe pracovat.

- Systém, který má přesně ty nástroje, které potřebujete a které jsou zajímavé pro zákazníky, protože takovu nabídku nemá žádná jiná firma.

- Vydělané peníze Vám budou chodit automaticky každý týden na Váš bankovní učet. Můžete si také nechat poslat firemní kreditní kartu a vybírat peníze v kterémkoliv bankomatu.

 

Nově jsme spustili systém, který pro Vás bude pracovat:

Ve spojení s Pure Leverage a systémem, který udělá to nejtěžší za Vás nyní může vydělávat opravdu každý.

Tento systém Vám ukáže KROK ZA KROKEM, jak být úspěšný na internetu, díky technikám, které fungují v zahraničí již několik let. Nyní tyto techniky a strategie přivádíme i k nám a ve spojení s nástroji od Pure Leverage vznikl systém na který mnozí čekali.
Klikněte zde a podívejte se na video, který Vám ukáže kroke za krokem, jak snadno je možné vydělávat.
A následně pokračujte dle instrukcí

 

Co musíte udělat, aby jste mohli vydělávat pomocí systému Pure Leverage ?

V prvé řadě chtít vydělávat peníze a být ochotni se učit novým věcem, které se může naučit každý, takže i vy.

Jednoduše se zapojit do programu a já Vás už poté budu kontaktovat a ukážu Vám první kroky a získáte přístup do členské sekce s návody.

Pokud budete mít dotazy, aby jste zjitili, jestli je Pure Leverage právě to co hledáte, tak mě jednoduše kontaktujte na Skype, email, online chat, nebo můžete poslat tel. číslo a já zavolám. 

 

Co se Vám bude na Pure Leverage líbit:

 • V podstatě bez riziková možnost, jak začít vydělávat peníze pomocí internetu, což těžko budete hledat jinde.
 • Ideální příležitost pro každého a to bez rozdílu vzdělání, zkušeností, pohlaví, či věku.
 • Není potřebný téměř žádný startovní kapitál do začátku, proto je může začít podnikat s Pure Leverage opravdu každý.
 • I když náklady nejsou vysoké, tak ještě k tomu máte garanci vrácení peněz. Rozhodnete se, že nechcete pokračovat, tak zažádáte o peníze a získáte je špat bez otázek a to do tří dnů.
 • Vysoké ohodnocení, které je několika násobně vyšší než u jiných firem. Produktové provize jsou ve výše 100% a odměňovací plán pochopíte snadno.
 • Můžete si vybudovat pasivní příjem, takže vyděláváte 24 hodin denně 7 dní v týdnu a jedno, co zrovna děláte.
 • Můžete vydělávat na českém a slovenském trhu, ale také na anglickém, aniž by jste uměli jazyk a to díky podpůrným systémům, které mám připraveny pro registrované členy.
 • Stabilní společnost a pro každého jistota dlouhodobého příjmu. Pure Leverage patří pod GVO, kterou asi mnozí znají, protože je to jedna z nejznámější hostingových společností na světě, která navíc školí a vzdělává má řadu podnikatelských nástrojů, které kupuje mnoho lidí. 
 • Obor podnikání, který se ukazuje v posledních letech jako velmi výdělečný po celém světě.
 • Registrace do programu je snadná a bezproblémová a platba probíhá pomocí kreditní karty a poté má ihned účet aktivní a můžete začít vydělávat.

 

Mnozí hledají na internetu možnost, jak si vydělat peníze a vymýšlí často nesmysly a registrují se špatných programů, tak proč nezačít v Pure Leverage, když tedy víte, že vydělané peníze dostanete a nemusíte mít žádné obavy. 

A komu by se nelíbila možnost, když se rozhodne, že nechce dále pokračovat a využívat nástroje, tak dostane všechny peníze zpět bez otázek.

A společnost si může dovolit garanci spokojenosti, protože dobře ví, že nabízí dobré nástroje a vhodnou příležitost, díky které si vydělávají lidé po celém světě. A ještě k tomu málo kdo si nechává vrátit peníze zpět, protože je spokojený a tak pokračuje dál. 

 

Výdělávat s Pure Leverage není obtížné

Může uspět úplně každý. Nezáleží na tom kdo jste, kde jste a nebo co děláte. Není tedy důležité, jestli jste student, matka na mateřské a nebo důchodce. 

Můžete si přivydělávat pár tisíc každý měsíc a nebo to mít jako hlavní příjem, to už je pouze na Vás, protože tedy nemáte žádné limity, kolik můžete maximálně vydělávat. Vše je na přístupu každého.

Ale pokud máte čas 1-2 hodiny denně, tak nemusíte mít žádné obavy, protože pokud ten čas správně využijete, tak výsledky budou. A s mojí pomocí a návodů krok z krokem to je ještě jednodušší. 

 

Klikněte zde a podívejte se na video, který Vám ukáže kroke za krokem, jak snadno je možné vydělávat.
A následně pokračujte dle instrukcí. 

 

Vyplácení výdělku:

- Můžete mít vlastní kreditní kartu z které můžete vybírat z bankomatů po celém světě.

- Nebo si nechat posílat automaticky týdně peníze na bankovní účet..

Jeden z mojich týdenních automatických výběrů na bankovní účet:

A peníze připsány do tří dnů na můj bankovní účet


 

Kolik je možné vydělat?

První dobrá zpráva je, že nemáte žádné limity, kolik můžete vydělávat. Vyděláte zkrátka tolik, kolik si zasloužíte a ,,odpracujete" Výhodou jsou už zmíněné vysoké provize va výši 100%, co se týče produktů.

Příjmy se stále opakují, takže měsíc co měsíc a většinou se stále nevyšují. A vy máte v takovou chvíli pasivní příjem, protože vyděláváte i když nic neděláte.

Někteří členové vydělali už první měsíc více než 10 000 USD (200tis. Kč) Ale pokud začínáte a budete opravdu systematicky pracovat dle rad a pokud to bude třeba 1-2 hodiny denně, tak výsledky budete zaručeně mít a během pár měsíců to mohou být zajímavější částky. Někteří členové z ČR mají velmi zajímavé výsledky a to celkem v krátké době. 

Opravdu není možné nevydělávat, pokud se tomu člověk věnuje a dělá to, co mu řeknu a naučí se to dělat správně. Pokud 12 letý chlapec z Holandska vydělal během 3 měsíců 12 000 USD, tak proč by jste to nemohli zvládnou vy? On není geniální a to mu to zabralo 2 hodiny denně vždy v po škole. Ale jen tak okrajem, jen jsem chtěl zmínit, že to jde, ostatní jsou výmluvy a pokud opravdu se tomu budete věnovat, výsledky se dostaví. 

 

Podívejte se na toto krátší video a vydržte dokonce, kde uvidíte odměňovací plán a také další informace, co je možné získat díky systému Pure Leverage:

 


Klikněte zde a podívejte se na video, který Vám ukáže kroke za krokem, jak snadno je možné vydělávat.
A následně pokračujte dle instrukcí. 
 
Zkráceně o nástrojích Pure Leverage:
 
Stojí 25 USD a máte garanci vrácení peněz 30 dnů bez otázek. 
Každý úspěšný online obchodník začínal s webovými stránkami, konkrétně s blogem. Blog je nástroj, který umožňuje, aby celý Váš online byznys fungoval. Díky blogu na internetu vzniká nejvíce milionářů. Na blogu zveřejňujete články, které Vám přivedou návštěvníky, a z těch pak máte odběratele. Takže blog je prví nezbytný nástroj pro Váš online byznys.
 
A každý kdo zbohatl díky blogu ví, že je nutné si budovat seznam emailů a odběratelů. Seznam lidí, kteří chtějí pravidelně od Vás dostávat emaily a být informováni o novinkách. Toto je spojeno s něčím, čemu se říká autoresponder. Je to formulář pro získávání kontaktů, který máte na svém blogu nebo máte stránku pouze s tímto formulářem.  Autoresponder nejen pro Vás ty kontakty získá, ale zároveň Vašim odběratelům posílá automatické emaily, díky kterým jsou neustále informováni o novinkách a jsou v kontaktu s Vámi. Protože vytvářet si vztahy s Vašími odběrateli je základ úspěšného internetového marketingu. Možná si říkáte, automatické emaily, ale já vůbec nevím, jak takový email napsat a co by tam mělo být. Veškeré emaily jsou už pro Vás připravené. Emaily vytvořené profesionály v této oblasti.  Autoresponder je opravdu nezbytný nástroj Vašeho systému. Jakmile někdo navštíví Váš blog, máte asi 10-30 sekund, abyste zaujali jejich pozornost. A autoresponder Vám tohle umožní.
Posílá Vašim lidem automatické emaily, které je odkážou zpět na Váš BLOG, kde jim ukážete nové články a kde mají opět možnost si zakoupit Vaše produkty. Proč to takhle funguje? Lidé si normálně nekoupí produkt, pokud jsou na Vašem blogu poprvé. Což je naprosto v pořádku. Proč? Vysvětlím. Například, pokud jste s někým na prvním rande a daný člověk Vás požádá o ruku, řekli byste ano? Pravděpodobně ne. A pokud ano, manželství by asi moc nefungovalo. A stejné je to s internetovým marketingem. Je to proces. Lidé Vás potřebují poznat a vytvořit si s Vámi vztahy a proto potřebujete tyto nástroje, jako jsou Blog a Autoresponder.
 
Ale Pure Leverage nabízí další nástroje, které Vám pomohou maximalizovat Vaše zisky. Například Webové konference a Videoemaily, které můžete rovněž ke svému byznysu využívat. A pamatujte, nemusíte být vůbec technický typ. Je to opravdu pro každého. Stačí postupovat dle instrukcí,
 
Ale tady je ta skvělá část, vy nevyděláváte peníze pouze blogováním a propagováním nějakých dalších nástrojů. Vy vyděláváte propagací nástrojů, které sami využíváte! Tyto nástroje můžetepředstavit dalším internetovým marketérům, lidem, kteří mají nějaký svůj online byznys nebo prostě lidem, kteří by si rádi vytvořili příjem navíc. Což je v dnešní době téměř každý.
 
Ale to není vše, ukážeme Vám, jak můžete vydělat 100% provize. Ano přesně tak, společnost. Pure Leverage vyplácí 100% provize. A tady je další skvělá věc těchto nástrojů. Jakmile je lidé začnou využívat, využívají je pořád měsíc co měsíc, rok co rok, protože tyto nástroje jsou integrovány v jejich byznysu a oni je potřebují. Bez nich by jejich byznys nefungoval. Stejně tak 
 
Vy dostáváte provize měsíc co měsíc, rok co rok.Pokud byste měli tyto nástroje u jiných společností, například Aweber, Get Responce, MailChimp, iContact nebo i u jakékoliv České společnosti, nejen, že by bylo obtížné nástroje u těchto společností nastavit, ale platili byste za ně v přepočtu od $100 do $500 měsíčně. Ale tohle není případ Pure Leverage. Ale navíc je máte k dispozici za méně než $25. To je levnější než hezká rodinná večeře v restauraci. Tyto nástroje využíváme nejenom my, ale každý, kdo chce být úspěšný v internetovém marketingu. 
 
 
Livé vydělávají stovky, tisíce, dokonce i desetitisíce dolarů měsíčně.

 

 

Odměňovací (kompenzační) plán

 

Jak fungují odměny bylo už načnuto ve videu (pokud jste neviděl, tak si ho pusťte), ale vysvětlím to zkráceně ještě jednou, aby to bylo úplně jasné.

 

+ K výdělkům jsou různé finančně zajímavé bonusy, například týdenní bonus, nebo také věcné ceny jako notebbooky, tablety a v dubny dokonce byla soutěž o Ferrari F430 Spider

 

Odměňovací plán je tedy...........

Pokud chcete získávat 100% provize, tak musíte být affiliate za 19 USD

 

První měsíc:
 
Nezapomeňte, že se vyplácí 100% provize, což jen tak nikde jinde nedostanete !

 

 

Další měsíce:
Další měsíce už je 50%, takže 12,5 USD z každého tohoto balíčku, ale také 50% toho, co vydělají oni! Přípojí se například 100 lidí, tak první měsíc je to vždy 100%, takže to bude celkem 2 500 USD (cca 50 000 Kč) další měsíce budete dostávat 100 x 12,5 = 1 250 USD (cca 25 000 Kč) + samozřejmě 50% jejich osobních výdělků z osobně doporučených, nebo jinými slovy prodejů. Proto je důležitá týmová práce a pak to fugnuje skvěle!
 
To platí až do nekonečné hloubky, tzn. počet lidí pod Vámi není omezen.
 
Například máte v týmu člena, který si vydělal za měsíc 1 000 USD (20tis Kč), tak dostanete jako bonus k měsíčnímu výdělku 50% tedy každý měsíc ještě 500 USD (cca 10 000Kč).  Máte tedy plus 50% zisku toho, co vydělá každý osobně doporučený člen a jemu samozřejmě z výdělku nic nezmizí, bonus dostáváte od Pure Leverage.
 
Zkrátka získáváte peníze z práce ostatních lidí, kteří jsou ve vašem týmu a tomu se říká pasivní příjem! Můžete sledovat denně, kolik máte nových členů v týmu a kolik jste zrovna vydělali.
 
 
 

Jak tedy začít s Pure Leverage ?

V prvé řadě je potřebné provést registraci, odkaz a návod je níže.

Při registrace platíte 25 USD za nástroje + 19 USD , aby jste získávali provize, takže tedy celkem pouze 45 USD měsíčně !

Můžete požádat do 30 dnů o vrácení peněz, a to celé částky, kterou získáte do tří dnů zpět na učet.

Po registraci Vás budu kontaktovat na email a ukážu další postup.

 

 


Registraci začněte kliknutím zde.

A nebo ještě jednodušeji: Klikněte zde a podívejte se na video, který Vám ukáže kroke za krokem, jak snadno je možné vydělávat.

A následně pokračujte dle instrukcí. 

Hned pod videem a nebo na konci stránek, kliknete na ADD TO CART, viz obrázek níže.

V druhém kroku vyplníte:  Full Name - Celé jméno (doporučuji vyplnit bez diakritiky, tedy háčků a čárek) a 

Email - Vaši emailovou adresu

A kliknete na modrý rámeček pokračovat - CONTINUE

V třetím kroku vyplníte:  Username - To bude sloužit jako přihlašovací jméno. Vhodné je zadat třeba své jméno bez mezery. Username bude součástí Vašich odkazů a blogu, proto je vhodné zadat něco rozumného.

Password : Heslo díky kterému se budete přihlašovat

Verify Verify - Stejné heslo znovu

Poté pouze zaškrtnete pole "Yes! I agree.." a pokračujete kliknutím na Click here...

V  čtvrtém kroku vyplníte poslední formulář: Nejlepe pište bez diakrity (háčků a čárek) Jakmile vyplníte toto, tak budete mít aktivní zkušební dobu na 7 dní. (Musíte také mít aktivovanou kreditní kartu pro internetové platby. Což je téměř každá karta, ale může se stát někdy, že je potřeba aktivovat v internetovém bankovnictví a nebo na pobočce)