6. 7 2013

Banka mBank se rozhodla jako některé další banky pro odměnu za doporučení, kde za doporučení získáte 500 Kč a nový člen také získá uvítací bonus 500 Kč. To už druhé kolo a platí pouze pro prvních 10 000 klientů, pak bude akce ukončena. Pro mBank už je to druhá taková akce, první trvala asi měsíc a získala 10 000 nových klientů.

Neplatíte žádné poplatky za vedení účtu, kreditní kartu získáte zdarma, která navíc podporuje moderní placení v obchodech tzv. bezkontaktní technologii. mBank je vhodná banka například i pro internetové platby.

 

  • mKONTO využívá už 400 tisíc klientů
  • Osobní účet je bez zbytečných poplatků
  • Platební kartu máte zdarma a s bezkontaktní technologií
  • Můžete si sjednat spoluvlastnictví účtu nebo ustanovit disponenta
  • Smlouvu o založení účtu vám dovezeme až domů
  •  S aplikacemi pro Android a iOS máte mKONTO všude s sebou

   Podmínky splnění pro obdržení bonusu:

Podmínky jsou snadné, stačí několikrát zaplatit v obchodě a máte spolněno.

Nový člen musí provést 5 transakcí debetní kartou k mKONTU v souhrnné výši minimálně 2 000 Kč, a to nejpozději do 3 měsíců od měsíce, ve kterém došlo k otevření osobního účtu mKONTO.

 

Založení banky je snadné a rychlé, stačí pouze vyplnit na internetu formulář a následně Vám domů kurír přiveze smlouvu a rovnou se můžete přihlásit do jednoduchého internetového bankovnictví a také Vám přijde automaticky zdarma kreditní karta. Máte tedy mBank a neplatíte žádné měsíční poplatky.

 

Jak získat bonus? Napište dole do formuláře Váš email a já Vám pošlu odkaz přes který se zaregistrujete a poté máte nárok na bonus. Je to snadné. Můžete stejně tak učinit u banky ZUNO, kde jsou také bonusy.

 

 

 


Získejte bonus 500Kč a možnost doporučit dále.

Vyplňte svůj email a následně Vám pošlu na email odkaz.