Free Homepage Translation

 

Text Cash Network

Recenze

15.10 Tento program už probíhá dlouhým pre launchem a osobně jsem tomu ani nikdy vyloženě velkou naději nedával.  Mnoho lidí přestalo věřit, což si myslím je možná ta nejlepší volba, protože nevypadá to na nějaké pokroky a navíc byly přenastaveny podmínky. Určitě si nemyslím, že v tuto chváli je dobré se do programu registrova a nebo nějakým způsobem s programem pracovat, mohla by to být ztráta času, jsou mnohem lepší programy, kde se dá čas využít. 

Popis programu TCN

TCN - Text Cash Network

  • Projekt firmy TCN přináší způsob reklamy pro 21.století - tzv. mobilní kuponovou kampaň.
  • Společnosti a obchodníci se neustále předhánějí v získávání zákazníků. Nabízejí různé akce a slevy, aby nalákaly zákazníky.
  • Cílená reklama přímo do mobilního telefonu tak přináší nové možnosti - lidé budou dostávat slevové kupóny, vouchery a různé akční nabídky formou sms namobilní telefon! Tato sms bude zároveň obsahovat číselný kód zboží,který využijete při nákupu.
  • Členství je vždy zdarma
  • Skupina na Faceboooku CZ/SK

Sídlo:  Boca Raton, FLORIDA 334 31

            2555 Glades Road, Suite 324

  • Byla založne v listopadu 2011 a je to vlastnictvní The Johnson Group, která funguje již  5let.

Jak tedy vydělat peníze v TCN?
Pasivní člen - Dostáváte placené sms a e-maily - sami si vyberete odvětví, počet takových zpráv a kdy přesně mají chodit.
Aktivní člen - kromě toho navíc doporučuje TCN dál. Vaším úkolem je tedy denně zadat firmě reklamu
¨.vše je pro vás připravené ve Vaší kanceláři. Vy se tedy jen přihlásíte, vyberete si text inzerátu z nabízených, vyberete si na jaký inzertní server inzerát vložíte, a pak uložíte url tohoto inzerátu.

Další možností výdělku.

  • Provize za emaily a případně za e-maily z Vámi registrovaných lidí aždo 10 levelu jsou vypláceny jednou za měsíc.
  •  Je zde i placené členství, které lze odstartovat jako tzv EZPay člen (za 35USD jednorázově) a tam pak dostáváte denní zhodnocení od firmy a další výdělky z matrixu adoporučení.

Mnoho informací také najdete na tomto webu v češtině.

https://tcn.snadno.eu


REGISTRACE ZDE