Edit : Služba je přejmenována na NejPomocníci, je možné, že bude ukazovat některé chyby v této chvíli a dochází k přejmenování, takže jsem toto téma dal nepublikovaných, pokud jste na něj narazili, tak je to jen díky vyhledávačům.

 

Kilerr je oblíbeným českým tržištěm mikroprací, na kterém se ve velkém střetává nabídka a poptávka. Mikropráce jsou oblíbené převážně u studentů, kdy jim to mnohdy může nahradit brigádu. Zde může začít vydělávat každý, protože celý koncept funguje velmi jednoduše.

Je spousta běžných úkonů, které zákaznici potřebují udělat, ale nemohou, ať už to je z důvodu nedostatku odborných znalostí nebo času. Může se jednat o odborné, ale i zcela běžné úkony, které můžete nabízet zájemcům na speciálním webu a díky kterým si můžete přivydělat někdy zajímavé i opakující se částky,  vždy také záleží na schopnosti co umíte a nebo znáte a chcete přesně dělat. Může se jednat například o zadávání inzerce, doučování cizích jazyků, psaní slohových prací, vyhledávání zboží na internetu, propagace stránek a mnoho a mnoho dalšího, setkáte se s opravdu velmi zajímavými poptávkami a nabídkami, takže vždy se najdou činnosti, které zvládne úplně každý.

Pokud bude vaše nabídka mikropráce dostatečně zajímavá nebo potřebná, získáte i dostatek zájemců a můžete si vydělávat zajímavější peníze, které nemusí být jednorázové, ale v případě dlouhodobější spolupráce i pravidelně každý měsíc. Můžete tedy zadávat jak poptávky, tak nabídky a nebo reagovat na poptávky a nabídky, které v tržišti uvidíte. Poté máte v profilu i hodnocení a čím bude lepší, tak tím si vybudujete větší důvěru a můžete mít více úspěchů u potencionálních dalších klientů.

Zaregistrujte se do Killerr zdarma  zde  a zadejte si například nabídku a nebo sledujte poptávky a začněte vydělávat.