Nechcete, aby Vám unikla zajímavá příležitost? Klikněte ZDE

 

Návody

Jak založit nejznámější internetové peněženky.

 

PayPal - Nejznámější platební systém PayPal, který vlastní bankovní licenci umožňuje bezpečné placení na internetu prostřednictvím karty případně bankovního převodu. PayPal využívá mnoho solidních společností a je takový prostředník pro bezpečné platby po internetu po celém světě a od 17.6.2005 je dostupný i pro uživatele z ČR. Kliknutím zde vstoupíte k návodu o založení.

 

Skrill - Platební systém Skrill, který mnozí znají pod dřívějším názvem Moneybookers je internetová elektronická peněženka, kterou je možné využít pro on-line platby na internetu nebo převody peněz mezi státy a lidmi na celém světě. Splečně s peněženkou PayPal patří k těm vůbec největším platebním systémům. Společnost Skrill sídlí ve Velké Británii a vlastní bankovní účty ve 30 zemích světa, kde umožňuje převod z nebo na místní bankovní účty za mírné poplatky. Kliknutím zde vstoupíte k návodu založení.

 

Payza -Dříve pod názvem AlerPay,  je jednou z nejznámějších internetových peněženek. Sídlo firmy je v Montrealu. Payza má přes 4 miliony členů ve více než 190 zemích světa a podporuje 23 měn včetně České koruny.  Kliknutím zde vstoupíte k návodu o založení.

 

Solid Trust Pay (STP) je jedna z  nejpopulárnějších internetových peněženek, která podporuje mnoho internetových programů. Kliknutím zde vstoupíte k návodu o založení.

 

EgoPay - Internetová peněženka Ego Pay spolupracuje s Payzou a je to takový prostředník pro převod mezi Payzou a EGO Pay. Stačí si jednoduše založit Ego Pay a poslat si finance z Payzy na Ego Pay. Kliknutím zde vstoupíte k návodu o založení.

 

PerfectMoney - Perfect Money (PM) je peněženka anonymitou podobná Liberty Reserve, která byla v květnu 2013 zavřena úřady kvůli praní špinavých peněz. Perfect Money neumožnuje přímé vklady a nebo výběry, je potřeba tedy vše provádět směnou například pomocí směnáren. Kliknutím zde vstoupíte k návodu o založení.