Shipito je firma, která nabízí levné nákupy z USA a je také velmi oblíbená a často využívaná v České republice a na Slovesku.

Mnohé internetové obchody v USA neumožňují poslat zboží na adresu mimo USA.  Díky skladům firmy Shipito můžete nakupovat v obchodech jako Amazon.com, eBay.com nebo BestBuy a firma vám  zajistí, aby se zásilka dostala k vám domů. Jestliže nemáte platební kartu, tak Shipoto dokonce za vás může i nakoupit a vy můžete zaplatit pomocí Asistovaného nákupu.

Shipito má dlouholetou tradici a zakladatel John Vaňhara, kterého můžete vidět například v pořadu Den D, který vysílá Česká televize, kde je právě jedním z porotců a investorů.

Stránky jsou v českém jazyce a jsou velmi přehledné vč. veškerých návodů, jak přesně postupovat, takže nakupovat díky této služby může opravdu každý. K dispozici také máte virtuální schránky, díky které můžete ušetřit ještě více...

Díky Shipitu si můžet bez rizika ušetřit na nákupech z USA a proto je tato služby tak oblíbená a využívána právě u nás.

Podívejte se na stránky Shipito zde a velmi rychle pochopíte, jak celý program funguje a jakou výhodu pro vás může mít nakoupování v USA!