Mé projekty

 

Zde najdete projekty, které jsem vytvořil ..

       a nebo jsem se podílel na jejich tvorbě a kde je možné spolupracovat. 

Připravuji další projekty, které jsou nyní ve stádiu vzniku..
Mohu jen říci to, že prioritně se snažím vytvářet něco, co lidem bude moci přinést finanční možnosti.
 
4. května 2014 - Toto téma bylo naposledy aktualizováno a je stále ve výstavbě.
 
 
 
SimpleMoneySystem - Tento program jsem vytvořil společně s Adamem Vlčkem, který se o tento systém nyní hlavně stará a já spíše okrajově. Byl to náš společný plán, který jsme společně financovali, ale pokud jde o tvorbu a práci s rozvojem systému, tak já zde odvádím méně práce. Nicméně je třeba také říci, že na rozvoji systému se v této chvíli podílí i další lidé. 
Náš video-systém, jak vydělávat krok za krokem na internetu rozhodně vzbudil na českém internetu značné ohlasy a to hned od spuštění, což bylo začátkem prosince 2013, kdy se již během dvou měsíců se zapojilo kolem 10 000 lidí z Česka a Slovenska.
Osobně nástroje od světově uznávané společnosti GVO využívám od roku 2012 a byl jsem také první Čech v jejich projektu Pure Leverage a v té souvislosti vznikl systém SimpleMoneySystem.
Náš cíl by tedy udělat systém, který lépe objasní pro lidi v Česku a Slovensku, jak je možné díky internetovým nástrojům vydělávat na internetu peníze a jak jim mohou pomoci internetové nástroje od GVO a respektive jejich projekt Pure Leverage, který byl vytvořen speciálně kvůli tomu, aby lidé mohli díky internetu vydělávat peníze.
Tím, že jsme vytvořili SimpleMoneySystem, tak jsme nejen dali možnost lidem, aby tento systém ZDARMA mohli využívat, ale také aby lépe pochopili, jak funguje internetový marketing a strategie, které vedou k automatizovanému příjmu pomocí internetu. 
SimpleMoneySystem s nástroji Pure Leverage Vám tedy mohou výrazně pomoci ve vydělávání na internetu. A i když tomu tak trošku říkáme automatizovaný systém, tak je třeba si uvědomit, že pokud chcete vydělávat, tak úplně bez práce to zase není, ale pomocník to bez pochyby je, i když zisk Vám rozhodně nezaručí, to jen ve spolupráci s vašim přístupem. Každopádně GVO nástroje jsou užitečné a využívá je mnoho internetových podnikatelů po celém světě.
Klikněte zde a vstupte do tématu, kde více popisuji SimpleMoneySystem