Pokud jste se dostali do tohoto téma, tak je to pouze díky vyhledávačům. Toto téma už bylo upraveno, takže je v nepublikovaných tématech. Podívejte se na tomto webu na jiné věci.


Rozhovor s jedním z nejdůležitějších průkopníků finanční gramotnosti na světě Robertem T. Kiyosaki, během návštěvy Prahy poskytl rozhovor na ČT24(rok 2010). Je autorem mnoha bestsellerů, mezi nejznámější patří Bohatý táta, chudý táta, knihu, kterou zná a četl téměř každý Čech, který vydělává větší peníze a nebo se zajímá o podnikání. A nebo další oblíbenou knihu o multilevel marketingu s názvem Byznys pro 21. století a další....


Pořád ČT1 Rub a líc na téma Sametoví Miliardáři. Tento díl poodhalí rub a líc života podnikatelů, miliardářů, naprosto rozdílných osobností. V pořadu se objeví podnikatelé Andrej Babiš, David Beran, Karel Janeček. Tento pořad byl odvysílaný na ČT dne 21. 1. 2013.


Zajímavý a přínosný rozhovor v pořádu Na plovárně s jedním z nejdůležitějších průkopníků finanční gramotnosti na světě Robertem T. Kiyosaki, který je autorem mnoha bestsellerů, jak zbohatnout kterých prodal přes 26 milionů a mezi nejznámější patří Bohatý táta, chudý táta, knihu, kterou zná a četl téměř každý Čech, který vydělává větší peníze a nebo se zajímá o podnikání. A nebo další oblíbenou knihu o multilevel marketingu s názvem Byznys pro 21. století a další....


Karel Janeček hostem pořadu Show Jana Krause. Karel Janeček založil společnost RSJ, která je jedním z největších obchodníků a poskytovatelů likvidity na světových finančních trzích. Založil také několik fondů. Nadační fond Karla Janečka, Nadační fond pomoci a nebo také s pivovarníkem Stanislavem Bernardem a hercem Janem Krausem založil Nadační fond proti korupci a v neposlední řadě také zakladatel projektu Pozitivní evoluce.


Oblíbený pořad ČT1 Den D, kde začínající podnikatelé žádají o investice do svých projektů. Tento díl je o tom, jak dopadly projekty, do kterých investoři investovali své peníze. Ale nejen to, ale také důležité rady, jak bý úspěšný v podnikání, které investoři ve videu rozvádějí.