Pokud jste se dostali do tohoto téma, tak je to pouze díky vyhledávačům. Toto téma už bylo upraveno, takže je v nepublikovaných tématech. Podívejte se na tomto webu na jiné věci.

 

 

Reportáž České Televize o výzkumu lidského mozku v propojení s koučováním a osobnostním rozvojem = neuroleadership, kteým se zabývá projekt inner winner (vnitřní vítěz) a projektu Neurorestart, vedeném Jiřím Vokáčem Čmolíkem.


Povídání na důležité téma :Odpojení se od negativních lidí , které mnohé v cestě za cílem brzdí. Randy Gage je podnikatel a multimilionář a v Americe je znám i jako „poradce milionářů“. Jeho přednášky si objednávají lidé z oblasti byznysu – MLM firmy či finanční společnosti, ale přednáší také na seminářích pro veřejnost. Jeho semináře jsou velmi žádané. Sám dokázal vybudovat velkou MLM společnost.


60 minutová přednáška na téma Alchymie úspěchu podnikání, kdy hovoří Michael Rostock, kterého mnozí třeba znají jako investora z pořadu ČT1 Den D. Během této výživné hodiny, začínající podnikatelé a studenti diskutovali o tom, co odlišuje úspěšných podnikatelů od neúspěšných, které byznysy jsou pro investory atraktivní, jaké jsou vlastnosti úspěšného podnikatele a co je důležité pokud chcete vytvořit úspěšný byznys.


Burke Hedges ve videu zajímavě srovnává budování pasivního a aktivního příjmu a uvádí názorný příklad rozdílného myšlení pomocí příběhu dvou kamarádů Pabla a Bruna.