Proč začít vydělávat s Queen Eunike?

  • Česká firma se silným zázemím, která funguje od roku 2008 a na konci roku 2012 se rozhodla udělat program, díky kterému si může každý vytvořit pasivní příjem.
  • Produkty z jedné z nejžádanějších oblastí, které navíc mají dobré hodnocení uživatelů a které jsou za příznivou cenu a takže se dá začít podnikat téměř z nuly.
  • Nadstandartní podpora majitelů firmy a také přístupu k partnerům, kteří mají vytvořené dobré propagační pomůcky a také pravidelné živé semináře a online webináře, kde je možné pozvat lidi, vč školících online webinářů. To vidím jako velkou výhodu, protože webináře jsou kvalitní, stačí jednoduše zvát lidi, kterých je díky magnetickému marketingu na internetu dostatek.
  • Snadné vstupení do partnerského programu bez poplatků či povinnosti nákupů drahých balíčků, jak bývá v mnohých mlm firmách.
  • Otevřený trh s možností být na začátku a vybudovat si tak příjem z větší struktury zákazníků v ČR a SK s možností rozšíření do dalších zemí, kde zatím Qeen Eunike není rozšířená, co se týče partnerského programu.
  • Queen Eunike je výrobce a vlastní různé certifikáty a má patenty a firma celkově má vysokou hodnotu.
  • Možnost mít vlastní e-shop s výhodou, že není potřeba kupovat produkty domů, ale stačí pouze zprosředkovávat prodej, kdy firma poté odešle produkty a vy získáváte provize. Tato forma shopu je z hlediska nákladů ideální.

 

Proč jsem zvolil Qeen Eunike?

Myslím si, že je to asi jedna z nejlepších firem ČR, která nabízí odměňovací plán. A vzhledem k cenám a názorům zákazníků a hlavně rozhodující pro mě byla podpora online prezantací a školení, které je opravdu dobré v tom, že práce za někoho odvede v uvozovkách někdo jiný. A další hlavní faktor, který proč jsem se rozhodl bylo kvůli lidem, co chodí na tento web a hledají něco českého a stabilního s dobrou podporou pomocí prezentací, jinak bych nezačínal s tímto programem, protože mám vybudované a nebo buduji příjmy jinde a finančně přece jen není zas tak pro mě QE zajímavý a také co se týče produktů, tak nejsem vyloženě tento typ, koho by zrovna přesně toto vyloženě zajímalo, ale pokud přemýšlím globálně, tak jsou to samozřejmě žádané produkty, které mohou vyřešit mnohé problémy.

 

Některé zajímavosti:

Queen Eunika teké mají takovou diskuzní poradnu, kde je možné se ptát na věci kolem produktů a vlivu na určité nomoci, či zdravotní problémy, kde je možné dostávat kvalifikované odpověďi. Taková skupina je také na Skype, kde se mohou bavit členové bavit a také na FB, kde je přímo skupina, kde se řeší pouze zkušenosti s výsledky s prudkty.

O produkty už je také zájem v zahraničí a dokonce jsou odebírány i do Ameriky do hokejové NHL.

 

Nejlepší možnost, jak začít a nebo se rohodnout, jestli je Qeen Eunike správná firma práve pro Vás je příjít na pravidelnou online prezentaci, které se konají v :

Celková prezentace o tom, co je Eunike a jaké výhody přináší spolupráce a účinky produktů. 

Každé pondělí ve 20:15h (30 - 45 minut)
Každou středu ve 20:15h (30 - 45 minut)

Odkaz:

https://www.anymeeting.com/eunike1

Jak začít, jak objednat, provizní plán, jak spolupracovat.

Každé pondělí ve 20:40h (15 - 20 minut)
Každou středu ve 20:40h (15 - 20 minut)

Odkaz:

https://www.anymeeting.com/eunike1


 

Registraci je možné provést níže. Registrovaným členům poradím, jak udělat správně magnetický marketing a získávat tak stále zájemce, které můžete zvát na prezentace a tak si jednouše vypomáhat, že nemusíte nikomu nic vysvětlovat se strachem, že něco řeknete špatně.

 

Podrobnější informace o firmě, certifikátech, patentech a produktech je možné vidět ve videu níže, prezentace trvá 45 minut a můžete se rozhodnout.

 

Pokud budete mít zájem o registraci, kdy tak můžete učinit snadno zde a při registraci se nic neplatí.

Pokud máte dotazy, tak mi napište.