Český globální projekt JoinSomethingNew, který nabízí možnost profitovat každému, již představil svoji první kontroverzní aplikaci - Taxi Liftago.

19.04.2013 18:30

 

V tomto článku přiblížím projekt JoinSomethingNew, který je určitě pro mnohé dostatečné známý a nebo o něm alespoň slyšeli, protože nejen že vznikl v České republice, ale také vzbudil značnou pozornost.

Nebudu se vyloženě zaměřovat na hodnocení po stránce toho, jestli je JoinSomethingNew skvělý a nebo špatný projekt, ale mohu pouze říci, že si zakladatelé vzali poměrně velké sousto.

Nechci také hodnotit společnost na základě prvního produktu a to aplikace Liftago Taxi, protože v přípravě jsou další produkty, které by měly stejně jako Liftago tak trošku předbíhat dobu, nebo lépe řečeno nabízet lidem možnosti, na které do té doby nebyli zvyklí, ale možnosti, které mohou být pro veřejnost přínosné a dělat kvalitnější některé praktické věci. 

Ralizovat tyto velké plány, myšlenky a vize určitě nebude snadné a čas ukáže sílu a potenciál a zájem veřejnosti o produkty a možnosti, co tento projekt bude postupně nabízet. Každopádně lidé, co vytváří JoinSomethingNew dostateční vědí, čeho chtějí dostáhnout a to je důležité, protože i vize se stávají skutečností. 

 

Úvaha o tom, proč vznikl tento projekt :

,,Před 8 lety jsem přišel za společníkem s vizí, která v době svého vzniku ještě příliš předbíhala dobu. V minulém roce jsme však zjistili, že nadešel čas, abychom naši vizi přetavili do reality. Sestavili jsme projektový team a zajistili financování celého projektu s rozpočtem výrazně převyšujícím částku jednoho milionu USD. Projekt přináší naprostý průlom v obchodování velmi frekventovaných služeb, který je denně konzumuje značná část celosvětové populace. Pro rozšíření projektu jsme po vzoru Facebooku využili tzv. komunitní marketing, tady šíření formou známých a přátel, virálně, či formou sociálních sítí. Značná část vygenerovaného obratu bude rozdělena mezi lidi, kteří se zaslouží o celosvětové rozšíření tohoto projektu. To co je podobné s Facebookem je, že nikdy nebude třeba platit za registraci nebo participaci na projektu. Naopak naprosto nový je projekt v tom, že lidé, kteří nemají žádný kapitál, či podnikatelský nápad i tak mohou plně participovat na této průlomové podnikatelské příležitosti. Přicházíme tedy s jakýmsi komunitním podnikáním.

 
 

 

Kdo je zakladatelem JoinSomethingNew:

Za projektem stojí celkem veřejně známá osobnost a podnikatel Martin Hausenblas. Podívejte se na rozhovor na ČT24 s Martinem Hausenblasem v pořadu Hyde Park, kliknětě zde.

Martin Hausenblas je se také zviditelnil účastní na rozvoji nevýdělečních projektů, například je zakladatelem Stipendijního fondu Renesance, kde odvádí 10% svojich příjmů a podporuje tak studenty, kteří chtějí začít studovat v zahraničí. 

Zasluhuje se také na rozvoji Ústeckého kraje a zakladatelem komunity I Love Ústí, která propojuje celý kraj a bojuje proti korupci ve svých politických kampaních.

Je také členem Správní rady Nadačního fondu pomoci, který pomáhá obětem nespravedlnosti a příkoří a jejímž zakladatelem je známá protikurupční osobnost Karel Janeček.

 

 

Několik základních faktů:

- Do projektu se během několika měsíců zapojili lidé z více jak 140 zemí světa.

- První produkt už funguje v České republice a na Slovensku - Aplikace Liftago Taxi.

- Moto společnosti pro lidi, co si chtějí vydělat peníze je: ,,Nevyžadujeme žádné poplatky ani závazky (a nikdy nebudeme) to platí na vždycky"

- Představte si, že byste byli u zrodu platebních karet a na každé platební transakci získáváte malý podíl.

- Nyní máte příležitost být na začátku nového globálního byznysu v oblasti technologických služeb, který si klade za cíl zlepšit život ve městech.

 

Co je to aplikace Taxi Liftago a pro koho je vhodná:

- Pro taxikáře, kteří chtějí mít více zákazníků a tak mít i potencionálně větší tržby.

- Pro lidi, kteří někdy jezdí taxíkem a chtějí vědět, kde zrovna v okolí jsou přímo auta taxi služeb a kolik stojí cesta a také reference na taxikáře od ostatních pasažerů.

- Pro lidi, kteří si chtějí vydělat peníze bez toho investovali nějaké peníze. Mohou tedy začít své podnikání a vytvořit si tak pasivní příjem a mít zisky z celé sítě taxikářů a pasažérů. Zkrátka pasivní příjem 24 hodin denně.

Marketerem se také může stát samozřejmě i taxikář, který může doporučit například jiné taxikáře a mít také profit z příjmu ostatních taxikářů, to také již začali někteří taxikáři aplikovat. Dá se říct, že je to zajímavá myšlenka, když taxikář může mít profit z tržby konkurenční taxi služby. 

 

 

Jak se do Taxi Liftago zapojit a nebo vydělávat peníze?

 

Máte tři možnosti: A, B, C

A, Pasažér

B, Řidič/taxikář

C, Marketér

... a nebo všechny dohromady

 

 

A, Pasažér

Jednoduše se zdarma stáhněte aplikaci do mobilu a můžete ji začít využívat.

Staňte se pasažerem a nebo se jen podívejte, jak aplikace funguje, stáhnout aplikaci si můžete zdarma kliknutím zde.

Krátké video, které jednoduše vysvětluje podstatu

—————

Zpět


B, Řidič/Taxikář

Pokud jste taxikářem, stáhněte si aplikaci Liftago Driver, kde také máte všechny návody, jak to funguje.

Staňte se taxikářem a nebo se jen podívejte, jak aplikace funguje, stáhněte si aplikaci zdarma kliknutím zde.

Krátké video, které jednoduše vysvětluje podstatu


C, Marketér

Můžete být pasažerém, nebo taxikářem a ještě k tomu klidně službu sdílet s ostatními. Proč?

Protože se budete podílet na zisku celé skupiny a to i z dalších linií. Takže nejen z lidí, které osobně doporučíte, ale také které doporučí tito lidé a jejich lidé, takže nikdy nevíte, kolik schopných marketérů se objeví někdy níže ve Vaší struktuře a z kolika lidí bude poté profitovat. 

 

Zaregistrujte se zdarma kliknutím zde a můžete začít vydělávat peníze..

Po přihlášení do své kanceláře máte k dispozici své linky, které můžete doporučit a získat tak svoji komunitu. Na základě těchto unikáteních linků se pozná, kdo člověka doporučil. K dispozici jsou také například letáčky, nebo jiné podrůné materiály a také základní vzdělávací materiály, kde jsou rady, které Vám mohou pomoci při pomoci buduvání sítě. Další informa o vývoji a novinky budete dostávat emailem od společnosti. Pokud máte dotazy, tak mi napište.

Krátké video, které jednoduše vysvětluje podstatu


.

 

.


 

.