Kurzy pro radost - zajímavý projekt s video-kurzy a partnerským programem.

19.09.2013 15:18

 

Projekt Kurzy pro radost poskytuje online vzdělávací vide kurzy mnoha lektorů z různých oborů pod jednou střechou. Princip projektu je jednoduchý, kdokoliv se může přihlásit do kurzu zdarma a po shlédnutí několika kurzů si může zaplatit za vstup do placené členské sekce k video kurzu, který ho zajímá. 

 

Kurzy pro radost můžete využít třemi způsoby:

A, První forma je tedy, že se zůčastníte video kurzu, který Vás zajímá v prvním kroku zdarma a poté se rozhodnete zda pokračovat v placené verzi.

B, Druhá forma je, že vy sami se můžete stát lektorem a spustit si tak vlastní video kurz, kdy je Vám zajištěna kompletní technická realizace kurzu. Podrobnější popis níže.

C, Třetí forma je partnerský program (affiliate) který můžete například využít jako doplněk webových stránek a získat tak celkem solidní provize, pokud se někdo do kurzu přihlásí přes Váš partnerský link. Podrobnější popis níže.

 

A,

Výhodou je, že vždy do video kurzu vstoupíte zdarma a poté se rozhodnete, jestli budete pokračovat v placených videích. Další výhodou těchto video kurzů je cena. Protože ceny jsou velmi přijatelné, takže v porovnání, že by jste si podobný kurz museli někde platit samostatně, tak zde bez pochyby cenu oceníte. Kurzy bývají v průměrném cenovém rozpětí  800-1500Kč/kurz.

Příklady kurzů:  Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti.

                          Angličtina hrou pro děti i dospělé

                          Jak uspět na pracovním pohovoru

                          Pilates

                          Exscel pro každodenní použití

                          A mnoho dalšího .........

Na stránku můžete vstoupit kliknutím zde

—————

Zpět