3. prosinec 2013

Aktuality:

Jsou to pouze dva dny, co jsme spustili video systém, který ukazuje krok za krokem, jak může každý vydělávat na internetu a mohu říci, že zájem je větší, než jsme čekali.

Dneska mi celý den volali a psali lidé, že jsem vůbec nestíhal a jsem rád, že to zaujalo tolik lidí a že mohu poradit, jak správně a úspěšně začít.

Registrují se stovky lidí z Česka a to je teprve začátek, protože to co je v tuto chvíli možné vidět je pouze malá část toho, co bude vidět během několika dalších dnů a týdnů.

Kdo pochopí sílu systému, tak může vydělávat zajímavé peníze a to bez rizika a já jsem rozhodl využívat tyto nástroje a sysém v únoru a jsem čím dál více spokojenější a doufám, že s tímto systémem v Česku začne vydělávat mnohem více lidí. 

Ale nejde jen o to, že lidé začnou vydělávat peníze, ale také že se naučí různé věci, které využijí v tom, aby si na internetu budovali příjem. Protože na internetu se brzy bude odvíjete všechno a ti kteří se učí, jak být úspěšný na internetu, tak je to správné rozhodnutí a jsem si jistý, že později toho litovat určitě nebudou.

Úvodní video zobrazíte kliknutím zde a doporučuji sledovat pozorně, protože lidé se mě hodně ptají na věci, které jsou ve videích vysvětlené.

Následně vyplníte dole údaje a pokračujete dále krok za krokem. Pokud se rozhodnete vydělávat, tak získáte moji podporu a rady.

 

 

1. prosinec 2013

Novinka...

Spustili jsme automatizovaný systém pro Česko a Slovensko, o kterém jsem se již zmínil dříve. 

Tento systém Vám ukáže KROK ZA KROKEM, jak být úspěšný na internetu, díky technikám, které fungují v zahraničí již několik let.  Nyní tyto techniky a strategie přivádíme i k nám a ve spojení s nástroji od jedné top společnosti vznikl systém na který mnozí čekali.

Doufám, že se Vám bude líbit, protože každý zde může vydělávat peníze a můžete očekávat, že celý systém se bude postupně ještě zlepšovat.

SimpleMoneySystem je unikátní český video-systém, který Vám ukáže, jak můžete vydělávat peníze stejně jako další lidé.

Proč začíva vydlěávat peníze pomocí našeho systému ?
Mohu říci, že se jedná a jeden z nejjednodušších způsobů, jak vydělávat peníze na internetu. A hlavně bez rizika.
 
Video-systém Vám ukáže krok za krokem, jak můžete díky němu bez rizika vydělávat peníze na internetu. 
Jediné co stačí udělat je řídit se instrukcemi, které provede pomocí snadného návodu, krok za krokem.
 
Celý systém jsme vytvořili zdarma pro každého a napořád. Získáte přesně ty nástroje, které potřebujete k úspěchu. Nástroje nám poskytuje ta top světová společnost a proto nemusíte mít žádné obavy , ale můžete si být naprosto jisti fungujícm systémem, jenž Vám nabízí možnost výdělků, které nejsou nikterak omezeny!
 
Kliknutím zde vstoupíte na úvodní video, kde uvidíte, jak díky našemu systému může vydělávat na internetu opravdu každý.
Sledujte pečlivě úvodní video a poté pokračujte dle instrukcí.
 
Proč jsme vytvořili SimpleMoneySystém ?
SimpleMoneySystem jsme vytvořili, aby i obyčejní lidé bez zkušeností a znalostí mohli vydělávat bez rizika peníze na internetu
Opravdu se jedná o velkého pomocníka, protože automatizovaný SimpleMoneySystem udělá většinu práce za Vás. 
Zní to lákavě a opravdu to tak je.
Zaměřili jsme se na otázku, proč lidé nevydělávají peníze na internetu a kde dělají nejčastější chyby a díky tomu vznikl SMS, který může úplně každý využívat zdarma a to napořád.
 
Co Simple Money Systém nabízí ?
Vše je důkladně vysvětleno v úvodním a dalších videí, který Vám ukáže nejen, jak se zapojit, ale také jak začít vydělávat.
Pokud pochopíte sílu systému, tak můžete vydělávat opravdu zajímavé peníze a hlavně snadným způsobem, kde nic neriskujete. 
 
Spolupráce a moje podpora:
Důležité také je, že získáte moji pomoc a rady. Můžete se mnou kdykoliv komunikovat, jak telefonicky tak na Skype. 
Bude se snažit, aby jste vydělávali co nejvíce peněz, protože můj úspěch je také Váš úspěch.
 
Podívejte se na úvodní video zde, díky kterému vše pochopíte a můžete začít vydělávat třeba hned teď.
Sledujte pečlivě úvodní video a poté pokračujte dle instrukcí.
 
Zkrátka tento podpůrný Simple Money Systém jsme vytvořili pro lidi zdarma, aby mohli vydělávat peníze ve spojení s kvalitní společností, která dává záruku jistoty a stability. 
Pokud někdo neuspěje v SimpleMoneySystemu, tak je potřeba se zamyslet nad tím, co děláte špatně. Protože SMS je sám o sobě dostatečně velký pomocník, aby to mohl zvládnou každý člověk. Ale samozřejmě neznamená to, že není potřeba dělat vůbec nic. .
 
 
Do systému můžete vstoupit zde.
Sledujte pečlivě úvodní video a poté pokračujte dle instrukcí.

 

 

29. listopadu 2013

Napsal jsem nový článek:

Hodnota vituální měny Bitcoin stále roste ! Každý Bitcoin už má cenu přes 20 000 Kč

Na začátku července jsem psal článek o tom, co je to Bitcoin, jak je možné vydělat a jakou má hodnotu a do té doby se hodnota více jak zdesetinásobila.

Jak už jsem v nadpise naznačil, tak hodnota Bitcoinu šla v poslední době výrazně nahoru a překročila hodnotu 1 000 USD za jeden Bitcoin, konkrétně to bylo až 1 242 USD za jeden Bitcoin a vypadá to, že cena stále stoupá. 
Co to znamená ? 
Pokud by jste chtěli koupit 1 Bitcoin, tak Vás to bude stát přes 1 000 USD a pokud by jsme to převedli na České koruny, tak se jedná více jak 20 000 Kč za jeden Bitcoin. 
Pokud vlastníte  Bitcoiny, tak Vás určitě aktuální cena velmi těší, ale jsou také lidé, kteří se mohou chytat za hlavu. A těch je opravdu mnoho. 
Třeba jako člověk, který vystupuje na Bitcoin fóru pod přezdívkou „laszlo“, který si koupil 2 pizzy za 10 000 Bitcoinu. 
Věřím, že 2 pizzy mu v březnu 2010 chutnaly, ale myslím si, že více by mu chutnalo v přepočtu přes 200 000 000 Kč, které by za tento počet získat nyní. (Počítáno při kurzu 1 000 USD za Bitcoin)
Stejně tak uživatel ,,SmokeTooMuch" , který zase směnil v tentýž měsíci 10 000 Bitcoinu za 1 000 Kč a nyní mají hodnotu přes 200 milionů Kč.
Pokračujte v článku kliknutím zde.

 

25. listopadu 2013

Revenue Times 

Tento projekt a popisuji od samého začátku, ale už delší dobu píši, že ho nedoporučuji. Není to tím, že by snad byl problém s výplatami, ale je třeba si uvědomit, že Revenue Times není postaven na dlouhodobém konceptu a je tedy potřeba uvažovat trošku dopředu. A proto v tuto chvíli již není vhodné pro nové lidi, aby v progamu působili. Já bych to doho rozhodně již nešel a proto takto informuji. Téma Revenue Times, kde jsem uváděl jednou za čas aktuality dávám do nepublikovaných témat, protože už mi připadá zbytečné o tom informovat a hlavně také z hlediska mého času je to problém.

 

23. listopadu 2013

Nové téma: Vzdělání a osobní rozvoj

Vytovřil jsem v menu nové téma, kde je možné si rozšířit obrzory. Najdete zde různé zdroje a tipy, kde je možné čerpat hodnotné informace, které vám mohou přinést ty správné myšlenky a usnadnit tak cestu k cíli. 

Říká se, že úspěch po sobě zanechává stopy. Pokud se tedy budete učit od úspěšných a naučíte se přemýšlet stejným způsobem, tak můžete dosáhnout toho stejného. Rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným člověkem je totiž v tom, že každý přemýšlí a následně jedná jiným způsobem. Nabízí se tedy otázka, proč vyšlapávat cestičku stylem pokus-omyl, když už cesta vyšlapaná je a každý může rovnou začít správně a ušetřit si tak čas, námahu a peníze zbytečnými chybami.

Odkud můžete získávat informace + konkrétní příklady : 

A, Online kurzy, školení

B, Internetové stránky

C, Knihy 

D, Filmy

V tématu najdete také knihy, které získaly popularitu a nebo filmy o finační gramotnosti, nebo osobním rozvoji.

Kliknutím zde vstupíte do tématu Vzdělání, osobní rozvoj.

 

14. listopadu 2013

Přidán nový článek do tématu, kde popisuji World GN:

V poslední době sleduji, jak World Global Network v Česku a Slovensku stále více získává popularitu. Probíhají také pavidelně online a také živé prezentace a školení, kterých je možné se zůčastnit.

Výdělky se vyplácí jednou týdně, což je přece jen zajímavější, než třeba měsíčně. A již jsou lidé v Česku i na Slovensku, co po necelém roce působení ve společnosti dosáhli týdenního výdělku překračujícího 100 000 Kč. A to World GN je v této době doslova na začátku nejen v Česku, ale dá se říci, že celosvětově a mnozí si vybudují během následujících roků velmi zajímavý pasivní příjem.
Každý, kdo přemýšlí o tom, že si chce vybudovat pasivní příjem a to ať už pár tisíc, či desetitisíců měsíčně, tak by měl zvážit také možnost spolupráce s World GN, kde ta práce není nikterak složitá a vzhledem k mé podpoře, kterou získává každý, kde bude mít zájem zde vydělávat, tak stačí dodržovat jednoduchá pravidla, díky kterým si dříve nebo později může vybudovat každý svůj pasivní příjem.
Já uvítám spolupráci a pomohu vybudovat příjem každému, kdo opravdu to myslí vážně. Není to sice bez práce, ale je to přeležitost pro každého. 
 
6 výhod spolupráce s World Global Network:

1, I obyčejný člověk může vydělávat na tom, že lidé využívají elektřinu, což v této době každý člověk. Získáváte velmi zajímavé měsíční výnosy z solárních elektráren, kde figurujete jako spolumajitelé a máte nejen smlouvu o vlastnictví na 20 let, ale také pojištění od Alianz proti krádeži, poškození, zničení apod.

2, Budete placeni za to, co děláte každodenně. Pokud vám kdokoliv zavolá, či napíše SMS, tak můžete vydělávat peníze díky reklamní aplikace od inzerentů jako třeba je BMW, Coca Cola, Nike atd. Nic neprodáváte, nic nekupujete a stejně vyděláváte.
3, Můžete volat neomezeně až do 120 zemí na světě a také využívat produkty od World Global Network s dobrými parametry a to mobilní telefon (Smartphone), či tablet.
4, Můžete patřit stále ještě k těm průkopníkům globálního byznysu, který mimo jiné v této chvíli vede anketu o nejúspěšnější network firmu v roce 2014.
5, A to nejlepší na tom je, že můžete vydělávat ještě více, pokud vydělávají i ostatní. Představte si, že čím více někteří vydělávají, tím více můžete vydělávat také vy.
6, Doživotní členství v hodnotě 39 USD, které vám může zajistit velmi dobrou výchozí pozici, protože tak se dá říci, že čím dříve se zapojíte, tím více můžete získat, protože takto je postavená binární struktura. A mnozí si v tuto chvíli mnou ruce, že neváhali a připojili se již při první možnosti.
 
World Global Network uvedl minulý měsíc nový Smartphone s názvem World Diamond Phone III, který jsem si samozřejmě objednal a mám ho již doma. Dá se říci, že během několika dnů byly vyprodány. Diamond Phone III využívá Android 4.2,  foťák 12 Megapixelů, vsup pro dvě SIM karty a 5 palců display, RAM 1G a 8G paměť...
 
Kliknutím zde vstoupíte do článku, který pokračuje videem, kde vidíte nový Smartphone.
Kliknutím zde vstoupíte do na podrobnější popisuj, jak World funguje.

 

 

10.listopadu 2013
Přidal jsem nový článek:
LiderLand3000 s krédem ,,vyberte si nás, jsme nejlepší" láká lidi na proplácení účtenek z nákupů, ale realita je trošku jiná, stejně tak jako další výroky.
V poslední době se mě ptalo více lidí na program s názvem LiderLand3000 a tak jsem se rozhodl napsat takovou recenzi a objasnit základní fakt o tom, jak celý projekt funguje a uvést pravdivé informace, protože jak jsem tak viděl, tak weby a nebo i online prezentace, které v Česku probíhají pravidelně neposkytují tak úplně ideální a pravdivé informace, ale spíše mlživé až lživé informace díky kterým nemusíte udělat správné rozhodnutí.
V této recenzi se můžete dočíst:
Něco o vzniku LiderLandu a minulosti.
Mlživé až vtipné poznatky, které je možné si přečíst a nebo slyšet v online prezentacích.
Pár připomínek k produktům, jestli se tedy vůbec dá tomu řikat produkty.
Kolik je možné vydělávat a způsob odměňování a členství.
Rozeberu také trošku matematicky modelový příklad výdělku, který je uváděný členům na prezentacích, ale 99% lidé už si to pak nespočítá.............

Pokračujte v článku kliknutím zde.

Tento článek je v tématu Můj blog.

 

4.listopadu 2013

Přidal jsem nový článek:

Poker By Proxy láká investory, že jim zhodnotí peníze hraním pokeru, nicméně stejně jako další poker fondy jde o Ponziho schéma.

Vzhledem k tomu, že se mě v poslední době ptalo více lidí co si myslím o programu s názvem Poker By Proxy, tak jsem se rozhodl napsat rovnou článek, kde popíšu celkově, jestli je možné, aby fungoval nějaký investiční fond na příjmu z online pokeru.
Respektive článek bude o tom, proč z technického hlediska žádný fond na příjmech z pokeru fungovat nemůže. 
Není to jediný program, který investorům slibuje zhodnocení peněz na základně hraní online pokeru, protože již v minulosti byly podobné fondy, které toto nabízely a hlavně ještě také budou a to je důvod, proč tento článek píši.
Existují různé fondy, říkejme tomu hyipy, které slibují vysoké zisky třeba v rámci několika procent zhodnocení investované částky denně, ale ať už slibují zisky z forexu, sázení, či online pokeru, tak se téměř vždy bude jednat o klasický podvod. Tedy peníze budou přicházet pouze od nových investorů a k žádnému reálnému zhodnocení investované částky vůbec nedochází. A majitel programu uzavře program, kdy se mu bude chtít a přijde si tak třeba i na slušný výdělek........
 

Pokračovat v článku můžete kliknutím zde.

3. listopadu 2013

Přidal jsem nový článek:

Způsob jak získat velmi výhodné tarify pro volání a SMS, plus možnost doporučení a získání odměn.

Pokud budete chtít, tak můžete získat výhodný tarif od jednoho z hlavních operátorů, které by jste za normálních okolností nikdy nezískali a pro to, aby jste ho získali, tak nemusíte nic splňovat.

Na této možnosti se mi také líbí, že máte nejen výhodný tarif, ale také nemáte smlouvu se závazkem, protože klasicky operátoři dávají, že třeba na rok a dva a pokud chcete vypovědět, tak musíte zbytek doplatit. 
 
Jsou k dispozici dva tarify:
Neomezené volání a neomezené SMS do všech sítí + internet 600 MB.
Cena: Měsíčně včetně DPH: 490 Kč
A
Volání 1,82 Kč/minuta a SMS za 1,21 Kč do všech sítí + VPN 0 Kč/minuta
Cena: Měsíčně včetně DPH: 1 Kč
Například může mít tarif za 1 Kč celá rodina a volání mezi sebou budou mít zdarma a tarif 1 Kč měsíčně.
 
Pokračovat v článku můžete kliknutím zde.

 

2. listopadu 2013

Přidal jsem nový článek: Edit (Kurz již není k prodeji, doba prodeje vypršela)

Akademie rétoriky - Kvalitní video kurz, který zdokonaluje schopnosti, k dispozici také partnerský program.

Rozhodl jsem se napsat článek na zajímavý video kurz, protože zajímá pro širokou věřejnost lidí.
Podívejte si na první videa, které jsou zdarma a udělejte si svůj názor, ale myslím si, že ocentí věci, které zde můžete získat.
V prvé řadě napíši něco o kurzu a poté napíši také, jak si můžete případně pomocí kurzu Akademie rétoriky vydělat nějaké peníze.
Lektorkou kurzu je Jitka Sedláčková:
Aktivní herečka, dabérka známá z divadla filmů a TV. Můžete ji znát například ze seriálu Ulice, Ordinace v růžové zahradě, nebo z filmu Babovřesky a mnoho dalších. 
Rétoriku vyučuje 5 let na hereckých školách a soukromých kurzech. Jedná se o efektní techniky, které mohou pomoci jak v osobním, tak v pracovním životě. V kurzu asistují v modelových situacích její další herečtí kolegové.

 

Do kategorie Akademie rétoriky vstoupíte kliknutím zde.

 

31. října 2013

World GMN aktuality:

Od 18-21 října proběhla Diamond Live Tour v Brazílii, kde společnost opět představila další novinky a plány, které jsou připravané do budoucna. Další Tour proběhne za několik měsíců v Dominikánské republice.

World získává stále větší popularitu nejen po celém světě, ale také v Česku a Slovensku a řada lidí již dosahuje zajímavých výdělků. Probíhají také pravidelné online prezentace a také živé prezentece po ČR a SK.

Pokud máte zájem se podívat na online webinář, tak mi napište a pošlu link a také celý systém vysvětlím po telefonu. Tato společnost nabízí velmi zajímavé možnosti a jsem zde rok a stále více jsem spokojenější a to je teprve začátek.

Momentálně největší zájem je o investice do solárních elektráren, které společnost staví v rámci Kjotského protokolu. Každému se tedy nabízí ideální možnost, jak chytře investovat do produktu od nízké částky a stát se spolumajitelem solární elektrárny a získávat tak výnosy každý měsíc po dobu minimálně 20let na kterou je uzavřená smlouva. 

 

V prodeji nový mobil Diamond 3:

Byl představen nový smartphon do prodeje, který jsem si koupil a už ho mám doma. Co se týče parametrů, tak se dá srovnávat s novými mobili od těch nejznámějších značek. A od Worldu je nejen cenově zajímavý, ale také už i aplikace AdKash a SoftSim.

 

Zápis do prestižní organizace DSA:

World již splnil podmínky pro zápis do DSA a brzy již bude po roční kontrole členem a to velká prestiž pro firmu, protože tento orgán velmi přísně kontroluje firmy.

 
Aplikace SoftSim k dispozici na Android , Apple , Windows Mobile:
Brzy bude k dispozici ke stažení nový typ Soft Sim, který je nejen pro Android, ale také Apple a Windows Mobile.
Krom neomezeného volání po celém světě bude nabízet první Mobile Video Webinář bude k dispozici s tabletů a mobilních telefonů s video komunikaci. Tuto verze SOFT SIM budeme moci volně používat pro volání 
 
Firma uvádí na trh charitativní nadaci s názvem Svět pro lidi :
Nová charitativní nadace, která bude podporovat lidi v chudých zemích ve vzdělání a stavět školy.
Svět pro lidi ( ještě trochu o novinkách, čekáme na podrobnosti)
 
Ještě tento rok otevře Londýnské centrum, kde bude vstupovat také na burzu:
Krom vstupu na Londýnskou burzu, také World vstupuje na  New York Stock Exchange.
 
Změná názvu z World GMN na World GN:
Už delší dobu se společnost představuje jako World Global Network a ne jako World Global Mobil Network.
 

 

Do tématu, kde popisuji World GN a kde se můžete zapojit - vstoupíte kliknutím zde.

 

29. října 2013

Pure Leverage aktuality z října

V říjnu proběhl Event (setkání) v Las Vegas, kde proběhlo dvou denní školení proč členy Pure Leverage a můžete se podívat na zkrácené video z Evenu níže.

Jsou také nové některé novinky a to třeba nový vzdělávací balíček, kde je možné získávat 100% provize chystá se další produkt a to video na server, což je celkem zajímavý produkt a po kterém je celkem poptávka.

Nyní přípravujeme podpůrný systém pro Česko a Slovensko, který výrazně zvýší výdělky lidí u nás. Pravdou je, že vydělávat na americkém trhu pomocí Pure Leverege je jednodušší, než vydělávat u nás, ale nyní tomu tak nebude, protože tento automatizovaný systém pomůže nejen pochopit celý program, ale také ukáže jak začít vydělávat a to doslova krok za krokem ve videích.

Něco takového ještě v ČR a ani v SK nikdy nebylo, ale takové systémy velmi dobře fungují v zahraničí a je jisté, že stejně tak to bude i nás.

Náš systém bude pro každého zdarma a společně s nástroji Pure Leverage si bude moci každý vybudovat příjem na internetu snadněji, než do této doby mohl. Každý kdo bude v mém týmu získá také moji podporu a pomoc a v mém zájmu bude, aby vydělávalo co nejvíce lidí.

Klikněte zde pro zobrazení článku a krátkého videa z Eventu.

Pokud chcete vstoupit do tématu Pure Leverega, klikněte zde.

 

24. října 2013

Přidal jsem aktuální stav do aktuality a novinky v tématech Digital Generation a Revenue Times.

K DG, které nikterak nedoporučuji jsem přidal novinky z výběrům a limitům a k Revenue Times jen že brzo bude uveden nový produkt a to záchytové stránky.

Tyto programy se nachází v sekci Další způsoby výdělku zde.

 

 

20. října 2013

Nový článek:

Napsal jsem další článek na české programy Tip-invest, Bsmartinvest. První jsem psal na začátku dubna, kde jsem upozorňoval a nyní jsem napsal pokračování, jak to dopadlo.

Tip-Invest, Bsmartinvest - Dopadlo to tak, jak jsem psal dříve a lidé přišli o své penízeTip-Invest, Bsmartinvest 

Do sekce, kde jsem přidal článek vstupte zde.

 

16. října 2013

Uprava menu:

Proběhly další změny ve strukutře menu a ještě několik jich proběhne.

Poté přidám některé nové články a do konce měsíce bychom měli dokončit systém, který připravujeme a které mnoho lidem pomůže k výdělku.

Nyní způsoby, jak vydělat peníze jsou v sekci - Doporučené výdělky

Upravena také sekce Spolupráce a sekce O webu, kde je zkráceně přidána orientace na webu.

 

11. října 2013

Uprava menu:

Místo téma recenze vzniklo nové sekce s názvem - Můj blog.

Do sekce byly zkopírovány a upraveny články, které už jsem psal dříve, akorát jsem je trošku upravil ještě pro lepší přehlednost.

Zatím jsou tam články, kterou jsem pojmenoval takto:

- Emailovky vydělávají na hlouposti lidí, kteří za čtení reklamních emailů získávají fiktivní peníze.

- Existuje opravdu účinná strategie, která zaručí dlouhodobé vyhrávání na ruletě ? Plus rozbor populární strategie Martingale

- Klikačky (PTC) lidem přináší ztrátu času a ponaučení, ale ne peníze. Nebuďte hloupí a neztrácejte čas.

- Český globální projekt JoinSomethingNew, který nabízí možnost profitovat každému, již představil svoji první kontroverzní aplikaci - Taxi Liftago.

- Hyipy nabízí velmi rychlé zhodnocení peněz a další pohádky a proto je třeba dát na selský rozum.
- České investiční projekty Tip-invest, Bsmartinvest lákají vysokým zhodnocením peněz pomocí sportovního sázení. Ale pozor!

 

 Kliknutím zde vstoupíte do kategorie - Můj blog.

 

27. září 2013

 

Pure Leverage - Upravil jsem téma asi nejlepšího výdělku na internetu. Plus chystáme v říjnu podpůrný systém, který lidem zvedne výrazně zisky. Bude to automatický systém. A vydělávat už ani nebude snadnější. Nyní intenzivně pracujeme, aby bylo možné využít ten systém co nejdříve. Bude to zdarma pro každého člena. Vstupte do tématu zde.

 

Úprava a přidáná nových článků:

Upravil jsem dva články, které najdete v článkách pod názvem:

- Online poker - Pro některé zábava a pro druhé výdělek.

- Network marketing - obchodní model budoucnosti, kde nemusíte nic umět a přesto můžete zbohatnout a který je přístupný pro každého

 

 Kliknutím zde vstoupíte do kategorie článků

 

 

21. září 2013

Úprava menu a přidání článků:

Vzhledem k tomu, že v menu již nebude část popisu affiliate partnerských programů, tak jsem udělal jednotný článek na banky Zuno a mBank, který jsem nazval:

Zuno a mBank - Solidní banky s jednoduchým zřízením zdarma, které navíc nabízí finanční odměny za doporučení pro obě strany.

Článek jsem hlavně z důvodu, že ještě v této době jsou existují lidé, co nevyužívají internetové bankovnictí a kreditní karty, či pouze hledají další banku, kterou budou využívat k některých úkonům. 

Dalším důvodem proč se v tomto článku zmiňuji o těchto bankách je, že nabízí možnost snadno získat finančí odměny. A když vidím, jak mnozí ztrácí svůj čas nějakým vyplňováním dotazníků, klikání na reklam v emailech, či na reklamu v ,,klikačkách" tak získat bonus za doporučení mi příjde o něco smysluplnější a rozumnější přivýdělek, takže myslím si, že tuto možnost někteří ocení. Finanční odměny jsou dokonce vypláci na obě dvě strany, tedy tomu kdo si založí nový učet i tomu, kde ho doporučil na základě zvacího kodu. 

 

Kliknutím zde vstoupíte do kategorie článků

 

20. září 2013

Úprava menu a přidání článků: V menu již není kategorie, kde byl popis a příklady affiliate partnerských programů, ale místo toho jsem některé věci z tohoto téma upravil a následně dal do tématu články. Na webu budou probíhat další úpravy. 

Pod názvem:

Co jsou to affiliate partnerské programy a proč jsou značně výhodné, jak pro firmy, tak pro partnery, kteří se zapojí zdarma.

 

Poté jsem ještě přidal a upravil další tři téma do článku, které jsem nazval:

 

Skype, TeamViewer, iKal - Užitečné programy zdarma, které určitě využijete. - V tomto článku popisuji tři programy, které jsou užitečné pro každého a jsou zdarma. Skype a TeamViwer zná asi využívá asi každý a iKal většina asi nezná, ale je to užitečná stránka, kterou využívám každý den.

Kurzy pro radost - Zajímavý projekt, který nabízí mnoho online kurzů různých oborů na jednom místě + kvalitní partnerský program zdarma - Zde přibližuji projekt online kurzů, který se mi líbí, protože online kurzy jsou kvalitně natočené a za dobré ceny a mnoho lidí si tam může najít třeba to, co by se chtěl naučit. Myslím, že postupem času tam bude přibývat čím dál více praktických kurzů, které využijete například i v podnikání.

PokerStrategy - Největší škola online pokeru zdarma s doplňkovým affiliate programem. - PokerStrategy jsem se rozhodl přidat, protože je to kvalitní škola a komunita o online pokeru zdarma. A i online poker je jeden ze způsobů, jak člověk může vydělávat peníze na internetu, když pracuje na tom, aby zlepšoval svoji hru. Pokud někdo začíná s pokerem a nebo chce zdokonalit svoji hru, tak určitě mohu upřímně doporučit PokerStrategy.

I já jsem tam v podstatě kdysi začínal a naučil některé věci a díky tomu, že jsem na své hře dost pracoval a učil se od těch nejlepších, tak jsem se postupně dostal až nejvyšší limity a hraní až 30 stolů zároveň. A věřím, že PokerStrategy může pomoci každému hráči a to ať začátečníkovi, tak pokročilému, ale musí také sám chtít se zlepšovat.

 

 Kliknutím zde vstoupíte do kategorie článků

 

 

9. září 2013

V poslední době jsem na webu prováděl méně aktualizací, než bývá mým zvykem, ale je to pouze dočasné, protože web bude mít celkem výrazné změny v dohledné době. Budu jinak strukturovat menu a psát více článkyV této chvíli více tvořím návody, které jsou přístupné pouze pro lidi z mého týmu, aby zkrátka vydělávali peníze. Nejen návody, ale spíše se soustředím na telefonickou komunikaci a vzhledem k tomu, že teď v World GMN jsou nové věci a čím dál více lidí projevuje zájem si začít budovat svoji budoucnost, tak zkrátka starostí je dost. Protože World GMN má zkrátka potenciál a žádná jiná firma nenabízí takové možnosti a proto se zajímají podnikatelé, manageři, investoři, ale i obyčejní lidé, kteří chtějí lepší finanční budoucnost a hledají ideální levné podnikání.

A také v tuto chvíli dělám společně s několika lidmi návody do Pure Leverage a to krok za krokem jak začít pomocí tohoto systému vydělávat peníze. Pak už nevidím žádný důvod, proč by se někomu nemohlo dařit a společně s našim novým podpůrným systémem může vydělat každý na anglicky mluvím trhu, aniž by znal jazyk. Tento video systém je autopilotní a má zajímavé výsledky, takže to chci více aplikovat i mezi lidi v ČR, protože pak jendouduše nejsou omezeni velikostí ČR a mohou vydělávat v zahraničí, kde mají větší možnosti. Navíc Pure Leverage je bez rizika a proto také o tento program je velký zájem a proto jsme se rozhodli udělat  také český video návod s vysvětlením, jak celý program funguje a registraci a to může poté využívat každý člověk, takže nikdo nemusí mít obavy, jak to vysvětlovat lidem, když budou mít takovou stránku, která to udělá za ně. Pokud se nad tím zamyslíte, tak už snad více ani nejde pomoci, aby mohl každý vydělávat. Pokud by ani toto nezvládl, tak je třeba nehledat nic nového, ale začít u sebe, protože problém je právě v takovém člověku. Ale to platí obecně.

Mnozí by chtěli, abych sem přidával více projektů, ale chyba proč někdo nevydělává není v tom, že nejsou možnosti, to si pouze lidé namlouvají. Možností je plno. Chyba je pouze v konkrétních lidech, kteří to bud dělají špatně a nebo si myslí, že bez nic nedělání spadne vše do klína. Ale tak to nefunguje. To bylo jen tak okrajem.

Nechávám více zaplý online chat, takže pokud bude něco třeba, tak pište tam, či na email, Skype a po domluvě klidně i mohu zavolat na mobil. Upřednostňuji celkově mluvení, než klasické psaní. Protože lidé s kterými takto mluvím a pomáhám jim, tak mají pak lepší výsledky.

A pokud chcete více informací například i k těmto dvou firmám (Pure Leverage, World GMN) tak mi nejlépe napište a já Vám to vysvětlím, všechny údaje zde neuvádím, tak aby jste zjistili, jestli je to vhodné pro Vás a nebo to není, To si musí každý rozhodnout sám, já nikoho nepřemlouvám. Je na každém, jestli některou z těchto dvou možností využije, ale Pure Leverage je čistě internetový a World GMN je využitelné pro každého člověka a lidé co mají největší výsledky fungují hlavně offline.

 

 

21. srpna 2013

 

JoinSomethingNew/Taxi Liftago - Tuto aktualizaci provedu tak trošku netypicky a to, že sem zkopíruji co poslal firma za informace, myslím, že to tak bude nejlepší.

,,Okamžik, na který netrpělivě čekáte, je tu:

Od 26.8. začíná Liftago rozdělovat odměny za jízdy uskutečněné v rámci Vaší komunity.

Čím více jízd vaše komunita uskuteční, tím více vyděláte. Řidiči budou i nadále využívat období zakázek zdarma, a to až do spuštění režimu placených objednávek. Ten spustíme ve chvíli, kdy bude systém připraven na různé ceny objednávek podle velikosti měst. Do té doby poběží Plán odměn s tím, že jeden pasažér může do komunity vygenerovat svoji reálně uskutečněnou Liftago jízdou pouze jednu odměnu denně.
 
Nyní je tedy ten správný čas, abyste:
  1. Stáhli aplikaci Taxi Liftago a přihlásili se v aplikaci se svými marketérskými údaji v sekci “Profil” - “Přihlášení pro marketéry”,
  2. doporučili stažení a zahájení používání aplikace k taxi jízdám i všem ostatním členům Vaší komunity,
  3. rozeslali zvací odkazy ke stažení aplikace všem vašim potenciálním pasažérům a nastartovali realizaci svých dalších zamýšlených kampaní a propagačních akcí pro získávání řidičů a pasažérů.
Abychom co nejvíce podpořili vaše marketingové aktivity, rozhodli jsme se realizovat centrálně řízenou kampaň, zatím zaměřenou pouze na Českou republiku.
 
Řidiči
  1. budou i nadále využívat období zakázek zdarma, a to až do spuštění režimu placených objednávek. 
  2. V termínu od 21.8. do 6.9.2013 získají 25 Kč za každého nového uživatele (řidiče s dokončenou instalací a registrací nebo pasažéra s instalovanou aplikací) v rámci 1.linie jejich komunity. Dále jim do komunity přidáme jednoho dalšího pasažéra, který si aplikaci stáhl bez zvacího kódu, a to až do úplného rozdělení všech volných pasažérů bez patrona.
  3. Pět řidičů s nejvyšším počtem získaných uživatelů (a kteří zároveň dosáhli minimálně 25 takto získaných uživatelů) navíc získá chytrý telefon Samsung Galaxy S3.
Marketéři
  1. Od 21.8.2013 do 6.9.2013 včetně získají všichni marketéři Liftago za každého nově získaného uživatele (řidiče s dokončenou instalací a registrací nebo pasažéra s instalovanou aplikací) do 1.linie své komunity jednoho dalšího pasažéra navíc, který si aplikaci stáhl bez zvacího kódu, a to až do úplného rozdělení všech volných pasažérů bez patrona.
  2. Tři marketéři s nejvyšším počtem řidičů zaregistrovaných od 21.8. do 6.9.2013 v 1.linii své komunity (a kteří dosáhli minimálně 20 zaregistrovaných řidičů) získají odměnu 20.000,- Kč.
  3. Tři marketéři s nejvyšším počtem získaných pasažérů od 21.8. do 6.9.2013 v 1.linii své komunity získají odměnu 10.000,- Kč.

Klikněte zde a vstupte do tématu, kde Taxi Liftago popisuji a kde je možné se také zaregistrovat.

 

 

Revenue Times  - Je to teprve 14 dnů od chvíle, kdy jsem RevenueTimes přidal na web a kdy se také začalo rozšiřovat po ČR a už jsou zde stovky registrovaných a převážně spokojených členů z Česka a Slovenska a samozřejmě další tisíce členů z dalších zemí. Takže dá se říct, že i když je Revenue Times funguje teprve něco přes dva týdny, tak už si začíná vypracovávat slušnou popularitu a přitom ještě není úplně kompletně funkční, alespoň co se týče množství produktů. Ale to není tolik důležité. Nejdůležitější je, že se neobjevily v podstatě žádné technické problémy a vše funguje, jak má a výběry jsou bezproblémové arychlé.

Trošku nevýhoda je, že zatím není funkční Solid Trust Pay, protože přece jen STP je asi nejvíce používání peněženka a mnozí čekají na přidání této peněženky, tak snad to bude brzo. Momentálně nejvíce členů využívá Payzu, což je také vhodný procesor a více využívaný než EgoPay a Perfect Money, které jsou také k dispozici.

V tuto chvíly mohu hodnotit Revenue Times kladně a možná mě až trošku i překvapilo, že se neobjevily, žádné chybky na startu a že v podstatě běží vše jak má a další funkce mají být v dohledné době, což je určitě dobré. Revenue Times má všechny předpoklady k tomu, aby se jednalo a dlouhodobě fungující projekt na bázi denního příjmu, protože koncept odměnovacího plánu je složen opravdu zajímavě a jsem si jistý, že se objeví dříve, nebo později nějaký program, který se bude snažit Revenue Times napodobit.

 

Pro inspiraci přidám můj včerejší výběr na Payzu.

Kliknutím zde vstoupíte do tématu Revenue Times, kde je popis celého programu a případná registrace

 

20. srpna 2013

World GMN - Upravil jsem a aktualizoval popis. Změnil jsem také aktuality a přidal aktuální informace z tohoto měsíce o novém balíčku, otevření první solární elektrárny v Rumunsku, kde jsem přidal takové promo video z náštěvy Rumunska členů z mého týmu z ČR a SK a je možné si pochlechnout také poznatky a názory na World GMN a vidět, jak elektrárna vypadá. Další aktuální informace jsem popsal v aktualitách, například info o zapsání do prestižní organizace DSA a nebo vstup na Londýnskou burzu a nové sídlo v Londýně.

Krátké video a aktuální novinky si můžete přečíst zde

Upravený popis, jak World GMN funguje si můžte přečíst zde

 

14. srpna 2013

AddWallet - Už více jak dva měsíce nedoporučuju vstup pro nové členy a pouze aktualizuji novinky. Samozřejmě není jisté, že se stav nezlepší a bude to zase výhodné i pro nové členy, ale pokud budu vycházet z momentální situace, tak přece jen technické problémy, které má nově upravný systém a které nejsou nikterak motivující, jak pro stávající členy, tak ani pro nové členy. Sice výběry chodí, i když teda jsou to selektivní platby a některým se také nedaří provést výběr, protože májí nějakou technickou chybu v účtu a nebo zkrátka mají pending..

V lednu když jsem AddWallet přidal jako hybridní program, který měl velký potenciál být úspěšným programem v tomto oboru a to protože nastavil rysy, které v členech vzbuzovaly určitě podobnosti s jedním úspěšným programem. Předpoklad popuarity se vyplnil, alespoň po nějaký čas. Nicméně asi po čtyřech měsících se začaly objevovat chyby, které zkrátka měly velký vliv na opatrnost členů a také na příchod nových členů.

Velký problém nastal, když hackeři vybraly z programu větší množství peněz, to je zkrátka problém pro další chod programu, to je jasné, denní výnosy se náhle snížily. Nicméně to je chyba AddWallet a amatérsky provedených programátorských prací kolem scriptu, to opravdu bylo podcenění, které znamenalo velkou ránu pro celý program, navíc měli podniknou něco hned.. Následné velké změny sice zamezily ztráty od hackerů, ale zase přinesly nové problémy v podobě funkcní v back office a další komplikace s tím spojené.

I když program má velké plány, tak jedna věc je něco mít vymyšlené a druhá věc je to zrealizovat. A to dokonce i když se realizace podaří ze začátku lépe, než bylo vůbec očekávání, tak kdykoliv se může situace otočit.

Majitelé AddWallet v této době by nejraději vrátili čas, aby před tím než začnou měli opravdu kvalitně připravený program a technicky funkční a promyšlené a také bezpečný. To že tuto situaci podcenili s největší pravděpodobností bude stát nedotáhnutí do konce plánu s kterými AddWallet počítal do budoucna. Nicméně, jak už jsem řekl výše, nikdy není dáno, že se situace nezlepší, ale otázkou zůstává, jestli je vůbec možné získat plnou důvěru členů zpět.

Z tohoto důvodů přesouvám téma AddWallet do sekce pro registrované v menu, kde budu aktualizovat pouze, když bude něco nového. Pokud budete chtít vědět, co se děje, můžete se zaregistrovat a nebo mi případně napsat na email..

 

 

 

12. srpna 2013

 

Obecné aktuality na webu

- V dohledné době také plánuji spustit novou sekci, kde budu psát různé poznatky. To bude něco na způsob blogu a bude to podobné článkům a nebo recenzím. Dá se říct tedy takový mix, ale články budou spíše kratší a vždy zaměřené na něco, co by mohlo náštěvníky zajímat.

Možná se některým zdá, že v poslední době zde není tolik nových článků, příležitostí apod. To je možná pravda, ale jak už jsem říkal dříve, tak přes léto to nechám trošku volnější, nicméně tento web půjde pořád dopředu a věřím, že opravdu postupem času, zde bude tolik informací a možností, že si většina lidí příjde na své a bude se vracet.

Zároven se také omlouvám odběratelům novinek, že jsem už měsíce neposlal vůbec nic, i když změny tady byly. Nicméně, pokud mám na každého kontakt, tak stejně má výhodu do budoucna, protože zkrátka můžu kdykoliv informovat o něčem, co na web nebudu dávat.

Já ty aktuality pak budu posílat přes jednu službu, takže s tím to bude daleko jednodušší a budu moci to poslat vícekrát jak jednou za několik měsíců a takto můžete vědět vše opravdu první a nemusíte každý den sledovat třeba tento web.

 

 

30. července 2013

Xvioli - Vzhledem k tomu, že nastaly nějaké změny a novinky a je také nový web, tak jsem upravil popis tohoto programu. Jedna ze zajímavých novinek je, že odměnovací plán bude binární strukturou, což bývá pro členy motivují, že tvoří pouze dvě strany získávají provize do nekončené hloubky a také dochází k přelévání, tedy získávání členů, které zaregistroval někdo výše.

Registrace má je zdarma a má to tak být stále.

Podle posledního vyjádření by také mělo být k dispozici volání zdarma pro všechny členy. Samozřejmě pouze ostatním členům.

Informace a plánu použiji z od majitele Xvioli:

,, Následující nabídka je jedna z těch velmi dobrých, protože se jedná o projekt, který na světě zatím nenajdete. Po registraci se ocitnete v prostředí, které lze charakterizovat jako Multi Network Marketing. Čtete správně - multisíťový marketing. Do tohoto prostředí budou průběžně napojovány nové příležitosti a jako registrovaní partneři budete mít možnost si sáhnout na skvělé výdělky, zejména z oblasti mobilní reklamy. Našimi partnery se postupně stávají obchody, restaurace a všichni, kteří něco prodávají nebo nabízí služby.Telefonování zdarma a za toto telefonování budete ještě placeni,neboť si z mobilu přečtete reklamu kterou zaplatí reklamní agentury.V neposlední řadě slevomobil - něco jako globální slevomat zasazený do prostředí mlm S další nabídkou budete postupně seznamováni po registraci. Nyní máte skvělou příležitost být - společně s již registrovanými partnery - na začátku prvního globálního Multi Network Marketingu na světě."

Více o Xvioli jsem popsal ZDE, kde je také možné se zdarma zaregistrovat.

 

 

26. července 2013

Informace k projektu JubiRev/JubiMax a momentálním dění o kterém jsem již informoval na začátku a upozornil později na změny v kompenzačním plánu :

O JubiRev/JubiMax jsem informovat zde na webu hned na začátku, když byl v předstartovní fázi, že by to mohl být dobrý program. Celý program byl také celkem sledován v ČR, kde se zaregistrovalo celkem dost členů hned v předstartu a to zdarma. Koncept na sdílení příjmů je oblíbený a v podstatě tento koncepat tak trošku přípomínal ZeekRewards, což by mnoho lidem vyhovovalo, akorát zde s reálnými produkty, což by mohlo mít vliv na dlouhověkost programu a hned první dny předstarovní fáze ve světě vzbudily velký zájem. Vcelku ideální model mohl příležitost lidem, kteří chtějí vydělávat aniž by něco museli prodávat a nebo program doporučit dále, což přesně mnoho lidí vyhledává. Po stránce profesionality a vůbec celého provedení webu a častých prezentací a přístupu firmy ke členům ještě více vzbuzovalo zájem už v předstartovní fázy.

Hlavní zvrat nastal, když už se JubiRev/JubiMax začal rozjíždět a bylo možné vydělávat peníze, protože došlo k některým úpravám asi aby byl model více v pořádku po právní činnosti, nicméně to celý  koncept celkem změnilo a pro mě a také pro mnoho lidí z toho vznikl nezajímavý odměnovací model, jak už jsem upozorňoval dříve, tak akorát teď ještě udělám takové shnrnutí. Je to v podstatě mlm, než sdílení příjmů. Navíc plán je složitý a lidé ho nechápou, což je velká chyba, protože složité plány těžko mohou slavit úspěch. Ano JubiRev má produkty a odměnuje za to, když dáte inzerát denně. Ale pak jsou další potřebné kvalifikace, aby zkrátka bylo vše v pohodě po legální stránce. Můžete si také za bodu domů objednávat produkty, kterých je více. Pokud zažádáte o výběr, tak dostanete vyplaceno, to není že by JubiRev neplatilo, akorát prostě po změně plánu mi to v tuto chvíli nepřipadá lákavé, aby mě to motivovalo k nějaké aktivitě do budoucna, pokud tedy nenastane nějaký výrazný zvrat, který asi nenastane. V tuto chvíli sice máte denní zisk za inzerát, ale člověku to nebude stačit s největší pravděpodobností, aby vůbec vydělal více jak sám nakoupil bodů, takže bude muset mít tým a splnit další podmínky jako realizovaný měsíční prodej a potřebné rozdání bodů zákazníkům. To sice není až takový problém, protože to jde udělat celkem snadno, ale jsou to další náklady jako třeba poštovné. Navíc se ukázalo, že zásilky do ČR mají problémy na celním úřadě. Přece jen zákony jsou už přísnější, co se týče zahraniční zásilek, než tak bylo nedávno. Pokud vše toto sečtu, tak změna plánu z JubiRev udělala něco jiného, než bylo původně plánu v předstartovní fázy. Navíc v tuto to je celkem finačně nákladnější, takže by to nebylo pro lidi, co chtějí investovat nějaké menší částky do nákupu bodů pro zákazníky, aby se to vyplatilo vůbec kvůli měsíčnímů členství a dalším věcem, ale jak jsem řekl bez aktivity tvorby týmu v tomto plánu jde vydělat opravdu s těží. A výdělek pomocí JubiRev je v tuto chvíli podstatně složitější, než bylo původně plánováno, proto nemohu tuto firmu určitě v tuto chvíli doporučit nikomu.

 

25. července 2013

Digital Generation -V toto chvíli si nemůžete změnit platební procesor v profilu, takže pokud například jste měli pouze zadanou Payzu pro výběry a teď chcete přidat EgoPay, tak se to v profilu neuloží. Toto by mělo být vyřešeno v rámci několika dnů podle zpráv od DG.

 

19. července 2013

Digital Generation - Již nebude možné využívat pro výběr Payzu, protože jsou tam určitě problémy mezi DG a Payzou, takže vhodné bude třeba zvolit pro výběry EgoPay, která je propojená s Payzou, respektive z EgoPay je pak možné poslat peníze na Payzu a vybrat. A nebo zvolit třeba Perfect Money pro výběry, případně Paxum, ale s tou nemám zatím žádné zkušenosti.

 

11. července 2013

Pozor na lži : Shrnutí Digital Generation a a fakta o využití výkonu sloučených PC  v souvislosti s ,,těžbou" BTC. 

 

Vzhledem k mnoho dotazům, které dostávám, kde se lidé ptají na Digital Generation a na můj názor, co si o tom myslím jsem se rozhodl napsat takové  shrnutí DG, protože na internetu jsou často informace, které jsou dost od reality. 

Pravdou je, že o Digital Generation toho je možné najít u nás mnoho, vzhledem k tomu, že momentálně je to pro lidi v ČR velmi žhavé téma.

O čemž také mluví graf z Alexa a náštěvnost lidí z ČR, kterých denně vstoupí na stránku Digital Generation mnoho a světový nárost náštěvnosti je dokonce 800 000% za poslední tři měsíce. (Obecný popis, jak DG funguje jsem popsal zde)

Proč vůbec Digital Generation vzbuzuje tak velký zájem u lidí?

To je jasná odpověď. Když je možné někdy získat peníze zdarma, lidé jsou jak krysy. 

A mnohdy zapomínají přemýšlet, jednoduše se nechají zaslepit penězi, když jsem se tak podíval na nějaké diskuze, tak jsem se opravdu musel spíše smát. 

Obecně nemám rád, pokud někdo něco strašně moc vychvaluje a vlastně o tom technicky nic neví a v podstatě ani nechce vědět.

Protože proč přece? Nemusím nic dělat, neinvestoval jsem žádné peníze a každý den vybírám peníze! Je to jak sen! Ano, to mnoho lidem stačí. Tak proč nezačít doporučovat Digital Generation dále. Vlastně je to úplně snadné i pro ty nejméně schopné lidi. To se nedá upřít.

Člověk tedy nemusí nic dělat ,,pracuje" za něj pouze počítač. Teoreticky nemusí investovat peníze, ale vybírá peníze třeba každý den. Ano.To se nedá upřít.

Což musím potvrdit, protože výběry jsou každý den připsány ihned na Payzu........

Co se v Digital Generation plánuje do budoucna ?

Podle vyjádření Digital Generation bude tento měsíc k dispozici největší platební systém na světě a to PayPal. V dohledné době také možnost nechat vydělávat mobilní telefon a nebo tablet. Dále vlastní kreditní karta Digital Generation z které bude možné vybírat z bankomatu. To jsou zajímavé plány, ale zatím jsou to plány. Pokud bude PayPal opravdu, tak určitě to DG dost podpoří, i když jsou k dispozici i klasické kreditní karty, ale nejvíce využívaná je Payza.

 

Ale.......

Pokud se zaměřuje Digital Generation na těžbu Bitcoin, jak se alespoň říká, tak je potřeba si uvědomit následné fakta. 

Ano, mining pool je nejlepší na těžení BTC. Takže ano, sloučení počítačů je běžné k těžbě BTC a využívá to velké množství lidé na celém světě. 

Nicméně. Pokud se podíváme na to, kolik je možné vytěžit, tak najednou se začínají být pochybnosti. Pokud se podívám, jak malou část Digital Generation využívá z výkonu PC a jak rychle nabíhají zisky, tak to vzbuzuje otázky každému, kdo tomu rozumí. Jednoduše řečeno, nároky na těžbu Bitcoinu nejsou malé. 

A další věc je, že obtížnost se stále více zvyšuje. Protože u těžby BTC platí, že čím více lidí těží, tak tím obtížnost těžby stoupá. A předpokla je, že třeba do konce roku se obtížnost může zvýšit dokonce až 10x, což určitě není pro těžaře pom pozitiní fakt, ale tak stejně také není pro Digital Generation.

Na druhou stranu je možné, že Digital Generation vůbec BTC netěží, ale může třeba některou z dalších virtuálních kryptoměn například LTC, NMC, NVC, TRC apod. kde je sice těžba snadnější, ale zase hodnota mnohem nižší.

Ale pak jsou další způsoby, jak využívat sloučený výkon počítačů, takže třeba DG vůbec nevyužívá k těžbě virtuálních kryptoměn. Takže možností je více, proto nemohu vyloučit, že odměna je opravdu dle zisků společnosti. 

Třeba to tak je, protože otázkou je, kde by brali tolik peněz na výplaty lidí? Protože je dost možné, že v celém programu je třeba více jak 80%, kteří jsou pouze free a kteří dostávájí třeba i každý den zaplaceno.

A co nakupování vláken? To může být právě hlavní zdroj příjmu peněz. 

Co třeba: Nebudou se kupovat vlákna, nebudou se vyplácet peníze. 

Zde opět musím říct, že délka funkčnosti vláken rok je velmi dlouhá a výnosy jsou celkem dost vysoké, co se týče procent návratnosti. Pokud by vše byl o závislé pouze na tomto, tak by to určitě nebylo dobré, protože to není dlouhodobě udržitelné a kor když toho ještě přičtu vysoké provize za doporučení.

Na druhou stranu nákup těchto vláken může každému rázně zvýšit zisk, ale opět jako všude platí, že by každý měl počítat s určitým rizikem a investovat pouze to, co si může dovolit ztratit. 

Prostě pro mě neexistuje žádná riziková a ani žádná stabilní investice, akorát pouze +EV a -EV investice a to je základn úspěchu nejen v investování.

 

11. července 2013

Shrnutí průběhu programu Pure Leverage v červnu: (budu psát vždy takové shrnutí každý měsíc k některým programům)

O PL se zajímá celkem dost lidí. Vlastně ani není tolik divu, protože zde každý rozhoduje o svém zisku a výši sám. Nemusí mít obavy, že program skončí či nevyplatí peníze a další věci, které má 99% programů na internetu. Navíc lidem se líbí nízké náklady a vysoké procentuální zisky. Další výhodou je, že každý si může vše vyzkoušet na týden za dolar a ještě máte garanci vrácení peněz 30 dnů. Kolik systémů nabízí takového výhody? A pokud do toho ještě přičtu, že platby jsou snadné pomocí kreditní karty, tak je to ideální program na budování příjmu. Samozřejmě samo se to neudělá, jak si někteří třeba i myslí, že to tak někde chodí a že jim někde něco dá zadarmo. A proto tito lidé jsou pořád na stejném místě a to nevydělávájí nikde na internetu peníze. A přitom chyba je pouze v nich, protože možností je mnoho, ale nikde to není bez práce. Proto si myslím, že Pure vychází vstříc v mnoho ohledech členům budování příjmů oproti různým druhům network marketingu. Také pořád já připravuji další návody, které lidem ještě více práci usnadní, protože někteří moc nechápu podstatu. Pokud každý dělá to co a má a nebo lépe řečeno, pokud vůbec něco dělá, tak není možné nemít dlouhodobě výsledky. Kromě kreditní karty pro výběr peněz je možné využít také bankovního převodu, což je asi nejlepší volba. Payza pro výběry byla odstraněna z důvodu, že pro GVO, které Pure Leverage vlastní, není Payza dostatečně důvěryhodná peněženka.

Více o Pure Leverage najdete zde.

6. července 2013

mBank Přidal jsem do affiliate programů bunusovou akci od banky mBank. Je to už druhé kolo. V prvním kolem získala banka 10 000 nových klientů asi během měsíce. Je možné získat 500Kč za registraci  a také 500Kč za doporučení. Je to tedy o něco více jak u ZUNO banky, která svoji akci nabízí dlouhodoběji. Banky jsou dobré a neplatí se ani žádné poplatky za vedení účtu. Tyto bonusy se staly u bank celkem oblíbené a nabízí je také další banky, ale tam už jsou přísnější kriteria pro vyplatění bonusu. Není to sice žádný vysoký výdělek, ale díky doporučení se dá vydělat bez větších problému a celkem snadno 10 - 20 000  Kč během dvou měsíců, což mnozí udělali. Já jsem v ZUNO dosáhl maximum asi po dvou týdnech, když jsem to dal poprvé na web, takže je o to zájem celkem, ale spíše než kvůli bonusu by také lidé měli hledět na to, nemít pouze jednu banku, či kreditní kartu a zrovna tyto banky jsou dobré hlavně na platby kreditními kartami na internetu, ale také příchozí platby se zahraničí, kdy si banky neúčtují poplatky, jak to třeba dělá ČSOB, KB, nebo Česká spořitelna, banky které jsou podle mě vůbec nejhorší, co se týče poplatků a problémů, když neberu stabilitu a množství poboček a automatů. Vzhledem k tomu, že využívám celkem dost bank na různé věci, tak asi nejvíce mile mě zatím překvapila AirBank, která se opravdu nedá porovnávat třeba s předchozími třemi bankami (ČSOB, KB, ČS) Obecně ty nové banky přistupují úplně jinak ke klientům, že ty staré od kteých lidí odchází. KB je banka, kde je velký problém pro majitele se vůbec dostat do bankovnictví. Je pěkné mít zabezpečenou banku, ale jsou jiné možnosti, než to co má KB. ČSOB je moji první banka a také banka, kterou už jsme chtěl několikrát zrušit, protože tam snad není nic za co by se neplatilo. Dokonce si účtují za změnu limitů kreditní karty v internetovém bankovnictví a ještě to trvá 24 hodin. Jinde je to ihned a zdarma, i když bych to udělal 10x denně. Nemluvě o další poplatkách, které mají KB a ČSOB  dost skryté a někdy až nedohledatelné. Pokud to srovnám opět například s AirBank, kde to snadno najdete ve slovech řečených narovinu a ne tak zašifrovaných, tak to už si může udělat každý obrázek sám...

Ale to jsem jen tak řekl závěrem mé zkušenosti a nejen mé...

Více o bonusu mBank zde, více o bonusu ZUNO zde

 

4. července 2013

Nový článek - Napsal jsem nový článek zaměřený na jednu z věcí o které se v poslední době celkem dost mluví. Někteří nechápou, jiní zase na tom zbohatli. I když téměř každý, kdo se trošku zajímá tak už o tom slyšel, ale stálé virtuální kryptoměny jsou pro mnoho lidí opravdu velká neznámá a když se na ulici asi někoho zeptáte, tak těžko bude v této chvíli vědět o čem je řeč, ale to nemusí být tak stále. Někteří předpovídají virtuálním měnám velkou budoucnost. Ať je to tak a nebo tak, pravdou je, že je dobré o tom něco vědět. (Další článek na virtuální měny napíši za cca 3 měsíce, jak to vše pokračuje.)

Článek si můžete přečíst zde: Virtuální měna Bitcoin v letošním roce vyšplhala až na pět tisíckrát vyšší hodnotu než Koruna.

 

 

27. června 2013

Digital Generation - Popularita v tuto chvíli celkem dost roste a to i v ČR, kde se každý den registruje celkem dost nových členů, proto kvůli zájmu a otázkám budu aktualizovat častěji. Růst nových členů je zapříčeněn spokojeností aktuálních členů, kteří pak vřele doporučují program dále a velkou roly tam hraje právě ta možnost výdělku bez investované částky a rychlé výběry bez poplatků.

V plánu je přidání PayPal a pokud k tomu dojde, tak nárost členů se ještě více zvýší, protože je to největší světová peněženka. Zatím asi nejvíce lidí vybírá na Payzu, protože je to ihned a bez poplatků. Někteří začali celkem slušně vydělávat i bez investice, protože komise za doporučení jsou zde celkem vysoké, takže výdělky mohou jít celkem dost nahoru. 
I když je možnost mít s vlastních vláken maximálně 100 USD denně, tak díky doporučení je možné vystoupat výše. Návratnost při koupi vláken je 50 dnů, což je dobré a možná až moc výnosné, co se týče dlouhodobější udržitelnosti, ale těžko to dovedu posoudit v tuto chvíli, když není vidět pozadí, to ukáže čas a také případné přidání PayPalu může zvýšit vyhlídky do budoucna. Každopádně díky možné platbě kreditní kartou je to přístupné i pro lidi, co nemají internetové peněženky. 

 

Pokud se zaregistrujete pod můj link, tak mi napište, když bude třeba poradit, protože já nemohu kontaktovat členy, protože nevidím kontakty registrovaných. Více o DG jsem popsal zde

24. června 2013

Nový článek - Napsal jsem nový článek zaměřený na některé rady, jak se lépe bránit proti hackerům a virům. Hackeři a viry mohou způsobit velké problémy a mnozí toto podceňují a pak už je pozdě. Rizika mohou být opravdu velká a snadno můžete přijít nejen o peníze. V této době se nenajde snad nikdo, kdo pravidelně využívá internet a ještě by se nestal terčem hackera a nebo škodlivého viru, kterých je plný internet, nebo už přišel o přihlašovací údaje, či dokonce o peníze. Vzhledem k propracovanosti hackerů a virů nikdy nebudete popředu, ale můžete výrazně zvýšit zabezpečení a snížit tak rizika.

Článek si můžete přečíst zde:  Hackeři a viry jsou velký problém internetu na který lze snadno doplatit. Na co si dávat pozor?

PS: 27.6 - doplnil jsem také do článku jednu důležitou věc a to, že při změně hesla je třeba pak provést ukončení všech relací, což u Seznamu nejde provést ručně, ale musí se kontaktovat Seznam a u Google to jde udělat ručně pomocí klávesy v části monitorování aktivity na účtu.

 

19. června 2013

Nový článek - Napsal jsem nový článek na téma síťového marketingu, který je zaměřen na základní fakta a názory, kde se můžete dozvědět, proč třeba začít podnikat v tomto oboru. Podobný popis jsem také umístil v menu do kategorie Network marketing.

Článek si můžete přečíst zde: Proč je podle nejúspěšnějších podnikatelů na světě právě MLM ideální způsob, jak si vytvořit pasivní příjem a stát se finančně nezávislými ?

 

DigitalGeneration - Dívám se, že tento program zaujal celkem dost lidí, no jak se něco dává zadarmo, tak se nějak lidé zapojí hold hned. A pro lidi, co dělají nesmysly typu klikaček apod, tak pro ně je to asi dar, protože tedy sice taky bez investice moc nevydělají, ale tak alespon ušetří čas, protože nechají pracovat PC.

Výběry na Payzu jsou okamžité, vždy když požádám, tak to mám hned připasné, což je určitě dobré. Zatím jsem neměl žádný problém a dotazů na program je celkem dost. V podstatě žádné problémy, jen někdy co se týče ověření účtu je problém, že nedojde sms, to se někdy může stát, ale je potřeba si ji nechat poslat znova. A také dotazy na vydělávání z více PC v domácnosti, ale tam je právě nově změna. První věc: Nesmí být dva účty pod sebou z jedné IP adresy, takže třeba nesmíte dát váš reg. link nikomu z domácnosti. A také už nemůže být zdarma verze z jedné IP adresy 2x a vícekrát. Takže je možné udělat jeden jeden účet zdarma, nebo tak je to tedy v pravidlech v tuto chvíli..

Popis programu Digital Generation zde

 

 

16. června 2013

Pure Leverage - Předělal jsem celý popis a přidal nějaké shrnutí měsíce květen.  Ted se o Pure začíná zajímat čím dál více lidí a já jsem připravoval taky návody a texty. Někteří moji lidé v týmu už si dělají své strategie své videa a také prezentace online i offline. Vzhledem k zájmu vysokoškoláků a studnů určitě bude mít největší rozmach u nás Pure během července a srpna, kdy budou prázdniny a proč si nevybudovat příjem už při studiu a pak není potřeba řešit zaměstnání, což je ideální řešení. Vzhledem k tomu, že není v podstatě potřebný žádný kapitál a provize jsou procentuálně vysoké, tak v proto je větší zájem právě o tento program.

 

Jinak aktualizuji postupně témata, akorát jsem to nepsal sem do novinky dne, protože některé věci se mi zdají  zbytečně, stačí sledovat přímo u konkrétních věcí, podkategorie novinky, aktualizace a nebo mi rovnou napsat.

 

7. června 2013

Nově přidán - Digital Generation - Vzhledem k tomu, že v posledních dnech se lidé ptali na tento program a měli zájem v něm začím jako dost dalších lidí u nás, tak jsem se rozhodl, že ho také přidám na web. Zájem je velký a to hlavně z důvodu, že je možné vydělávat bez investované částky a bez jaké-koliv práce denně vydělávat rovnou vybírat peníze. V podstatě váš počítač vydělává peníze, tím že je puštěný. V tomto programu se dájí vydělávat i zajímavé peníze, pokud jste ještě k tomu aktivní a nebo budete kupovat tzv. There, nebo využijete více počítačů, pokud doma máte. Více si přečtěte v popisu zde, kde jsem rozepsal, jak to funguje, plus můj bližší názor a také je možné začít ihned díky návodům a také CZ videa. PS: 13. června - Přidal jsem video, které je v CZ jazyce a kde je možné vidět, jak udělat výběr a příklady výběrů.

 

6. června 2013

Upravil jsem sekci: Inspirace, motivace, kde jsem dal odkaz na nové webové stránky, které jsem udělal pro tuto sekci, zatím je to jen takový základ, ale můžete tam najít zajímavé články a videa. Vstoupit do sekce můžete zde

Trošku méně aktualizací jsem zde uváděl za poslední dva týdny, je to tím, že jsem dělal více návody a učil lidi v týmových programech a více se věnoval novým forex strategiím pro intradenní obchodování a taky strategiím obchodování virtuálních kryptoměn, jak už jsem psal dříve, tak i na takové témata bude tento web později zaměřen, ale zatím to budu řešit pouze z konkretními lidmi a nebude to veřejně uvedené. Každý si bude moci vybrat obor, kterému se bude moci naplno věnovat a vydělávat peníze. Myslím, že úplně každý může zvládnout se naučit alespoň jednu věc a to tak, že v tom bude výrazněji lepší než průměrní lidé. Pak to má smysl. Dělat věci napůl a nebo se vzdávat v něčem předčasně, jak mnozí dělají, to nemá smysl opravdu žádný.

 

31. května 2013
Je změněná struktura menu pro lepší přehlednost. Postupně budou dokončeny další změny. Upraveno je ted téma affiliate programy, které je o něco přehlednější, částečně také téma Network marketing, které se bude ještě více měnit, vč popisů. Sekce investiční programy už nebude, ale programy jsou přesunuty do Další způsoby výdělku a sekce pro registrované je investičních.
A zítra přidám jednu zajímavou novinku, takže sledujte web.
 

27. května 2013

Liberty Reserve Jedna z nejpopulárnějších internetových peněženek, kterou využívalo velké množství lidí na celém světě, byla zastavena 25. května 2013. Důvodem zastavení je, že se firma se měla podílet na praní špinavých peněz v řádech miliard dolarů.
Úřady ve Španělsku, v Kostarice a ve Spojených státech zatkly pět lidí, mezi nimiž je zakladatel firmy Arthur Budovsky a jeho nejbližší spolupracovníci. Za praní špinavých peněz v oblasti drog a dětské pornografie k čemuž také využíval Liberty Reserve.

Liberty Reserve byl digitální platební systém, kde dochází k nekontrolovaným převodům peněz a není tedy možné sledovat transakce jako například v bankách a díky tomu byla LR mnohdy využívaná k praním špinavých peněz a dalším nelegálním činnostem.

Liberty Reserve bylo sice využíváno ve velkém k zločinům a krádežím počítačovými zločinci z celého světa a provozovatelé proti tomu nic nepodnikali. A hrála také např. roli v legalizaci výnosů z nedávné krádeže 45 milionů dolarů (zhruba 900 milionů korun) ze dvou blízkovýchodních bank.

Na druhou stranu Liberty Reserve také využívalo mnoho obchodů či brokerských firem a mnoho lidí tam mělo nemalé částky na obchodování na burze. Bohužel toto úřady asi moc netrápí, že ne každý dělal pomocí LR podvodné činnosti. Dá se předpokládat, že pád Liberty Reserve značně ovlivní některé věcí na internetu a může spustit i lavinu krachu některých firem jako mohou být některé směnárny a podvodných projektů jako jsou například hyipy.

Mnoho lidí zajímá jedna věc a to, jestli dostanou své peníze zpět. Pravda je ale taková, že pravděpodobnost získání peněz zpět je velmi malá můžeme akorát doufat, protože Liberty Reserve nebyla žádná licencovaná peněženka a peníze na ní byly v podstatě jen čísla, které se směňovaly přes směnárny, řekně pouze digitální měna.

23. května 2013

Naspal jsem nový článek na téma affiliate programů a celkově partnerského markatingu a CPA. Zvyšující se popularita affiliate programů, proč s nimi začít a kolik je možné vydělávat peněz? Do téma článků možné vstoupit zde

 

22. května 2013

Během května a června, července jsou plánovány další celkem značné změny na webu, které budou spíše zaměřeny na strategie a také recenze a návody a vzdělávací programy.

A také soutěže, kde bude možné získávat peníze.

V následujích měsících se budu věnovat opět více forexu, takže dojde k rozšíření téma o forex stregie, které jsem dříve zde záměrně neuváděl a možná vytvoření uzavřeného klubu pouze pro členy. Jak to bude přesně fungovat a jaké budou podmínky, to si ještě musím rozmyslet.(předpokládám, že to bude během června, července)

Nejbližší články - (květen a červen, plus samozřejmě neplánované články a možná i recenze)

Na téma affiliate programů a strategie, jak je možné vydělat peníze a kolik.

Na téma mlm a proč je čím dál více populárnější a proč ho ti nejúspěšnější podnikatelé doporučují a jak si správně vybrat.

Na téma forex a obchodování na burze, informace, fakta a mýty. Výhody a nevýhody.

Proč využívat internetové nástroje a jak díky nim vydělávat. Ne náhodou, každý kdo vydělává na internetu, říká že je to základ. A jaké nástroje zvolit a jak je správně využívat. (Tyto plány jsou také popsány v podkategorii. Co je v plánu)

 

21. května 2013

Join Something New - Přidal jsem nové krátké promo video k aplikaci Taxi Liftago. Na video je možné se podívat u popisu pod textem. (hned to první)

Recenze Bsmartinvest / Tip-invest - Vzhledem k rozsáhlejší diskuzi, která začala probíhat k Bsmartinvest / Tip-invest, jsem ji také zkopíroval přímo do tématu recenze, kterou jsem napsal 6 dubna. Vstoupit do recenze možné zde  .Stejná diskuze je tedy ve dvou tématech pro lepší orientaci a přehled.

Dostal jsem také celkem dost emailů od lidíco přišli o peníze a nebo mají negativní zkušenosti v Bsmartinvestem. Co se týče Tip-investu, tak ten je novější a serié také přijdou, protože je to nevyhnutelné samozřejmě. KECY jsou samozřejmě nějaké testování, což je dost možné, že uslyšíte, že to bylo několik let testováno atd. Lži pouze. A i kdyby, tak je to úplně jedno, co kdy bylo, ale záleží co bude a násobení sázek na stylu martingale je nejlepší strategie, jak přijít o bankroll.  Ani bych se nedivil tomu, že Tip-invest vznikl od stejných majitelů a nebo v souvislosti, že Bsmartinvest už má špatné jméno. Tak je potřeba oblbovat lidi pod jiným názvem. To je pouze spekulace. Každopádně když mi volal majitel Tip-investu, tak řekl, že komunikuje s majitelem Bsmartinvestu.

 

20.května 2013

Přidal jsem odkaz na článek na téma - Úspěch v investování: Jediná jistá investice. Určitě takové články od DreamLife je potřeba podpořit, protože právě takováto investice je základem. Mnohdy nehrají roly peníze, ale spíše lenost a pohodlí, které je ale potřeba překročit.

Přidal jsem to do článku v sekci vzdělání a motivace, články zobrazit možné zde

 

11.května 2013

Napsal jsem nový článek na téma: Nová éra: Smartphonů se prodává více než počítačů a tabletů i klasických mobilů a firmy se předhánění v aplikacích. Jak je možné toho využít? Článek je možné přečíst zde . Přidal jsem také anketu na téma chytrých telefonů, která je pod článkem a nebo sekci Ankety v menu, ankety jsou propojené, takže je jedno, kde případně dáte svůj hlas.

Napsal jsem nový článek na téma eBooků a k čemu jsou dobré a jak pomocí nich vydělávat peníze. Právě eBooky patří k jedné z těch úspěných metod, pokud se správě použije a člověk přemýšlí trošku dopředu. Článek je možné přečíst zde

 

 

8.května 2013

K recenzním článku zde, byly přidány ankety. A to jestli byl článek přínosný a nebo ne. A také ankety, kde je vždy pár dotazů. Vzniklo také nové téma - Ankety, které může sloužit jako rozcestník k článkům. Postupně tam budou přibývat i další ankety, které budou k dalším článkům a recenzím. Napsat články trvalo hodiny, věřím, že využijete pár minut a dáte hlasy.

   - Nové téma v investičních programech, kde je potřeba se prvně registrovat a pak je možné se přihlásit. Je to téma, které je informační k některým programům, které nedoporučuji pro investici již, ale zároveň o těchto programech informuji. Je zbytečné, aby takové programy byly veřejně, když stejně jsou pouze informační a to pro registrované členy, které je využívají a nebo využívali. Každopádně sekce pro přihlášení bude mít v dohledné době ještě další funkce.

 

 

5.května 2013

Sekce články a sekce vzdělání a motivace jsou upraveny. Některé články byly předělány a nebo přesunuty z články do vzdělání a motivace. V sekci vzdělání a motivace je to rozděleno - Příběhy, rozhovory a rady úspěšných (videa) - Vzdělání, kurzy, semináře (videa) - Motivační videa - Inspirující články s vysokou informační hodnotou. V sekci články teď budou spíš strategie a rady.

 

4.května 2013

Napsal jsem novou recenzi a to tentokrát na hyipy, kde jsem popsal základy a také začátečnické chyby a celkovou problematiku a také, jeslti je možné vydělávat dlouhodobě peníze a další věci. Už dříve jsem to napsal v kategorii články, ale celé jsem to předělal a dá se říct, že celá sekce články bude předělaná a některé věci budou přepsané a jiné se přesunou do nového tématu. To ale nebude hned, ale počítám, že do týdne budou ty změny výraznější. Do téma recenzi o hyipech je možné vstoupit ZDE

Vzhledem k tomu, že jsou také dotazy kolem sportovního sázení o kterém jsem také před časem psal článek, tak možná budou tady v dohledné době i nějaké tipy, kažedopádně kdo si chce jen tak vyzkoušet sázení, tak může využít bonus 200 Kč zdarma od Fortuny bez nutnosti vkladu a může třeba sázet bez rizika na momentální MS v hokeji a třeba se povede částku trošku rozšířit. Sázení je možné přes internet a možné si založit účet na iFortuna 
 

 

1.května 2013

Join Something New - Dnes uvedl Martin Hausenblas první informace o produktu a to mobilní aplikaci Liftago Taxi. Liftago Taxi již brzy uvede na trh své první mobilní aplikace, které zpříjemní a zefektivní taxi službu nejen pro pasažéry, ale také pro řidiče. Každý bude moci profitovat z této komunity aniž by někdy musel něco investovat. Dnešním dnem počítám, že mnoho lidí bude do projektu Martina Hasenblase vkládat veškerý čas a energii, aby poté mohl globální profitovat. Uričitě je to velmi zajímává myšlenka a pokud bude i tak dobré provedení, tak určitě bude právě fakt, který mi dříve Martin H. říkal a to, že díky jeho projektu JoinSomethingNew bude dost milionářů určitě pravdou.

Čas ukáže, ale určitě mnohým lidem se bude opravdu teď mnohem lépe pracovat. Další výhodu je i relativně známá osobnost Martin Hausenblas, který se mimochodem včera stal členem Správní rady Nadačního fondu pomoci, který pomáhá obětem nespravedlnosti a příkoří a jejímž zakladatelem je známá osobnost Karel Janeček.

Upravil jsem také téma přidal webinář z dnešního dne, kde mluví Martin Husenblas a popisuje, jak celý program bude fungovat.

Vstup do téma JoinSomethingNew a zapojení do projektu je možné ZDE

 

 

 

25. dubna 2013

Napsal jsem recenzi na téma: Ruleta jako výdělek, kdy je rozebráno, jestli je možné dlouhodobě vydělávat pomocí rulety a strategie a bližší popis známého systému Martingale. Do tématu možné vstoupit zde.

 

 

23. dubna 2013

Join Something New - V aktualizace bylo oznámeno, že do konce tohoto měsíce (dubna) bude oznámen jeden z prvních produktů. To se pak lidem bude určitě ,,pracovat" lépe pokud se rozhodnou jít do toho projektu s maximálním úsilím, jak se někteří rozhodli.. Myslím si, že Martin Hausenblas je dostatečně zkušení a má dobře projekt promyšlený, aby to neskončilo v nějaké špatné formě. Vlastně myšlenka globálních sítí rozširováním formou referenčního marketingu je v této době naprosto normální a nejlepší způsob. V budoucnu se tímto systémem bude rozšiřovat úplně všechno a pokud si někteří lidé myslí že ne, tak je vidět, že moc nesledují moderní vývoj ekonomiky a internetu. Každopádně, co se týče JoinSomethingNew a finančního přínosu pro lidi do budoucna, tak to ukáže čas. Každopádně brzy budou všichni chytřejší a budou si moci udělat kvalitnější názor a případné své plány.

22.dubna 2013

Pure Leverage - Upravil jsem trošku popis a také  jsem přidal úvodní video s CZ titulkami a celé překlad úvodní stránky, takže je možné se dozvědět výhody systému, čeho je možné dosahovat, porovnání s konkurencí atdPočítám také s tím, že nebude trvat zas tak dlouho a bude i Pure Leverage v CZ jazyce, protože si myslím, že zde bude celkem dost využívaný.

 

18.dubna 2013

Dnes jsem napsal recenze na téma emailových firem (emailovek) , které platí za zhlédnutí reklamních emailů.Odpovědi na základní otázky- co je to emailová společnost, jak je možné vydělat pomocí emailových společností, kde je problém, kolik je tedy možné vydělat a za jak dlouho... Vstoupit do rezence můžete zde.

Další rezence je na téma PTC (klikačky), surfbaryzde

 

 

15.dubna 2013

Kurzy pro radostNový kurz na kterých bych rád upozornil, protože to může být pro mnohé zajímavé, tento kurz také využiji. "Paměťové metody" od uznávané české expertky Pavlíny Boučkové. Tyto kurzy už bude brzo k dispozici a ukázky a základy budou zase zdarma Jinak budu citovat nějaké informace.,, "Kurzy paměti? Tak to je pecka! Certifikovaná lektorka tě naučí metodu, jak si zapamatovat řadu dvaceti různých čísel. A budeš to umět i pozpátku! Vyjmenovat všechny americké státy dokázala naučit i seniory ve věku přes sedmdesát let! Budeš žasnout nad tím, co dokáže tvůj mozek!" "

14.dubna 2013

Do menu přidáno téma Základy, jak začít vydělávat. Takové základní shrhují, které informuje o správném začátku. Je to článek, která má člověka, který chce začít vydělávat a podnikat naladit do reálného uvažování. Doufám, že to bude přínos pro některé, i když mnoho lidem ani toto nepomůže. Pro někoho je i čtení námaha.

 

 

6.dubna 2013

Nové kategorii bude- Recenze, ted je tam nové přidán Tip-invest a BsmartinvestČeské ,,investiční" společnosti, které fungují na matematické pravděpodobnosti kurzových sázek, ale mnoho lidí se připojuje a nechápou pořádně právě tento princip kolem matematické pravděpodobnosti a varianci, takže doufám, že recenze bude přínosná, jak pro členy, tak pro lidi, co už o těchto společnostech slyšeli a nebo někdy uslyší. Druhý program v recenzi je BannersBroker, kdy jsem využil článek, který jsme psal dříve do diskuze.

 

4.dubna 2013

Články - Přidal jsem celkem tři velmi zajímavé články, jeden už dříve na téma - Destatero nejčastějších překážek na cestě k bohatství. A dneska zajímavé  a pro mnohé inspirativní články, které vzbudily celkem zájem a vlastně se není ani čemu divit, protože právě network marketing získává čím dál větší popularitu u nás také v poslední době velmi rychle i na Slovensku, kdy si lidé začínají uvědomovat, že mnohdy se na to dívali až moc přes prsty a možná i zhoršená finanční situace lidi přiměla, aby se více zajímali o možnosti, jak se dají vydělávat peníze. Přečtěte si,  proč by právě si právě ti nejbohatší lidé vybráli obor sítového marketingu, kdyby měli začít od nuly a zjiště proč je to nejideálnější podnikání. Tyto dva články jsou pod názvem: Nejbohatší Američané: Gates a Buffett o MLM: Je to obchodní model budoucnosti a druhý Donald Trump o přímém prodeji: V MLM jsme všichni, jen to nevíme. Do téma články můžete vstoupit zde.

 

Email Academy: Možnost se připojit ke kurzu a zakoupit si ho již skončila. Během této rychlé akce, kdy byl kurz nabídnut, bylo vyplaceno na provizích affiliate partnerům více než 2,6 milionů Kč ve velmi krátké době. Doufám, že si co nejvíce lidí utrhlo provize a nebo, že si také zakoupili kurz třeba jako já. Vzhledem k tomu, že tento kurz již nebude dále nabízen k prodeji, tak Email Academy odstranuji z tématu affiliate programů.

 

3.dubna 2013

Pure Leverage  Po 18 dnech už bylo rozdáno více jak milion dolarů na provizích a ted už je ještě více a také přes 40 tisíc zákazníků, navíc tento měsíc je jako motivace pro nejlepšího Affiliate partnera odměna auto Ferrari F430 Spider. Brzo připravím úvodní video také v CZ jazyce.

31.března 2013

Bude změna ve struktuře, např. vznikne samostatné téma na affiliate partnerské programy a samostatné na network. Nebude už kategorie bez investic a vznikající a bude nová kategorie ostatní výdělky a změn bude celkově více, důvodem je větší přehlednost. Tyto změny budou probíhat v následujích dnech a v průběhů změn můhou být vidět určité nesrovnalosti, ale do několika dnů by to mělo být v pořádku. Poté se dají také očekávat nové programy.

 

25.3 Nově Pure Leverage - Jsem rád, že se objevil před časem tento systém, protože je to ideální program na internet a navíc nemusí zabírat moc času a nebo pomůže při jiném podnikání. Využívat se dá různě a přínosů může mít mnoho. V tomto oboru existuje jeden gigant a to Empower Network, který ukázal, že peníze není složité vydělávat na internetu. Ale Pure Leverage je ještě lepší a bude to velká konkurence, protože má podstatně více možností a nástrojů a je od velmi dobré a stabilní firmy, která má dlouholeté zkušenosti v online nástrojích a patří k těm vůbec nejznámějším. Jednoduše se inspiroval tím nejlepší a nedostatky vylepšil. Tento program vznikl, aby si právě také členové mohli vydělat peníze díky partnerskému programu, který je velmi štědrý.I když nerad vyložně něco vychvaluji a snažím se hodnotit i tak více neutrálně, ale pokud jde o takové nástroje, tak prostě těch výhod je mnoho.

 

19.3 World GMNVčera proběhla velká konference od firmy v Rusku, kde už byla také otevřená pobočka. Udajně je přichystáno více novinek na tento rok. Tetno týden také probíhá velká akce, protože při zakoupení balíčeku Master, člen dostane 25 voucherů na balíčky affiliate, které může prodat svojim členům a nebo komu koliv, takže díky tomu se mu vrátí nejen peníze za Master, ale také ještě na tom může vydělat. V tuto chvíli už je údajně 300 000 členů, kteří jsou na pozici Master.

18.3 Email Academy Třetí video pod názvem - Milionový plán bylo přidáno. V tuto chvíli je možné po přihlášení vidět všechni tři video. Po zadání emailu se zobrazí. Opět dobré video, které pomůže každému, kdo podiniká a nebo chce začít. Jednoduše by to mělo být povinné úplně pro každého. Člověk který se nehodlá vzdělávat a učit, jak dělat věci správně, tak si může být jistý, že téměř na 100% nebude úspěšný.

- Přidán článek o počtu dolarových milionářů v ČR, kdy počet v roce 2011 u nás vzrostl na cca 17 100 osob.

15.3 Email Academy  Během 78 hodin se přihlásilo do Email Academy více než 10 000 lidí v ČR. Dnes přidán další video kurz zdarma. Po minulém 7 tajemství úspěchu na internetu je druhý kurz pod názvem automat na zákazníky. Kde je popsána také technika Baracka Obamy, kterou použil ve své vítězné prezidentské kampani. Opět povedené video, které by mělo být povinností pro každého, kde podniká a nebo si chystá alespon něco na internetu vydělat. Dá se říct, že na našem trhu jsou toto bezkonkurenční kurzy zdarma. Navíc věci, které je potřeba znát, protože pokud takto důležité věci děláte špatně, tak pouze ztrácíte čas a peníze budete vydělávat na internetu těžko. Není podstatou se jen na video podívat, ale také ho pochopit snažit se věci opravdu realizovat, pak to pro každého bude mít přínos.

9.3 - Upravil jsem popis k PokerStrategy a dal i do téma bez investice, kde je možnost získat peníze na hraní, ale také je tam partnerský program.

8.3 World GMN Beta verze Adkash už skončila a přešlo se na reálné peníze. Kdo má aplikaci, tak vydělává peníze když mu někdo volá a nebo píše sms. Výdělky z Adkash nejsou v tuto chvíli k dispozici pro klasické affiliate, ale pouze pro Master a Pro členy. Tyto statusy jsou celkově lepší a výhodnější. Pro affiliate bude k dispozici AdKash po stáhnutí 100 000 aplikací členy Pro a Master. Zatím je cca polovička. V back office už také nově přechystané Power Clouds, kde je možné zakupovat podíly z elektráren a profitovat na zisku. Upravil jsem trošu popis v tématu zde

 

5.3 Nově přidána sekce v investičních programech kurzovní sportovní sázení . I sázení je typ, kde se dají dlouhodobě vydělávat peníze a v ČR se tím živí podle hlavního bookmakera Fortuny minimálně 5 000 lidí a číslo plusových hráčů je výrazně vyšší. Strategii je více, ale téměř vždy jsou založeny na value betech.Ale jsou strategie, které se řídí čistě statisticky a matematicky a nebo v případě burzovního sázení opakujících se pohybů na trhu (signály). Sekce se bude postepem času rozrůstat i o nějaké strategie. Více informací zde

2.3 Napsal jsem nový článek, který jsme zaval ,,Fakta o dovednostní hře jménem poker a výhody online pokeru" Je to takový třetí typ po článku, který se zaměřuje, jak být profit ve sportovním sázením a po článku, jestli je možné z dlouhodobého hlediska porazit ruletu.

Rozhodl jsem se také dát poker i do způsobu možností vydělání peněz. Jako více rozvité téma, protože například pokerová škola Pokerstrategy už tedy je dlouhou dobu.