Výběry, aktuality, novinky k UnitedPaycheck

Aktuální info pro registrované členy o stavu programu

Pokud máte dotazy, tak mi napište.

 

UnitedPaycheck vznikl a začal vyplácet 1.října 2012

 

Momentální průběh :  /poslední aktualizace 25. července / pokud budou nové informace, tak doplním, jinak platí pořád to stejné, co je psáno z poslední aktualizace, tedy momentálně z 25. července.

Informace tak nějak stále platí z března. Akorát teď je nově v programu přidáno zobrazování reklam, což je fáze 3. Je potřeba pro připsání zisku zhlédnout tři reklamy na způsob surfu. To nabízí hned po přihlášení vyskakovací okno.

 

Průběh programu od začátku...

24.března 2013 - Už nemá smysl UnitedPaycheck rozebírat dále, už ho nedoporučuji delší dobu. Stejně si myslím, že už každý vybral peníze a skončil v plusu, co chodí na mé stránku. Každopádně ziskovým členům už UnitedPaycheck nevyplácí a některým novým členům ano, to jen tak co jsem slyšel, jinak se UnitedPaycheck nazajímám vůbec už. Už dávno jsem dokončil plán. UP stejně postupem času přestane vyplácet úplně, to je samozřejmě nevyhnutelný konec...

 

24.března 2013 - (po 6 měsících bezproblémového vyplácení 1,5% denně) Objevují se určité problémy s výběry na LR, které mohou být sice způsobeny tím, že probíhá v back office určité ,,vylepšení" Ale i tak v tuto chvíli už nedoporučuji investovat další peníze a výbírat jen. Přece jen United už funguje celkem dlouhou dobu a to přes půl roku a tyto problémy mu moc nepřidají.. Nicméně poslední výběr na STP mi trval dva dny, takže ty problémy jsou hlavně s LR.

Můj vklad a tip pro investory/hráče byl v listopadu, můj osobní odhad byl, že na 75% to bude profitová investice, hodnotil jsem zajímavý plán a přístup majitelů a binární strukturu.

1.řijna 2012 START programu

 

 

Jeden z mojich výběrů na Ego Pay z United Paycheck