Free Homepage Translation

RADY NA ZAČATEK

 

Tento článek má trošku pomoc na začátku a doporučuji, aby si to každý přečetl, zjistí informace, které by stejně pak zjišťovali, navíc i nějaké zamyšlení a dole videa. (Ne u každého programu je potřeba mít intrnetovou peněženku, vždy najdete v popisu programu, čím se provádí transakce.)
 

Jsem uplný nováček, nikdy jsem nedělal žádný internetový výdělek a nemám ani internetovou peněženku.

 • Každý někdy musel začínat, člověk se pak rychle rozkouká, nic není tolik složitý, když se to člověk snaží pochopit.
 • Není potřeba být nějak zručný, zvládá to každý, není potřeba umět Anglicky, navíc možno si stáhnou Google Chrome, ten má překladač stránek.Je potřeba mít pouze internet a počítač a chvilku času, který se vždy najde, když člověk chce.
 • Základ je založení internetový peněženky(pokud to daný systém vyžaduje samozřejmě, když tam bude vklad kreditkou a nebo bankovním převodem tak není potřeba). Zde nejdete seznam peněženek a odkaz na založení.

Založení je zdarma a je to otázka momentu, vyplníte klasicky registrační formulář a to je vše.
Kterou peněženku založit? Základní peněženky jsou Solid Trust Pay a Payza, je pravděpodobné, že jedna z těchto dvou bude ve většině internetových výdělků, které najdete na těchto stránkách.
Zaregistroval jsem se do peněženky, co mám ted dělat ?
Další bod je vklad na peněženku. Jsou dva způsoby a to:

 1. Zaslání peněz z bankovního učtu a nebo pomocí kreditní karty. Toto vyžaduje prvně přidání, BU a nebo kreditní karty, pak následné schválení a a pak provedení vkladu.
 2. Druhý způsob a zároveň z mého pohledu mnohem lepší: Využití licencované směnárny. Není potřeba žádné ověření internetové peněženky, jako zasílání dokladů apod. Zkrátka založení v řádu minut a pak už možné provést směnu.
 • Směna probíhá tak, že vy nejprve zašlete peníze z Vašeho bankovního učtu na bankovní učet, který Vám dají, kde do zprávy pro příjemce uvedete identifikace na které se domluvíte (obyčejně ID, takže u STP : Username, Payza: email) jakmile obdrží peníze, tak dostanete na Váš platební procesor peníze.
 • Směnárna peníze zašle z jejich Payzy na tu Vaši Payzu a nebo ze Solidu na Solid, to je okamžitá transakce. Takto Vám třeba smění i z Payzy na Solid (Vy pošlete na Solid a dostanete na STP) Musí se jednat o stejné peněženky, není možné normálně poslat z Payzy na Solid, pouze takto směnou .
 • Směnárny si většinou učtují cca 5% budete vědět předem, tato možnost je jednodušší, rychlejší, bezpečnější. Směnárny mohu doporučit, takže mi napište klidně, české a se 100% hodnocením.


Po tomto kroku máte peněženku/y a máte na ní peníze.

Takže si vybrat co pro Vás bude vhodné a jak moc velké riziko chce zvolit.

 • Je potřeba se smířit, že vždy investice má rizika, je uplně jedno, kde peníze budete mít a nebo kam je investujete, vždy je riziko, můžete založit firmu, která zkrachuje a nebo koupit nemovitost na které se později objeví nějaký problém a nebo zástava.
 • Jestli někdo ale chce vydělat, tak investovat musí, jinak to nejde, člověk které nezačne přemýšlet o penězích jiným způsobem, tak nebude vydělávat.
 • Zároveň je ale důležité si rozmyslet, kolik kdo chce riskovat, každý by měl riskovat pouze to, co si může dovolit ztratit.
 • A také brát v potaz jednu věc, kdo říká, že je potřeba dělat jednou věc a pořádně, tak jednoho dne může nastat to, že mu jednoduše zbydou pouze oči pro pláč, kor u  u rizikových programů, rozložení investic je jedno z nejduležitějších pravidel.

 

Jak správně přemýšlet o riziku

 • Vždy je potřeba porovnat případné ztráty a případný zisk.
 • Jestli investuji 10USD a můžu získat 40USD . Tak to znamená, že dlouhodobě mi stačí , abych byl break even, tedy na nule, aby to vyšlo jednou ze čtyřech pokusů, tudíž jestli usoudím, že mám větší pravděpodobnost na zisk 40USD ve více jak 25% , tak pak je tato investice dlouhodobě +EV (Expected Value=očekávaná hodnota) tento pojem častou využívají třeba sportovní sázkaři, nebo pokerový hráči a investoři.
 • Samozřejmě ta nejtěžší věc je právě to, správně to usoudit. To je ten rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem.To se dá vlastně použít i u různých jiných věcí a nemusí jít pouze o investice.

 

Ne vždy se vše povede, proto je potřeba si za tím jít, nic není bez překážek a nic není zadarmo a peníze z nebe nepadaly a ani nikdy nebudou, pouze něco chtít je málo, je potřeba něco proto to dělat . Ze špatných věcí se nakonec můžou vyklubat pozitivní. Jestli někdy člověk přijde o peníze , tak se z toho například ponaučí .Když někdo zakopne a rozbije vajíčka , tak je naštvaný, a následně změní směr třeba jen o metr, ale neuvědomí si, že kdyby šel pořád rovně a nezakopl, tak že by spadl do kanálu :-)


Přidám i některá videa, co se týče spíš MLM a celkově motivace a myšlen apod, to se do života může hodit kdykoliv.