Toto téma již není mezi publikovanými, ale v nové sekce najdete, co jste hledali.

Nově upravený a přehlednější článek najde zde.

Přejděte tedy do nové a přehlednější sekce, kde získáte ještě více informací. 

 

 

 

 

 

 

Recenze několika oborů s kterými se určitě každý setkal.

 

Ruleta - Proč není možné vydělávat na ruletě z dlouhodobého hlediska i přesto, že je mnoho návodů a strategií. Jak ruleta funguje a jak velkou matematickou převahu si vytváří nad hráčem. A další informace, které jsem napsal v této recenzi.

Hyipy - Zápory a klady hyipu, jak funguje, proč jsou tyto investiční programy tak lákavé a jestli je možné dlouhodobě vydělávat a další informace, které jsem napsal v této recenzi.

Emailovky - Proč se nevyplatí vyhledávat tuto formu výdělku a kolik je možné vydělat díky příjmání emailových reklam a jak celý systém funguje. A další informace, které jsem napsal v této recenzi.
PTC, (klikačky) Surfbary - Proč lidé mnohdy tyto typy výdělku vyhledávají a proč jsou PTC programy pouze ztrátou času a také proč není možné vydělat dostatek peněz. A další informace, které jsem napsal v této recenzi.

Tip-invest/Bsmartinvest - České projekty, které fungují na stejném principu a nabízí kombinaci sportovního sázení s investicemi formou partnerského programu a násobení sázek. V recenzi popisuji systém násobení sázek a proč je to z dlouhodobého hlediska špatný systém a na jaké lidském neznalosti tyto projekty těží. A další informace, které jsem napsal v této recenzi.

BannersBroker - Relativně dost známý program a rozšířený v ČR, kdy lidé mají mnohdy velmi smýšené představy. V recenzi popisuji, jak BB funguje a proč se nevyplatí do programu investovat žádné peníze. A další informace, které jsem napsal v této recenzi.