Empower Network již není v publikovaných tématech, pokud jste na něj narazili, tak je to díky vyhledávačům. Pokud hledáte podobný program, tak doporučuji Pure Leverage, který je mnohem lepší, můžete se podívat zde.

EN sice funguje dobře, ale rozhodl jsem se v ČR propagovat pouze Pure Leverage.

 • Empower Network díky zajímavě postavenému affiliate programu zajišťuje mnoho lidem vysoké příjmy a to mnohdy v krátké době. Například v přepočtu několik stovek tisíc Kč a to pravidelně každý měsíc!

A zajímá Vás jak?

 •  Lidé, kteří chtějí vydělat peníze, chtějí příležitost, která jim k tomu pomůže a EN je celý nástroj, který vydělává peníze, takže vlastně je to taková logická skvěle fungující myšlenka.
 • V EN může začít vyděláva uplně každý, protože náklady jsou minimální  a můžete zapomenout na prodávání produktů na zlepšení zdraví, kosmetiku apod. Celé je to postavené na moderním marketinu, díky kterému se dají vyděláva peníze na celém internetovém světě a to dokonce i bez téměř žádné aktivity, když vše správně nastavíte.
 • 100% provizí jsou vypláceny členům. Většina firem nabízí provize v řádu třeba 5% za prodej, EP vyplácí 100% , to je velký rozdíl, který se projeví. Můžete začít výdělávat hned první dny!
 • Celý program je postavený jako magnet na lidi, kteří si chtějí vydělat, ale jsou zde i jiné strategie například pro podnikatele, který si mohou velmi dobře přilepšit.
 • EP během roku 2012 vyplatil členům provize ve výši přes 20 000 000 USD, jak také uvádí magazín Businessforhome (Anglicky) zde také rozhovor se spoluzakladatelem a prezidentem EN ohledně plánů na rok 2013.

 

Lawrence Tam CheckTracy Walker ZkontrolujteTony RushCharles Marshall CheckMack Zidan CheckChris Campbell ZkontrolujteEmpower Network Kontroly

 

 • TIP - jak využít EN a profitovat dvojnásobně. Jestli se někdo věnuje nějakému network programu a nebo jinýmu podnikání, tak EN je ideální doplněk pro svůj tým. Tito lidé budou využívat EN jako nástroje pro svůj hlavní příjem a ještě k tomu budou dostávat peníze za to, že tyto nástroje využívají, protože je bude využívat také tým. Každý tedy vydělává jak ze svého podnikání, tak i z nástrojů, které mu v tom pomáhají. A to je velmi dobrá strategie a hlavně se projeví na vašem pasivním pravidleným příjmu.
 • Empower Network doslova odstartoval na konci roku 2011 a zažil úspěšný rok 2012, kdy se dostal na popředí affilialite programů a vůbec výdělků na internetu.
 • Co je tedy produktem a jak možno vydělat peníze?
 • Produktů je více, ale pro členy v České republice je nejdůležitější ten hlavní.  A to webhosting a speciální blog/web, které je právě uzpůsoben jako ten hlavní magnet, ale je uplně jedno, jak a na co blog bude člověk používat, můžete si tam dát co bude on sám chtít. A nepotřebujete žádné znalosti tvorby webových stránek ! Pro členy z České Republiky mám předlohy a pak je Vás, co si tam doplníte, je to snadné. A budete mít různé verze.
 • Proč je velmi důležité mít blog/web !
 • Výhody jsou opravdu obrovské. To je velmi důležitá a nepostradatelná část podnikání na internetu! Protože takový blog/web za Vás pracuje 24 hodin 7dní v týdnu ! Nespí a ani nedělá chyby. Dělá právě to na co ho nastavíte. Síla je obrovská, jde pouze o to, kdo to pochopí a kde ne. A ten kdo už to pochopil, tak může sklízet úrodu ! Poradím Vám jak to udělat.
 • Základní a nejdůležitější produkt pro nás, který stojí 25 USD měsíčně a možné kdykoliv zrušit. V této ceně je nejmodernější webové stránky se slovní třídou soe záchytu elektrodového systému za $ 25 za měsíc .Získáte přizpůsobený blog postavený na platformě WordPress, kompletní s hostingem, prodejní videa, zachytávácí stránky - a pokud chcete, můžete si dokonce zachytit zájemce do svých respondentů. Pokud si někdo zakoupí také blog přes ten Váš, tak dostáváte z prodeje 100% a to 25 USD. Takže si spočítejte, jak snadno získáte peníze zpět ! A jak rychle si můžete budovat příjem. A navíc dostáváte peníze i z dalších linií.
 • Další produkty jsou vzdělávací velmi dobré programy, tyto produkty si lidé kupují a jsou na to velmi pozitivní ohlasy. Ale je potřeba si uvědomit,že jsou zatím Anglicky, takže to není potřeba vůbec využívat. Ale jsou tam také 100% provize za prodej! A to ne přes vaše stránky a nebo tak, to si ten člověk koupí u sebe, protože toto je affilialite program, žádný prodejní eshop apod.
 • Díky registračním nástrojům, které máte k dispozici hned po registraci, videa a různé linky s motivačním videem, můžete také snadno získat lidi ze zahraničí, i když neumíte Anglicky. A můžete si ještě výrazně zvýšit zisky, protože tito lidé si můžou zakoupit od 100 USD až po 3 000 USD a věřte tomu, že se tyto nástroje prodávají celkem dost.
 • Podívejte se, jaký web dostanete k dispozici ZDE
 • Jednoduchá a rychlá platba pomocí kreditní karty a vše je k dispozici hned. Poradím a dám návod a případně i předlouhu na webové stránky. Nepotřebujete žádné znalosti tvorby webů !

REGISTRACE ZDE

 

Každému registrovanému pomůžu postavit správně web, jestli se rozhodne chtít vydělávat, tak vysvětlím strategii, která funguje a s trochou snahy budou nějaké zisky v dohledné době. Pro dotazy mi napište na Skype a nebo možno formulář v menu.

Podívejte se níže na výplatní struktury, kde vidíte na obrázku znázorněny rozdělování 100% provizí za blog/web. Vidíte, že každý druhý 2,4,6 a pak i 11 odchází výše sponzorovi. Takže to se pak bude stávat i ve Vaši linii, že dostanete 100% z někoho, koho jste ani nezaregistrovali vy ! A dokonce dostane 100% provize i z další line ještě níže. Plán je opravdu velmi zajímavý a celkem netypický. A jestli ho nechápete, tak nemějte obavy. Napište mi a já to vysvětlím, není to složité.

 

Empower Network Viral Blogging SystemEmpower Network Inner Circle Products

Empower Network Compensation Plan