20.dubna 2013 -  Tento kom. plán téma od GLobal One byl přesunut do nepublikovaných témat. Pokud jste se dostali na tuto stránku, tak je to pouze díky vyhledávačům. Global One najdete v menu, jinak se můžete podívat na jiné projekty...

Kompenzační plán

Kompenzační plán je upraven, tento popis tedy v této chvíli není přesný a správný. Bude postupně upraven, ale vzhledem k tomu, že přibývají nový věci a úpravy, tak ještě nechávám zvěřejněný tento.

Na základě těchto tří programů se rozdělují zisky:
1.SpinfinitySocial Profit Pool (100% členů  Global One vyplácí v třídenních intervalech.)

2.Global Profit Pool (100% členů Global One dostane vždy zaplaceno každé 3 dny)

3.InfinityWealth Builder (Výplaty ve spinfinity jsou vždy každé 3 dny)

 

1, Oficiální videa, kde popisuje přímo Scott Evans jednotlivné prvky kompenzačního plánu.

2, Popis kompenzačního plánu v českém jazyce, plus příklady výhod tvoření týmu. 

(Video spustíte kliknutím vždy na konkrétní obrázek Spinfinity, Go Global Profit Pool, Infinity. Dělé postupujte podle obrázku 1,2, aby se video otevřelo vč. obrazu a také, aby bylo možné posouvat.)

SpinfinitySocial Profit Pool

 • Spinfinity je software, který rozděluje peníze v programu mezi 100% členů v celém systému. Bez ohledu na to, jestli máte někoho zaregistrovaného a nebo ne
 • Ve Spinfinity dochází k rotaci každé tři dny.
 • Tři rotace jsou označeny na obrázku jako fialové, zelené a modré. Každá rotace proběhne jednou za 72hodin(3dny)
 • Z fialové skupiny jdete po třech dnech do zelené skupiny a ze zelené skupiny jdete do modré skupiny- ta je ta nejdůležitější, zde máte provize.
 • Ve Spinfinity se rozděluje 50% z produtku Elements of Wealth a některé další produkty, které přájdou.
 • Social Profit Pool : V případě, že tvoříte tým, tak budete navíc zapojeni ještě do Social Profit Poolu, kde budete dostávat provize 20% z každé výplaty každého člena až do 5 linie ! Tyto provize jsou nazívány Matchnig bonus. A to ten rozdíl ve výplatách opravdu poznáte.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Global Profit Pool

V Global Profit Poolu dostává zaplaceno také 100% členů a to každé 3 dny. A to ve dny dle obrázku na kalendáři 1,4,7 atd.

Do Global Profit Poolu prodí peníze z prodejů prodeje produktů. Global One chystá vlastní produkty, které si bodou moci koupit členové Global One, protože má mít každý svůj eshop, který bude moci propagovat. Ale navíc Global One bude tyto produkty distribovat i přes některé obchody a i z toho výnosu putují do Go Global Profit Poolu a dělí se mezi členy ! A také iGO SHOPING MALL (viz. video ZDE ), nákupní centrum s pertnerskými obchody založené na cash backu. Slevy pro členy v různých partnerských obchodech, např gigant Wal- Mart a nebo Target. Opět nějaké částky jdou do Global Profit 

Poolu. Další plánovaný zdroj příjmu je iGo GLOBAL TRAVEL (viz.
video ZDE) vlastní cestovní kancelář.

- V případě, že tvoříte tým, tak budete dostávat provize 20% z každé výplaty každého člena až do 5 linie !
Tyto provize jsou nazývány Matchnig bonus.

3.InfinityWealth Builder

Infinity funguje jako forced 3x10 matrix, taková perlička pro aktivní lidi, ale může být přínosná i pro pasivní. Osobně považuji forced matrixy za velmi dobrý části v kompenzačních plánech. Každý člen se také řadí právě do matrixu 3x10, když se zaregisruje, tak se zařadí na místo, které je zrovna v pořádí. Doporučuji si na první tři místa dát důležité členy, které chcete například podpořit. Takže i členy rodin. A to z jediného důvodu, protože u forced dochází  k tzv. ,, přelévání" . Takže když zaregistrujete první tři lidi, tak čtvrtý už jde pod toho prvního atd. a takto se to systematicky plní. Pod ty tři se také zařadí tři pod každého(a to je už 9lidi 2lvl, další je 27 třetí lvl atd, podle obárzku) takto se to řadí automaticky. Takže dochází také k tomu, že i vy také dostáváte členy od lidí, kteří jsou registrováni na nad vámi, když je zrovna na vás řada. Nejdůležitější je v tomto případě osoba, který vás má v prvním lvl matrixu, tedy mezi prvními třemi členy. Aktivita této osoby nejvíce rozhoduje o přelévání. Může se tedy snadno stát, že pod vás napadají lidé a tyto místa zaberou uplně cizí lidé a každá jejich aktivita, tedy registrace členů už je právě ve vašem matrixu, takže když spadne nějaký lídr, tak je to velká výhoda. Každý člen už je tam na stálo a máte z něho pravidelné pasivní zisky každý měsíc. Ininity také vyplácí každé tři dny a to 1,4,7 atd. (viz obrázek kalendáře)

Z každého člena tedy zařazaného v Infinity dostáváte pravidelný měsíční zisk a to podle typu statusu. Například 2 000 Silverů, tak máte 2 000USD měsíčně z Infinity matrixu. (viz obrázezek)

- Ještě k tomu vždy obdržíte 20% zisků tzv. Matching Bonus z  4linie matrixu, takže se klidně může stát, že jste nezaregistrovali jediného člověka a stejně dostanete  20% z výdělků 81 členů.

Wealth Builder: Jestli ale aktivní a budujete tým, tak opět máte i tady 20% provize z výdělu vašich členů až do páté linie. Tyto provize jsou nazívaný Matching bonus. Takže z týmu, který si vytvoříte dostáváte až páté linie jak v Spinfinity tak v Go Global Profit Poolu, tak i v Infinity vždy 20% z jejich výdělku. A to posuťte sami, to se vyplatí ! Aktivita je je tady opravdu odměněna.

Jako zdroj příjmu do Infinity je produkt Elements of Wealth tedy výše statusu, kdy skoro 50% jde Infinity (druhých 50% jde do Spinfinity)

Na obrázku vidíte, jak se rozdělují právě tyto částky.

 • - Abychom obdrželi nějaké provize z Global One, tak je potřeba mít aktivní status. Tento produkt se nazívá Elements of Wealth. A cena je měsíční od 10USD - 100USD. Statusy může měnit průběžně a přizpůsobovat to velikosti svého týmu. V ceně statusu máte nejen výhody provizí až do páté linie, ale také marketingové produkty, které jsou zaměřeny na práci s penězi a to až po softwer, který vám pomůže obchodovat. Tuto produtky jsou přístupné po aktivaci status v back office.

 

 • TIN - 10USD/mesiac - má nárok z výdělku své první linie
 • COPPER - 25USD/mesiac - má nárok z výdělku svých dvou linii
 • SILVER - 50USD/mesiac - má nárok z výdělku svých tří linií
 • GOLD - 75USD/mesiac - má nárok z výdělku svých čtyř linií
 • PLATINUM - 100USD/mesiac - má nárok z výdělku svých pěti linií