Zakladatel Scott Evans

Tento článek není momentálně publikován, jestli jste se na něj dostali, tak to bylo přes vyhledávače. Popis firmy Global One, nejdete v menu.

Zde je popsáno bio zakladatele Global One - Scotta Evanse. Toto jsou informace, které jsou k dispozici.

 

Po tři desetiletí Scotty Evans spojila obchodní důvtipný a předvídavost, vizionář know-how vznikla nová obchodní aktivity, patentovaných inovací, formulování úspěšné marketingové kampaně, a dlouhý seznam dalších úspěchů. True podnikatel v každém slova smyslu.

Pan Evans nejnovější snahou je GlobalOne společností. Jako člen budete svědky z první ruky a účastní se jak vize a týmová práce může inspirovat a re-vynalézt celý globální bilionů dolarů průmysl - Jste součástí Paradigm Shift .

Hlavní přispívá software komponenta GlobalOne pan Evans je také vynálezce, tvůrce, a majitel Spinfinity patentového Software Solutions čekající software pro dohledové řízení podstatných velikosti organizací a skupin, což umožňuje obchodní zaměřit se na růst jejich podniků a rozvoj .

Scott Evans se také aktivně podílí na založení a rozvoj průkopnice Globální humanitární charitativní nadace. Nadace byla založena na financování a distribuci úžasné nové Bio-Eko-Science TM patentované zálohy pro distribuci vody, potravin, energie, aby více než 1 miliardy lidí po celém světě, 3-násobku celkové populace v Americe, že ne dostatečný přístup k té nejzákladnější životní potřeby. Jeho humanitární charitativní nadace s využitím nejmodernějších Bio-Eko-Science TM zachraňující životy objevy a inovace nabízí moderní, šetrné k životnímu prostředí, FDA / EPA / USDA schválených, přístupy k pomoci vyřešit tyto nejtěžší výzvy pro život nejvíce základních potřeb. S našimi Bio-Science Innovations TM jsme schopni snadno a nákladově efektivně zabránit takové destruktivní onemocnění jako HIV, influenza (ptačí chřipka), E-coli, viry, plísně, baktérie, a mnoho další život ohrožující patogenů.Nadace bude poskytovat přes 20.000.000.000.000 litrů (20000000000000) čištěné zdravou pitnou vodu po celém světě v příštích 12 měsících sám.

Scott Evans dále investovala značné kapitál, jeho obchodní vynalézavost, a vizionářský vhled do nových inovativních zelených Eco-přátelské energetických řešení, která budou brzy dosahujících úžasné výsledky kolem planety. V rozvojových zemích po celém světě, více než 2 - miliardy lidí nemají přístup k elektřině. Přidat na toto číslo se miliony v naší vlastní země, která čelí nejistotě s výpadky a nedostatky, a definice trhu pro tuto diskusi se stane drtivá - Naše Zelené Eco-přátelské energie řešení brzy výrazně přispět k zajištění extrémně nízkou cenu, a to i zdarma, energii těm potřebným na celém světě.

Ostatní obchodní partnerství patří Globální Merchant zpracování přesahující několik milionů v ročních Billings. Společnost je jedním z národa je premiéra Business Solutions, které poskytují služby, které jsou bezpečnost zaměřené, cenově dostupné, a vytvoří úspory, které umožňují podnikům růst. Společnost poskytuje služby obchodníka zpracování karty, kreditní karta a debetní karty Merchant Services, Next-denní financování k dispozici, řešení na míru, ACH zpracování šeku a příjezdu záruční, hardware a webové rozhraní pro správu kreditní kartu a zkontrolujte platby prostřednictvím stejných řešení, dárky a Věrnostní karty, Proprietary Point - of - Prodej Technologie, Hospitality / Restaurace, maloobchodní podniky, Internet Firmy, Call Centra, a Mail Order (MOTO) pomoc nespočet podnikání dosáhnout své vlastní podnikatelské sny.

Pan Evans je také zakladatelem a tvůrcem největších výhod, úspory, a odměn členství white-label programy v členství v USA zahrnují takové výhody jako: Úspory na více než 60 milionů vysoce Slevy - Zdarma Gas - zdarma Obchod - Ochrana před krádeží identity - Služby počítačové Backup - Auto Emergency silničních asistenčních - Úspory ve výši 50%, 60%, a dokonce 70% na více než 10.000 restaurací - Full služba Concierge slevou Travel Service - Cestovní balíčky, Plavby, International Travel, skupinové zájezdy - Právní a daňové pomoci - Počítače a elektronika - Potraviny Savings - Dental, slyšení, a vize výhody, na seznamu několik výhod.

Spuštění brzy Global Travel Agency - globální cestovní kancelář poskytne členům s plnou servisní on-line cestovní agentury pro letenky, hotely, půjčovny aut, atd. Kromě toho mají členové přístup k hluboké slevy na tisících 4 hvězdy a 5 hvězdičkové destinací cestovat balíčky zahrnovat: All-Inclusive dovolená -

Asie Orient - Caribbean - Disney World Resorts - Domácí a evropské Prázdniny - rodinný - Golf Výlety - kletbami na stovky destinací - Luxusní - Mexiko a Jižní Amerika - Sníh a lyžařské balíčky - South Pacific Prázdniny - Noční prohlídky - a mnohem více.

Pan Evans založil svou první společnost v značné eairly-90 je během prvních dnů telekomunikační deregulace. Pan Evans vyvinula a provozuje jednu z největších firem času. Po prodeji Telecom Global do investiční skupiny, pan Evans pak vyvinul svůj druhý hlavní úspěšnou společnost, Global Vision, výrazně pokročila Mezinárodní volání tržiště - opět průkopnické nové inovativní inzerce Global Vision rychle vytlačily účtování výnosů až 10 milionů dolarů měsíčně - monumentální výkon v této době v počátku deregulace.

Odtud, pane Evans viděl to, co většina ne, vyvinul jeden z prvních privátních značek poskytovatelů internetových služeb v České republice (s těmi, kteří první dial - up modem rychlostí, na spravedlivé 16kps) a byl dokonce poradcem expert na AOL a EarthLink ( mezi mnoha jinými) - Jeho společnost vytvořila vlastní a soukromé - label značky DSL, kabelové a satelitní poskytovatelé internetových služeb pro naše vojenské, náboženské dobrodince, a mnoho jiných velkých organizací napříč USA

Jak technologie postupovala, a vyvinul tak dělal pan Evans - s probíhajícími úspěchů v telefonování, Mezinárodní dlouhé vzdálenosti, jako celostátní poskytovatele internetových služeb s dial-up, DSL, kabelové a satelitní ... Pan Evans rozšířil do VoIP služeb, Wi - Fi, a jeho tým je považován za jeden z nejvýznamnějších faktorů průkopnických v narození toho, co dnes známe jako technologie "Wi-Max". Ve skutečnosti, spolu s partnery má, pan Evans tým vyvinul některé z první Wi-Fi hot spotů - více než deseti lety - tedy na počátku technologií dětství, to ani nemusel "Wi-Fi" jméno v té době, který měl náš tým vzdělávat předsedu FCC v té době na přesně to, co tento nový technologie možnosti by mohly být. Tyto brzy úspěch i svému týmu čest poradenských Wal-Mart v jejich snaze rozvíjet své celostátní bezdrátové strategie.

S jeho rozmanité a úspěšné obchodní podnikatelské zázemí, pan Evans také řídí úspěšnou konzultační činnost pomáhá společnostem, hemží na úspěšné, rozšíří a růst jejich podnikání.Pan Evans katalog zkušenosti a úspěchy jsou široká a hluboká, pokrývající doslova stovky kvalifikovaných oblastech.

Definitivní Podnikatel Jako podnikatel pan Evans má úspěšnou historii v rozvoji podnikání, zahájení - ups, marketing, prodej, sponzorství, právní, podnikovou strategii, jednání, vztahy s investory licenčních smluv, finance, fúze a akvizice, firemní analýzy , nakladatelství, vojenské aplikace, zábava, import a export, výroba a distribuce, počítačový hardware a software řešení, vývoj software, programování, vláknová optika, wireless fidelity, Voice over Internet Protocol (VoIP), telefonie, internetové technologie, Wi - Fi , Wi - Max, vývoj webových stránek, Sociální sítě, globální email řízení, instant messaging, SMS, RSS kanály, blogy, a seznam pokračuje ...