https://domaci-prace-doma.mefistofeles.cz/wp-content/uploads/zuno_logo.jpg

  • Asi jeden z nejvíce smysluplných a velmi snadných možností výdělku bez investice nabízí ZUNO banka, díky které si můžete snadno vydělat a to až 22 500 Kč, případně i více. Tento typ přivýdělku je populární, protože se jedná a maximálně spolehlivou společnost a tím se ztrácí pochybnosti, zde je to podvod a nebo ne.
  • ZUNO, která je součástí Raiffeisen Bank  je jedna z nejpopulárnějších bank v České republice. A důvody jsou celkem jasné. Neplatíte nic za založení učtu, ale ještě dostanete peníze! Neplatíte žádné měsíční poplatky za vedení účtu. Nejsou žádné skryté poplatky ! Přehledné bankovnictví, dobrá podpora, kreditní karta VISA zdarma a bez poplatků, spoření bez závaznosti atd. ZUNO banka je velmi oblíbená také pro internetové platby. Další věc je také jednoduché založení pomocí internetu během pár minut. A je pouze na Vás, zda tento účet budete využívat a nebo ne, ale ZUNO podstatně převyšuje banky jako je například Komerční banky, ČSOB, Česká spořitelna  a to tím, že je jednoduší, má lepší služby a neplatíte poplatky.

Jak je možné pomocí ZUNO vydělat peníze?

  • Zuno neinvestuje do klasické reklamy (televize, radio, bilboardy..), místo toho odměňuje své zákazníky za to, že banku dále doporučují tento partnerský program se jmenuje  myFriends. Ale pozor, odmění NEjen toho, kdo doporučí ZUNO, ale i toho, kdo si založí učet u banky ZUNO. Takže například doporučíte kamaráda, který si založí účet a získá tak 300 Kč jako bonus a vy, protože jste ho doporučili, ale i on může získat 300 Kč po založení. A dokonce můžete získat oba  až 500 Kč za každého doporučeného, když využije nějaké další produkty/služby banky jako například úvěr apod.
  • Pozvání je jednoduché a provádí se přímo z internetového bankovnictví, kde zadáte email člověka, kterému chcete pozvánku odeslat. Následně mu přijde pozvánka na email, kde klikne na link a během několika minut se bezplatně zaregistrujete. Je to opravdu snadné a samozřejmě v českém jazyce, takže to zvládne každý.
  • Založte si ZUNO teď a získejte 300 Kč zdarma na Vás účet, stačí pouze během 30 dnů použít kreditní kartu (například platba v obchodě na internetu atd.)

Jak probíhá založení ZUNO učtu:https://domaci-prace-doma.mefistofeles.cz/wp-content/uploads/zuno-karta-visa.png

  • V prvé řadě přijde pozvánka, kterou zašle doporučitel na email. (viz obrázek níže) Napište mi zde a zašlu pozvánku na email.
  • Poté jednoduše kliknete na odkaz a vyplníte jednoduchý formulář.
  • Po bezplatné registraci Vám kurýr do tří dnů přiveze smlouvu, ověřovací kód pro plné zprovoznění vašeho účtu a internetového bankovnictví (předem Vám kurýr zavolá a domluvíte se, kdyby budete doma a vše je samozřejmě také zdarma, nic neplatíte ). Poté můžete začít naplno využívat služeb banky a doporučovat další členy a vydělávat peníze. Kreditní karta Vám také příjde zdarma do několika dnů poštou.

Takto (viz obrázek) vypadá pozvánka i internetového bankovnictví ZUNO, která Vám přijde na email od toho, kdo Vám ji doporučí.Napište mi zde a zašlu pozvánku na email.

https://domaci-prace-doma.mefistofeles.cz/wp-content/uploads/ZUNO.png

Účet od ZUNO je tedy zcela zdarma – za založení účtu, jeho vedení, zrušení či nepoužívání, za převody ani za platby kartou nic neplatíte. Je teoreticky možné pouze získat bonus 300 Kč za registraci a od té doby ZUNO nevyužívat. Ale doporučuji tuto banku využívat, například pro internetové platby kreditní kartou a nebo zahraniční platby. Jednoduše tento účet Vám přínáší pouze výhody .

 

Jestli chcete získat 300 Kč a možnost získávat za doporučení banky 300 Kč, tak musíte obdržet pozvánku. Napište a já Vám pozvánku zašlu a do několika dnů budete mít účet aktivní a můžete vydělat peníze další peníze za doporučení.

Napište do formuláře zde, že chcete zaslat pozvánku na ZUNO banku a uveďte na který email ji chcete zaslat. Pozvánku obdržíte co nejdříve.

 

- Facebook ZUNO SK

https://www.zuno.cz/global/myfriends-infografika.png