Pokud jste si přečetli celý popis programu na předchozí stránce a rozhodli se zaregistrovat, tak můžete začít takto..

 

První krok zaregistrovat se.

Registraci provedete jednoduše a zdarma, pouze se vyplní formulář. Obrázkový návod vyplnění formuláře je na konci stránky tohoto webu v téma Add Wallet.

Druhý krok - Provedení vkladu.

Vklad je možné provést pomocí peněženek Solid Trust Pay, Payza. Pokud nemáte, můžete založit zde podle návodů. Další výhoda je, že je možné posílat peníze pomocí převodu mezi uživateli Add Wallet, takže pokud například nemáte STP ani Payzu, tak mi napište a já mohu poslat peníze přímo do učtu Add Walletu a vy pošlete peníze na bankovní účet.

Třetí krok - Zakoupení členství

Minimální měsíční členství je za 10 USD, to je možné platit z výdělků. Obrázkový návod, jak zakoupit členství je možné vidět zde. Typy členství a výhody najdete ne úvodní stránce tohoto webu.

Čtvrtý krok - Zakoupení Ad Creditů

Zakoupit kredity, díky kterým vyděláváte. Obrázkový návod, jak to udělat je zde. Doporučuji zakoupit minimálně za 50 USD, aby to vydělalo na další členství plus nějaký zisk.

Pátý krok - Denní surfování

Poté už stačí pouze splnit podmínky a získat nárok na denní zisky. Tedy provést zhlédnutí minimálně 7 stránek denně. Pokud provedete, dostanete profit za další den. Obrázkový návod jak surfovat je zde.

To byly takové základní body, poté už si každý může sám promyslet strategii, zda bude i někomu dalšímu doporučovat program a nebo si ho nechá pro sebe. A jak zvolí poměr reinvestice a výběru a výši investice. Je také důležité si uvědomit rizika každé investice. Obecně platí, že každý by měl investovat tolik, kolik si může dovolit ztratit, to platí také u Add Walletu. Nikdo nemůže zaručit, co bude za pár měsíců a nebo za pár dnů. Každopádně výnosy jsou vysoké a to odpovídá riziku, takže je to v tomto poměru. Předpoklady jsou, že Add Wallet by měl vydržet minimálně tento rok 2013, což je dobrý čas na velmi zajímavé zisky.