Free Homepage Translation

https://1.bp.blogspot.com/-a9EwpfZrHl8/T8Io1ceLTJI/AAAAAAAAAAY/M7WWj2Aeunk/s1600/banner%252Bbroker.jpg

 

 

Otázek a spekulací je mnoho, proto jsem napasal takovou recenzi, abych hlavně některým otevřel více oči a hlavně, že v ČR je Banners Broker velmi známý a má mnoho členů a značná část lidí, které se mě ptá na názor na BB, tak mají velmi špatné představy.

Mnoho lidí jsou velmi zaslepeni a manipulováni lhaním dalších členů a přes tu vidinu snadných peněz nevidí reálnou stránku. Poprvé jsem upozornil na BB v prosinci 2012, že by se měli lidé tomuto programu vyhybat, protože na investice už bude pozdě.

 

1, Popis, jak by program měl fungovat

2,Připomínky, zkušenosti, aktuální dění ve společnosti a další novinky

 

1 Informace, které uvádí  BannersBroker, jak celý program funguje:

 • Firma Banners Broker se zabývá pronájmem reklamních prostor na webových stránkách a poskytováním bannerové reklamy ve své networkové síti.

Jako příklad si vezmeme Google se svým systémem AdSense a AdWords:

AdSense: Majitelé webových stránek si umisťují v tomto programu na své stránky bannerovou reklamu a dostávají provize od Google buďto za zobrazení reklamy, nebo za proklik, kdy návštěvník na reklamu klikne.

AdWords:  Inzerenti, kteří chtějí vystavit někde svůj banner zaplatí Google za to, že zprostředkuje vystavení reklamy u majitele webových stránek a tito inzerenti platí buďto za počet zobrazení reklamy a nebo opět za proklik, kdy návštěvník na reklamu klikne.

 • Větší část peněz si Google nechá a zbytek rozděluje mezi majitele stránek, kde je umístěna daná reklama.
 • Všechny tři strany jsou spokojeni. Majitel stránek dostává zaplaceno, Inzerent má nový příliv zákazníků a Google má vyděláno.

Čím větší Banners Broker je, tím více získá zákazníků a tím více také inzerentů. V network síti BB se můžete stát buďto Advertiser  (inzerentem), nebo Publisher  (zákazníkem). To co nás ale zajímá nejvíc a to co vydělává peníze je kombinace těchto dvou sekcí a to je Ad-Pub Combo.

Ad-Pub Combo: je zcela nový produkt v oblasti online inzerce, který dává možnost vydělat lidem, kteří nevlastní webové stránky. S Combo balíčkem jste inzerentem a zároveň i vlastníkem stránek – inzerujete svůj byznys na Banners Broker networkové síti a zároveň BB vytvoří váš vlastní virtuální online obchod, kde generuje Ad Impressions a vy vyděláváte provize z reklamy.

- Pokud máte své stránky, je zde i možnost inzerovat své projekty prostřednictvím network sítě BB a získat tak nové návštěvníky a zároveň máte možnost přijímat provize, které jiný inzerent zaplatil za zobrazení reklamy, kdy BB reklamy umisťuje na své weby v network síti. Systém je více provázaný a není potřeba systému rozumět hned na začátku k tomu abyste začali vydělávat.


Jak vydělávat:

 • Nejprve je nutno zakoupit balíček, ten v sobě obsahuje panely podle typu balíčku, které po zakoupení okamžitě vydělávají, jedná se jednorázovou koupy.
 • Nákup balíčku je pouze jednou. Dokupujete již pouze panely, ale z již vydělaných peněz. To je důležité. Že již další své peníze nepoužijete. Můžete, ale pokud Vám stačí pozvolný růst, tak nové panely placené ze svých peněz nepotřebujete a vše již můžete platit z peněz které jste vydělali.
 •  Dle zakoupeného balíčku je možnost přikoupení dalších panelů, které pak vydělávají peníze, přesněji dvojnásobek pořizovací ceny.
 • V Balíčku je již započítaný měsíční poplatek 15 dolarů, ten následující již můžete hradit z tak zvané e-Wallet, tedy z peněženky a vydělaných peněz.
 •  Každý balíček je možno upgradovat na vyšší verzi, tady přejít rovnou na vyšší balíček kdykoliv.


Balíček - Cena balíčku -> Panely, které je možno zakoupit
- Starter - $25 -> Yellow
- Basic - $55 -> Yellow, Purple
- Business - $145 -> Yellow, Purple, Blue
- Profesional - $415 -> Yellow, Purple, Blue, Green
- Enterprise - $1225 -> Yellow, Purple, Blue, Green, Red
- Ultimate - $3665 -> Yellow, Purple, Blue, Green, Red, BlackPanel - Cena panelu -> Výdělek                    
- Yellow -$10 -> $20
- Purple - $30 -> $60
- Blue - $90 -> $180
- Green - $270 -> $540
- Red - $810-> $1620
- Black - $2430 -> $4860


Přibližná doba naplnění panelu:
- Yellow = 45 týdny
- Purple = 56 týdnů
- Blue = 78 týdnů
- Green = 1214 týdnů
- Red = 3034 týdnů

 • Ke každému novému panelu dostanete také různý počet Impressions (zobrazení) Vaší kampaně, kterou si v BB můžete vytvořit.
 • Po naplnění Trafficu u konkrétního panelu se vždy částka zdvojnásobí a Vy máte možnost, buďto Re-Purchase 100%, to znamená, že se nakoupí automaticky dva nové konkrétní panely a nebo Re-Purchase 50%, to znamená, že se nakoupí jeden panel v dané hodnotě a druhá půlka Vám jde do peněženky z které si pak můžete koupit další panely, nebo vyšší panely a nebo si je vybrat na účet, či poslat na svou platební kartu od BB.
 • Abyste mohli aktivovat jednotlivé panely, musíte k tomu mít potřebný Traffic. Ten se dá získat dvěma způsoby. Buďto někomu doporučit systém a nebo si ho koupit. Za doporučení vlastně získáváte traffic. Traffic se dá tedy koupit, možno z vydělaných peněz, nebudete to pro Vás ztrátové samozřejmě, doporučení je o něco výhodnější, to je logicky ale pravda.

Traffic stojí 50 dollarů a máte 100.000 trafficů.

 • Žlutý panel aktivujete 5000 trafficů
 • Fialový panel aktivujete 15000 traficců
 • Modrý panel aktivujete 45000 traficců

Balíčky se dají zakoupit pomocí kreditní karty, Solid Trust Pay, Payzy.

 

 

2,Připomínky, zkušenosti, aktuální dění ve společnosti a další novinky

13.února

BannersBroker je velmi známý program po celém světě, co se týče online výdělků, který má také velké zastoupení v České republice a na Slovensku. Článek má upozornit na některé fakta a pochybnosti s kterými není naprostá většina členů a nebo potencionálních členů seznámena a hlavně jestli je vůbec správné v této chvíli do BannersBrokeru vstupovat.
Abych prvně uvedl mé souvislosti s Banners Broker:
Poprvé jsem se setkal s BannersBroker v lednu roku 2011, tedy více jak dva roky zpět, to bylo vlastně asi dva měsíce, co tento program začal. V té době to na mě působilo jako mnoho jiných programů, které fungují na principu cyklací peněz, takže jsem v té době netušil, že to bude fungovat tak dlouhou dobu. Ale BB procházel postupnou změnou a dá se říct, že na začátku roku 2012 se dostal do toho největšího rozmachu a také se začal objevovat v ČR.

Jsem registrovaný v BannersBrokeru, ale upřímně od začátku je pro mě tato firma pouze cyklační program a každý člen, který je registrovaný v mém týmu tuto moji myšlenku zná. Vlastně už jsem upozornil členy asi dva měsíce zpět, že si myslím, že by mohl být brzy konec. To není nic, co by mě limitovalo, protože na tomto principu funguje mnoho firem. Je to hra a když se ji člověk naučí hrát, tak může vyhrávat. Ale tento fakt by každý člen měl vědět. Ale nejhorší je právě to, že BannersBroker dost lže a klame lidi, to není jen můj názor. Bylo také napsáno opravdu mnoho recenzí na BannersBroker, které se zabývali těchnickou stránkou, jestli funguje BannersBroker způsobem, který uvádí. Tyto recenze prováděli lidé z reklamního průmyslu, takže si ověřili i mnohé další faktory. Naprostá většina vždy dopadla tak, že BB nefunguje způsobem, který o sobě uvádí. Navíc nebyly nikdy žádné důkazy ze strany BannersBrokeru, které by pochyby mohly vyvrátit.

Proč je Banners Broker tak populární ?
To je jednoduchá otázka. Protože člen vlastně nemusí nic dělat, zaregistruje se, zakoupí reklamní panely a pak už jen díky reinvesticím navyšuje balanci. Je to jednoduché. Lidé vyhledávají věci, kdy si mohou zajímavě vydělat a nic nedělat.
Dalším faktorem je tedy zajímavý výdělek. Ano, na internetu je mnoho fotografii účtů různých členů, kteří mají vysoké výdělky. A ostatní to rádi používají jako motivaci pro nové lidi.
Tedy myšlenka snadno vydělaných peněz s minimálním pracovním nasazením a vybudování pasivního příjmu, to je největší lákadlo.
Velmi často se setkávám s lidmi, kteří věří, že BannersBroker je opravdu legální společnost a že si zajistí pasivní příjem třeba i do konce života. Jsem rád, že jsem z této myšlenky vyvedl mnoho lidí a je to věc za kterou si stojím. Vstoupil jsem do BB ne kvůli tomu, že bych všemu věřil , ale z hlediska plusové investice.
Nedostal jsem jediný důkaz za celou dobu, kdy funguje BannersBroker, že by něco nasvědčovalo tomu, že funguje jako popisuje společnost.
Vždy bylo mnoho otázek a málo odpovědí a hlavně důkazů ze strany firmy BannersBroker,
Nejvíce vtipná věta, kterou jsem slyšel a četl velmi často. BannersBroker funguje jako Google, akorát jediný rozdíl je, že BB se dělí o své zisky ze svými uživateli. Aha, to je logické se dělit o své zisky, to firmy dělají rády, je to běžné. Samozřejmě ! BannersBroker to samozřejmě argumentuje, protože oni vlastně obchodují s reklamou a každý člen, který si zakoupí panely, tak firmu podpoří a ty peníze použije a na základě toho se dělí o zisk s členy.

Příliš vysoká návratnost investici.
Neříkám, že BannersBroker je čistě ponzi systém. Myslím si, že určitě s penězi pracují, ale není reálné dělat takové zisky. Takže dochází k tomu, že jsou členové vypláceni z nákupu ostatních členů. Za určitých okolností to taky není nelegální, to je pravda. Přece v obchodu s potravinami si také zákazník nakoupí zboží a z těchto peněz jsou vypláceni zaměstnanci. Ale to je právě to slovo. Zákazník! Zákazník a člen je celkem rozdíl. A to je pravidlo, kterým se Banners Broker s největší pravděpodobností neřídí. Jsou určitá nařízení, co se týče procent a vyplácení, která například uvádí FTC a to že musí být minimálně 51% peněz které byly vyplaceny členům, pocházet od zákazníků.
Další problém je, že kdyby by muselo docházet k přímé úměrnosti, pokud BB stále nabízí stejný zisk členům. Většina investičních firem nabízí investorům výnosy na základě reálného výnosu v daným období. Tyto výsledky se tedy často liší. Ale co se týče BannersBrokeru, tak by muselo docházet k tomu, že čím více peněz v programu, tak tím více by bylo musely být větší zisky a to tedy v přímé úměrnosti. Takový obchod není ale mnohdy reálný, když se jedná o tak velkou návratnost.

Proč si myslím, že BannerBroker bude v dohledné době končit a jak?
Vlastně jsou dva způsoby, jak by mohl skončit. A to že skončí firma sama a nebo zakročím příslušné úřady. A vzhledem k tomu, že si myslím, BannersBroker nemá reálné pobočky a to v tom smyslu, že se tam nenajdou lidé, kteří opravdu zodpovídají za fungování firmy, tak pro místní úřady by to bylo složitější, takže by se mohlo jednat o zastavení domény a to třeba od FBI a nebo FTC.
V tuto chvíli se protahují výplaty, mnoho členů si stěžuje. Tomu nepřispívá ani to, že se podpora BannersBroker téměř vůbec nekomunikuje.

Další faktory, který zdržují a protahují výběry:
- Dlouhá doba schválení osobních dokladů a časté odmítnutí: ID, kde je uvedeno datum vzniku a expirace dokladu. Výpis z tel. účtu, elektřiny, plynu atd. kde je uvedeno místo bydliště a datum.
- Čekací lhůta výplat : Mnoho lidí čeká i měsíc a déle v případě peněženek STP, Payza.
Dlouhá čekací doba na dodání kreditní karty: Nově také BannerBroker už nepodporuje výběry přes jiné procesory než vlastní karty. Problém je, že někteří uživatelé čekají třeba dva měsíce než karta dojde.
To jsou faktory, které protahují výběry a který můžou velmi ovlivnit chod peněz v programu a tím protahovat svůj zánik.

Věci, které se udály v poslední době.
Začátek prosince Irský deník Sunday World. Vytiskl článek, že se jedná o ponzi systém, kde jsou členům podávány pouze lži. Možné se podívat na článek zde .
Začátek ledna Event Banners Broker World Tour pro členy byl zrušený a peníze za lístky mají být vráceny zpět.
Začátek února byly odstraněny na výběr platební procesory Solid Trust Pay, Payza. Možné vybírat jen BB kreditní kartou, kterou je potřeba objednat.

Vypadá to tedy, že BannersBroker už nebude mít dlouhou životnost, ale to ukáže čas. Článek jsem napsal, abych hlavně některým otevřel více oči. Protože mnoho lidí jsou BB uplně posedlí a přes tu vidinu peněz nevidí reálnou stránku.
Hold není všechno zlato, co se třpytí.
Uvidíme postupem času, jak se bude dařit BB dále.

 

13.března

Banners Broker oznámil ukončení kreditní karty. Respektive to samozřejmě bylo v tom smyslu, že spolupráci ukončila Mastercard. Dá se trošku spekulovat o důvodu, ale myslím si, že je celkem jasné proč. MC už dříve totiž upozornila BB, aby si nedělali reklamu právě na jejich společnosti. Tím si zvušují důvěryhodnost a mnozí členové rádi ještě pouzakují na MC. A to se MC nelíbilo a nechtěli aby někde veřejně byly tyto dva názvy společností vedle sebe(obrázky atd..). Celkově asi MC vědělo od začátku, že BB není vyloženě legální firma, ale právě politika MC je taková trošku otevřenější v tomto smyslu, ale jak je vidět, tak už ani společnosti Mastercard nestojí za to ty peníze, když si dělá špatnou reklamu díky Banners Brokeru. Každopádně mají být zase v BB výběry na Payzu a STP, takže se uvidí jak to bude a nebo nebude fungovat.

 

Pokud máte dotazy a nebo zkušenosti s BannersBrokerem, můžete napsat do diskuze zde