Nechcete, aby Vám unikl zajímavý program?Klikněte ZDEPayza

 

Popis peněženky Payza. Návod, jak ji založit a provést vklad a výběr:

Payza, dříve pod názvem AlerPay,  je jednou z nejznámějších internetových peněženek. Sídlo firmy je v Montrealu. Payza má přes 4 miliony členů ve více než 190 zemích světa a podporuje 23 měn včetně České koruny. Payza má také private polici, takže je možné požádat o tzv. refund nebo li vrácení peněz, pokud jste byli podvedeni.

Založení Payzy je snadné a rychlé a neplatí se samozřejmě žádné měsíční poplatky. Poplatky se platí pouze za transakce, které provedete. Například vklad, výběr, nebo převod jinému uživateli na Payzu. Je to vždy určité procento, ale poplatky jsou celkem nízké.

Ihned po založení můžete využívat Payzu pro příjem peněz. Můžete tedy vybrat z určitého programu a nebo Vám může zaslat jiný uživatel peníze. Transakce mezi uživateli Payza jsou okamžité.

Pokud chcete vložit peníze máte k dispozici kromě transakce od jiného uživatele, či výběru z nějakého programu ještě další dvě možnosti.

A to: Vklad pomocí kreditní karty, kde je poplatek 3,5% a druhá možnost je bankovní převod. Druhá možnost je asi lepší volba, protože vyjde levněji a vertifikace účtu je o něco snadnější (viz  video níže) Payza využívá v České republice Komerční banku, takže převod uskutečníte v Českých korunách. Převod trvá obvykle 2-4 pracovní dny, kde se částka připíše na Váš účet u Payzy. Výhoda přidání bankovního účtu se navíc ještě projeví pří výběru peněz, protože je možné provádět pouze převodem na bankovní účet, kdy poplatek je 3 Eura a částka bude připsána na Váš bankovní účet během 3-5 pracovních dnů od požádní.

(Pokud se ale rozhodnete pro vklad kreditní kartou a nechcete využívat ke své bance, tak si založte druhou banknu, která je pro to vhodná. Můžete využít například ZUNO, kde se neplatí žádné měsíční poplatky a dokonce můžete po registraci dostat peníze. Viz zde.)

 

Pro založení Payzy klikněte ZDE

 

Video níže obsahuje:

Návod jak založit Payzu, krátký průvod účtem a jak přidat účet a provést první vklad peněz.