Podívejte se na VIDEO, jak obyčejní lidé vydělávají peníze na internetu!

Popis peněženky SolidTrustPay. Návod, jak ji založit a provést vklad a výběr:

 

Solid Trust Pay (STP) je jedna z  nejpopulárnějších internetových peněženek, která podporuje mnoho internetových programů.

Založení je snadné a rychlé a neplatí se samozřejmě žádné měsíční poplatky. Poplatky se platí pouze za transakce, které provedete. Například vklad, výběr, nebo převod jinému uživateli na Payzu. Je to vždy určité procento z dané částky.

 

Ihned po založení můžete využívat Solid Trust Pay pro příjem peněz. Můžete tedy vybrat z určitého programu a nebo Vám může zaslat jiný uživatel peníze. Transakce mezi uživateli SolidTrustPay jsou okamžité.

Pokud chcete vložit peníze máte k dispozici kromě transakce od jiného uživatele, či výběru z nějakého programu ještě další dvě možnosti. A to: Vklad pomocí kreditní karty, kde je poplatek 5,5% + 1,5 USD, kdy částka je připsána do 24 hodin na účet STP. Nejprve je třeba kreditní kartu přidat a vertifikovat účet. A druhá možnost je bankovní převod, kde je poplatek 4,5% + 1 USD, ale převod je velmi rychlý. Jsou dvě možnosti převodu a tento v reálném čase a druhý klasický za poplatek 20 USD, který trvá 2-4 pracovní dny.

Výběr z peněženky SolidTrusPay můžete provést: bankovním převodem, kreditní kartou, STPpay card. Osobně využívám kreditní kartu, kterou jsem si přidal do účtu. Poplatek je 6 USD + 2% a doba připsání na bankovní účet jsou asi 3 pracovní dny. SolidTrusPay příjmá pouze kreditní karty VISA, pokud nemáte tuto kreditní kartu, tak si založte druhou banku, která je pro to vhodná. Můžete využít například ZUNO, kde se neplatí žádné měsíční poplatky a dokonce můžete po registraci dostat peníze. Viz zde.

 
PS: Není vhodné používat Google Chrome překladač stránek, může se stát, že STP nebude reagovat po kliknutí na tlačítka.
 

Přiložil jsem také 2 videa, které vysvětlují celkem dobře základní věci.
 
Videa níže obsahují:

1 - Video CZ, kde je popsáno: založení (registrace)

2 - Video CZ, kde je popsáno: přidání kreditní karty,vklad,výběr

 

Pro založení SolidTrustPay klikněte ZDE.