Aktuální informace a novinky Taxi Liftago

21.08.2013 19:34

Start odměn v Taxi Liftago, aktuální informace zaslané firmou

Tuto aktualizaci provedu tak trošku netypicky a to, že sem zkopíruji co poslal firma za informace, myslím, že to tak bude nejlepší. ,,Okamžik, na který netrpělivě čekáte, je tu: Od 26.8. začíná Liftago rozdělovat odměny za jízdy uskutečněné v rámci Vaší komunity. Čím více jízd vaše...

—————


Novinky a aktuality k projektu JoinSomethingNew

 

26. července - Aplikace Taxi Liftago byla uvedena na trh zatím jako testovací země Slovensko a Česká republika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 července 2013

Probíhá dle informace testování beta. Koncem následného týdne by to mělo být ukončené a bude možné si aplikaci stáhnout.

19. června 2013

Přidal jsem nové video, které je přímo udělané, jak bude fungovat služba Taxi Liftago. Na video je možné se podívat na stránce kde popisuji JoinSomethingNew.

21.května 2013

Přidal jsem nové krátké promo video k aplikaci Taxi Liftago. Na video je možné se podívat u popisu pod textem. (hned to první)

1.května 2013

Dnes uvedl Martin Hausenblas první informace o produktu a to mobilní aplikaci Liftago Taxi. Liftago Taxi již brzy uvede na trh své první mobilní aplikace, které zpříjemní a zefektivní taxi službu nejen pro pasažéry, ale také pro řidiče. Každý bude moci profitovat z této komunity aniž by někdy musel něco investovat. Dnešním dnem počítám, že mnoho lidí bude do projektu Martina Hasenblase vkládat veškerý čas a energii, aby poté mohl globální profitovat. Uričitě je to velmi zajímává myšlenka a pokud bude i tak dobré provedení, tak určitě bude právě fakt, který mi dříve Martin H. říkal a to, že díky jeho projektu JoinSomethingNew bude dost milionářů určitě pravdou.

Čas ukáže, ale určitě mnohým lidem se bude opravdu teď mnohem lépe pracovat. Další výhodu je i relativně známá osobnost Martin Hausenblas, který se mimochodem včera stal členem Správní rady Nadačního fondu pomoci, který pomáhá obětem nespravedlnosti a příkoří a jejímž zakladatelem je známá osobnost Karel Janeček.

Dnes budu mít k dispozici další informace od M.H, pokud budu mít dostatek informací, abych realizaci uvěřil alespon na 90%, tak také připravím registrovaným členům nástroje, díky kterým budou moci začít budovat díky internetu svoji komunitu. To pošlu na email.

23.dubna 2013

V aktualizace bylo oznámeno, že do konce tohoto měsíce (dubna) bude oznámen jeden z prvních produktů. To se pak lidem bude určitě ,,pracovat" lépe pokud se rozhodnou jít do toho projektu s maximálním úsilím, jak se někteří rozhodli.. Myslím si, že Martin Hausenblas je dostatečně zkušení a má dobře projekt promyšlený, aby to neskončilo v nějaké špatné formě. Vlastně myšlenka globálních sítí rozširováním formou referenčního marketingu je v této době naprosto normální a nejlepší způsob. V budoucnu se tímto systémem bude rozšiřovat úplně všechno a pokud si někteří lidé myslí že ne, tak je vidět, že moc nesledují moderní vývoj ekonomiky a internetu. Každopádně, co se týče JoinSomethingNew a finančního přínosu pro lidi do budoucna, tak to ukáže čas. Každopádně brzy budou všichni chytřejší a budou si moci udělat kvalitnější názor a případné své plány.

 

31.března.2013

Do projektu se registrují tisíce lidí z ČR a začátku května má být zahájen start pro Česká republiku, Polsko, Rumunsko a Slovensko. Další vlna má následovat červnu. V back office po registraci jsou také přidané videa v deseti jazycích, vč českého a také mapa aktivity, kde vidíte z kterých světových oblastí jsou členové. Můžete si také pomocí kalkulátoru zjistit předpokládané zisky. Jak moc to bude přesné, to se ukáže časem...

13.března.2013

Přidávám odkaz na rozhovor/článek ,,Český start-up chce pohnout světem" se zakladatelem JoinSomethingNew  Martinem Hausenblasem, který publikoval ihned.cz. V JoinSomethingNew už jsou momentálně členové ze 133 zemí.